Ką žinoti prieš užmezgant tarnybinį romaną?

 (17)
Darbe šiais laikais žmones praleidžia tiek daug laiko, kad tikėtina, jog čia susiras ir gyvenimo partnerį...
© Shutterstock nuotr.

Ir nors įsimylėti yra puiku, tačiau jūsų santykių slėpimas ar nuolat kylantis klausimas „ar turėčiau prisipažinti?", gali slopinti patį procesą. Jei bandote nuspręsti, tęsti tai ar pabaigti, pažvelkite į informaciją karjeros klausimais pateikiančio internetinio portalo vault.com atliktą apklausą apie tarnybinius romanus. Ką iš tiesų žmonės galvoja apie santykius, užsimezgusius darbe? Štai ką jums reikia žinoti prieš apsisprendžiant:

Dauguma tai patyrė. Penkiasdešimt devyni procentai žmonių buvo užmezgę darbinį romaną. Svarbiausia, būkite tikra dėl jūsų bendradarbio intencijų, nes vyrai yra linkę į trumpus meilės romanus, o moterys dažniausiai su bendradarbiu užmegzdavo rimtus tarpusavio santykius.

Pagrindinė darbinių romanų nesusiklostymo priežastis - skirtingos užimamos pareigos. Geriau jau nesvajokite pasikirkinti su įmonės vadovu arba (Dieve, padėk) su jūsų praktikantu. Kita populiari priežastis, gadinanti reikalus - darbas tame pačiame departamente arba darbas su tuo pačiu projektu. Ir tai gana logiška, juk jokios aplinkybės nepadės jums lengvai išsisukti, jei darbinis romanas nenusiseks.

Tai, kad esate bendradarbiai, rimtiems santykiams neturėtų trukdyti. Apie 60 procentų apklaustųjų žmonių pasakė, kad jie niekada nevengė romano vien todėl, kad jis vyksta darbovietėje.

Beveik trečdalis žmonių turi „darbinį sutuoktinį". Ne, jie nesimyli su šiuo asmeniu, jie tiesiog praleidžia tiek daug laiko kartu, tarsi būtų susituokę.

Ketvirtadalis apklaustųjų žmonių buvo užmezgę romaną su pavaldiniu. Tuo tarpu, tik 18 procentų žmonių susitikinėjo su vadovu.

Seksas darbovietėje? Hmmm... 33 procentai žmonių, turėjusių darbinį romaną, mylėjosi darbo vietoje. Ir tik menki 4 procentai tai darantys buvo užklupti (mes tikrai nieko nenorime tuo pasakyti).

Jūsų bendradarbiams tai nerūpi. Netgi 70 procentų apklaustųjų žmonių atsakė, kad jų darbinis romanas nepaveikė jų santykių su kolegomis. Taip pat mažiau nei 40 procentų žmonių jautėsi nepatogiai dėl jų bendradarbių santykių ar mane, kad kuris nors jų sulaukė paaukštinimo savo mylimojo dėka.

Jūs tikriausiai dėl to nesigailėsite. Išsiskyrimai gali būti bjaurūs, ypatingai dėl to, kad jums tenka matyti jūsų buvusįjį nuo 8 iki 17 valandos, nuo pirmadienio iki penktadienio, tačiau 63 procentai žmonių, kurie buvo užmezgę darbinį romaną, sakė, kad jie tai ir vėl pakartotų.

Kuriose srityse dirbant didžiausia tikimybė užmegzti tarnybinį romaną? Internetinis portalas vault.com įvardino penkias darbo sritis, kuriose yra daugiausia darbinių romanų, ir penkias darbo sritis, kuriose šių romanų yra mažiausia. Taigi, jei jūs dirbate su leidyba, reklama, rinkodara, nekilnojamu turtu, žmonių ištekliais - jūsų darbovietė tiesiog sutverta meilei. Tuo tarpu dirbant su grafika ir dizainu, mada, žemės ūkiu ir maistu, transportu ir logistika ar apskaita, meilės intrigų vargu ar galima tikėtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.