Ką vyrai linkę atleisti moterims?

 (26)
Nors sakoma, kai myli atleidi viską, tačiau vyrai turi labiausiai juos erzinančių moteriškų dalykų sąrašėlį...
Vyrui ne itin patinka, kai moteris nesugeba susiruošti laiku į svečius.
© Shutterstock nuotr.

Net kai moteris susigrūda pusę pyrago prieš PMS ar gali sukelti uraganą namuose dėl ne taip padėto lygintuvo („Neužvyniojai laido ant rankenos?!"), vyras dažnai nudelbia akis. Jis įsisąmonino - nėra ko pulti su šakute prieš traukinį. Su daugeliu dalyku tereikia susitaikyti, nes „tokios jau tos moterys".
Sėdi kaip šuniukas uodegą pabrukęs ir kantriai laukia, kol, tarkim, moteris išsiruoš į svečius. Net jei pradės ruoštis prieš tris valandas, jai vis tiek pristigs laiko. O jei kalbėčiau apie moterų išlaidumą... Nors vyrai išlaidesni ne mažiau.
Taigi, pažiūrėkime, su kokiomis moters savybėmis vyrai gali susitaikyti, o kurias reikėtų gludinti, kad nekiltų namuose dūmų.

Prastai gamina
Mūsų laikais greičiausiai jau nebegalioja taisyklė "kelias į vyro širdį eina per skrandį". Nemažai vyrų patys ruošia valgį ir tai daro su didžiule aistra. Ir dar puikiai!
Be to, prekybos centrai pilnį gaminių - nuo blynelių iki marinuotų kepsnių, tad vaidinti superultramegašeimininkės nebereikia, tai nebėra privalumas. Tačiau savo nemokšiškumą virtuvėje turėtumėte kažkuo kompensuoti, tuo didžiuotis ir neįsivaryti komplekso, kad virtuvėje esate didelė bėda. Galbūt jūs puikiai mezgate, džiuginate šeimą rankdarbiais.

Išleidžia daug pinigų
Jei pirkimo priepuoliai yra ne nuolatinis moters gyvenimo būdas, tai vyras gali atleisti. Tačiau jei nemokate elgtis su pinigais, o pusę atlyginimo paliekate už batus, tai... Dažnai taip elgiasi moterys, kompensuodamos meilės ir dėmesio trūkumą. Kas nors suerzino, bloga nuotaika, ir eina apsipirkti. Jos panašios į tas, kurios stresuodamos lenda į šaldytuvą. Pirkinių manija veikia, bet kai tampa yda, sunku ją priimti kaip normą.
Jei esate išlaidi, neatsižvelgiate į šeimą, greitai sugriausite santykius su vyru. Nebent vyras daug uždirba ir taip pat mėgsta išlaidauti. Tada kitose gyvenimo srityse stenkitės būti gerutė mergaitė.

Dėmesį skiria draugėms
Ne tik draugėms, bet ir televizoriui, naršymui po internetą. Vyras gali justi dėmesio stygių, tačiau ir pats prasimanyti veiklos, tarkim, susitikti su draugais žaisti biliardą. Jūsų pomėgiai, laisvalaikis (šokiai, sportas) neturėtų virsti priežastimi priekaištams.
Bet jei tenkinate tik savo poreikius (žiūrite serialus, pliurpiate su draugėmis), o su vyru elgiatės lyg su baldu, nekreipiate į jį dėmesio, toks požiūris gali atsigręžti prieš jus pačią.

Ilga ruoša į svečius
Taip, vyrą ši savybė labai erzina. Bent jau santykių pradžioje, ypač, kai vėluojate, o jūsų mintys vis dar skraidžioja lygmenyje „Ar tik nereikėtų persiauti batelių?". Bet turiu jus nuraminti - paskui ta moters savybė vyrui ima netgi patikti, atrodyti žavi.

Kankina dietomis visą šeimą
Negana to, jog moteris pareiškia nuo šiol sėdanti ant dietos, tai dar nusprendžia, kad ir šeimą maitins žolėmis, kad nekiltų pagundų susikratyti kotletuką vieną kitą.
Išeitis vyrui - jis gali pasigaminti valgyti arba vakarieniauti mieste. Tačiau galima įžiūrėti naudą - juk dietologai tik patvirtins, kad lengva vakarienė yra labai geras sprendimas.
Be to, patenkinta savimi moteris - dovana kiekvienam vyrui. Taigi jis neturėtų labai bambėti prieš šitą jūsų iniciatyvą.

Beviltiška namų tvarkytoja
Nors dabar indaplovės, skalbyklės ir dulkių siurbliai palengvina buitį, tačiau vis tiek tą darbą turi kažkas atlikti. Vyrams nėra taip svarbi dulkė ant palangės, labiau pati tvarka namuose. Be to, gyvendami poroje žmonės drauge tvarko namus, nėra jokių pareigybinių instrukcijų, kad moteris PRIVALO tai daryti.

Kvailelė pagal aplinkybes
Nors vyrai sako nemėgstantys stiprių ir protingų, tačiau ir apsikvailinusios joms nėra malonus dalykas, ypač dar liudininkų akivaizdoje. Koks vyras pakęs kito vyro komentarą, kad pasiėmė kvailelę į žmonas?
Aišku, jei Tokijas jums atrodys esantis Kinijos sostinė, žavesio vyrui sukelsite mažai, bet geriausia prisipažinti, kad esate silpna geografė arba iš to pasijuokti. Tačiau tikrai netikiu, kad yra moterų, vertų „Klausimėlio" eterio, neskiriančių omleto nuo Hamleto.
O vyras tikrai supras, jei jūs prastai orientuositės svetimame mieste, tikrai nesmerks, jei nesate skaičiusi nė vienos fantastinės knygos ar nežinote jenos kurso. Tos žinios poros santykiams, jų kokybei neduoda jokios naudos.

Perpasakoja draugėms
Žinoma, nemalonu, jei atėjusi į svečius draugė paklaus: „Na, Žilvinai, kaip dabar jūsų santykiai po ano barnio? Susitaikėte ir išsiaiškinote?" Vyrui nepatinka, kai šeimos detales žino treti asmenys. Jis ir pats, jei kalbasi su draugais, tik abstrakčiai pasakoja (jei išvis pasakoja), o moteris visą informaciją perduoda su smulkmenomis. Jai dalintis žiniomis yra norma.
Netgi jei vyras žino, kad su draugėmis apkalbate santykius, kažin ar jis imsis kažkokių priemonių. Jis tik gali paprašyti ir pasakyti, kad jam nemalonu, jei skalbinius skalbiate viešai. Vertėtų susimąstyti, kas būtų, jei įsivaizduotumėte savo vyrą draugams pasakojantį apie jus visokias smulkmenas?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.