Ką turėtumėte aptarti prieš apsigyvendami kartu?

 (3)
Gyvenimas kartu - vienas pirmųjų žingsnelių bendros ateities link. Be to, nubusti šalia mylimo žmogaus yra pats nuostabiausias jausmas pasaulyje.
© Shutterstock nuotr.

Tačiau prieš tai, kai atsidursite viename bute, turėtumėte susėsti su savo partneriu ir aptarti praktines bendro gyvenimo smulkmenas. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti prieš tai, kai, kaip sako nepatenkintos močiutės, sumesite skudurus:

*Aptarkite, kur link, jūsų ABIEJŲ nuomone, veda šie santykiai. Taip, gyventi kartu yra nuostabu ir miela, tačiau jei jūs jau girdite vestuvių varpus, o jis džiaugiasi, kad mokės mažesnį nuomos mokestį, geriau tai išsiaiškinti iš anksto.

*Apsidairykite dabartinėje partnerio gyvenamoje vietoje – ar jis pamišęs dėl tvarkos? Ar jis savotiškas apkiautėlis? Jei taip, ar sugebėsite su tuo susitaikyti? Žmonės lengvai nesikeičia ir jei jūs tokia, kuri negali pakęsti netvarkos, o jis, panašu, kad sukuria chaosą, kur beeitų, labai gerai pagalvokite, kaip jus paveiks tai, kai jis ant grindų paliks jūsų brangųjį kinietišką porcelianinį puodelį, ant kurio kuris nors užlipsite.

*Aptarkite ir finansinę dalį. Žinau, žinau, kas yra pinigai, kai jūs įsimylėję – bla bla bla. Atsiprašau, kad man teks tai jums pasakyti: tai yra svarbu. Galbūt ne šią savaitę ar kitais metais, tačiau jums reikia išsiaiškinti, ar turėsite atskiras banko sąskaitas, ar sujungsite savo finansus ir tai, kas už ką mokės.

*Apjunkite biudžetą. Net gi jei jūs laikote pinigus atskirai, jums vis tiek teks išsiaiškinti, kas už ką moka prieš tai, kai tai išvirs pykčiu dėl to, kad kuriam nors reikia sumažinti nuomos mokestį.

*Išsiaiškinkite, kaip pateiksite naujienas savo ir jo tėvams. Štai todėl yra svarbu pasikalbėti apie bendrą ateitį – juk nenorite, kad savo tėvams jis jus pristatytų kaip savo „kambariokę“.

*Atsikratykite visko, kas jus per daug trikdys – jūsų kalėdinis karvės kostiumas, mėgiamo serialo „Be namų negerai“ vaizdo kasetės ir panašiai.

*Išsiaiškinkite, ką pasiliksite, ką sandėliuosite, ką išmesite arba atiduosite labdarai. Kai į vienus namus bandysite sugrūsti dvejus, gali atsirasti DAUG nereikalingų daiktų.

*Kai kalbėsitės apie ateitį, nuspręskite, ar geriau atsikraustyti pas jį, ar kad jis atsikraustytų pas jus, ar kartu susirasti naujus namus (nauja vieta turi papildomą privalumą – joje nėra buvusių merginų vaiduoklių).

*Aptarkite ir sekso reikalus. Ne, ne lytinio gyvenimo paslaptis, tačiau kaip dažnai jūs mylėsitės. Žinau, galbūt tai skamba kvailai, tačiau kuo ilgiau draugaujate su žmogumi, tuo labiau jums reikia skirti laiko smagiems žaidimėliams.

*Išsiaiškinkite, kas, kada ir kokius namų ruošos darbus darys. Niekas geriau nepasako „Aš tave myliu“, nei šiukšlių išnešimas.

*Išgerkite kartu ir prisipažinkite apie savo keistenybes – jūs dainuojate, besimaudydama duše, jis mėgsta sėdėti vienomis apatinėmis ir žiūrėti filmus. Na ir panašiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.