Ką išduoda jo mėgiamiausia sekso poza?

 (44)
Žinote, kaip sakoma, pagal marškinius sutinka, pagal jų nuvilkimą išlydi - juk kartais išvadas padaryti visai nesunku.
Jeigu jam patinka misionieriaus poza, didelė tikimybė, jog šis vaikinas visur mėgsta žaisti pagal taisykles.
© Shutterstock nuotr.

Jeigu jau apie jūsų ryšį galima spręsti iš to, kokia poza judu miegate ar jūsų partnerio jautriausias vietas nustatyti vadovaujantis astrologija, manau, jog ir į jo seksualinius įpročius nevertėtų numoti ranka. Tai ką apie jį sako jo dažniausiai praktikuojama sekso poza:

Ponas Šuniukas: Jam tai patinka daryti iš galinio kiemo pusės? Kodėl? Jis - užpakaliuko vyras. Jam nesvarbu, koks jūsų miegamojo interjeras, jam gražiausias vaizdas - jūsų minkštoji dalis. Seksui keturiomis, o ne misionieriaus pozai pirmenybę teikiantis vyras greičiausiai nėra metroseksualas. Jis neskuta savo intymių vietų ir kartais mylėdamasis pamiršta nusimauti kojines? Na ir kas, užtat toks vyras jus (pa)mylės iki pačių sielos gelmių!
: Jis pasiruošęs viskam, ir nesvarbu, kas tai - stovyklavimas ar supimasis ant šviestuvo.
PRIEŠ: Jis nenustos kalbėti apie jūsų užpakalį. Ir jeigu pareikšite, kad sekso metu jums labiau prie širdies akių kontaktas, pamanys, jog ne juokais kvanktelėjote.

Ponas Misionierius: Jis dirba miestui, rajonui, jis dirba Lietuvai! Dieną jis vilki kostiumą, kaklaraištį ir porą blizgančių batų. Savaitgaliais jis žaidžia golfą arba šachmatais. Vienąkart jis gavo baudą už tai, kad neprisisegė automobilio saugos diržų. Tai buvo vienintelis kartas, kai jis pažeidė įstatymą. Savo nekaltybę jis prarado 19-kos, tuomet pirmąkart pavartojo alkoholio ir girtas buvo užsiundytas ant dar girtesnės kursiokės. Jam patinka taisyklės.
: Jis nori tau žiūrėti į akis ir mylėtis su tavimi tuo pačiu metu.
PRIEŠ: Jis nori tau žiūrėti į akis ir mylėtis su tavimi tuo pačiu metu.

Ponas Tantra: Judu susipažinote jogos kursuose. Jis nenaudoja dezodoranto nuo Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo. Jis turi uodegėlę arba skutasi galvą plikai. Jis nori savo fizinę, seksualinę energiją sujungti su tavo gyvastinga aura, ir vienintelis būdas tai padaryti - savo janį įdėti į tavo inią. Patikėkite, jis bus puikus meilužis, bet po kurio laiko gali pradėti erzinti tai, kad po sekso šaldytuve rasite tik kviečių daigų ir miežinės košės.
: Daugkartinių orgazmų generatorius.
PRIEŠ: Su juo tai niekada nebus „tik seksas". Jam tai - dvasinė santuoka, o mergaitėms kartais norisi tik garą nuleisti...

Ponas Eskavatorius: Kartais jūs pradedate klausinėti savęs, ar jūsų sekso netransliuoja koks sporto-imtynių kanalas? Jam patinka jus pakelti ant rankų, suriesti į ragą, susukti, persukti, prispausti ir galiausiai perspausti? Jo CV sportinių ir seksualinių pasiekimų daugiau negu pagyrimų dėl gero mokymosi? Šis vyrukas pamišęs dėl savo kūno, bet „Protų mūšyje" su draugais nežaidžia? Galime garantuoti - jis išbandys visas Žemės planetoje egzistavusias pozas, kad jus sužavėtų.
: Jūs niekada to nebandėte!
PRIEŠ: Fiziškai sudėtingos seksualinės pozos gali baigtis sužalojimais bei traumomis.

Ponas Pajokmane: Šis vaikinas yra tinginys. Jis neturi darbo. Jis nesportuoja. Jo namai paskutinįkart buvo švarūs, kai juos išvalei tu. Jis toks nemotyvuotas sekso atžvilgiu, kad vienintelis pozityviai į viską žiūrintis daiktas - jo šliosas. Tu arba užlipi ant balno ir pati jį pajodini, arba nieko nebus. Jeigu užsiminsi, kad tai šiokia tokia seksualinė nelygybė, jo atsakymas bus: „A?".
: Jūs ir tik jūs valdote situaciją. Be to, tai labai geras pratimas šlaunims.
PRIEŠ: Jums iš tikrųjų reikia Pono Šuniuko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.