Ką apie vyro sugebėjimus lovoje pasako jo kraujo grupė?

Vyro seksualumą veikia keturios kraujo grupės, taigi turime keturis skirtingų temperamentų vyrus, kurie seksualiniame gyvenime elgiasi pagal tam tikras taisykles. Žinoma, aklai tikėti tuo, kaip ir horoskopais, neverta. Tiesiog, žinodamos savo mylimojo kraujo grupę ir jo elgesį miegamajame, galite patikrinti, kiek yra tiesos. O jeigu užmezgėte naują pažintį, pasiteiravusios vyro kraujo grupės, galėsite nuspėti jo būdą.
© Fotolia nuotr.

I kraujo grupė. Karštas eržilas

Toks vyras paprastai apibūdinamas epitetais - Tarzanas, laukinis ir mačo. Jo gyslomis teka pirmykščio medžiotojo kraujas. Jis visur ir visada stengiasi būti lyderis ir pasiekti savo tikslo, todėl tokio vyro seksualumas liejasi per kraštus.

Lovoje jis geba daug. Tai tikras patinas, kuriam seksas - ne tik malonumas, bet ir siekis įrodyti savo viršenybę ir svarbumą. Šio tipo vyras apie seksą galvoja kas 5 minutes. Jį seksualiai sujaudina itin išryškinanti krūtis suknelė ar dailios moters kojos. Bet viskas neapsiriboja gėrėjimusi ir mintimis: jei pirmos kraujo grupės vyrui krito į akį moteris, tai jis tą pačią minutę paleis savo kerus, kad tik jos pasiektų - persekios kaip medžiotojas savo auką, kol ją turės.

Tačiau, kai moteris pasiduoda, šis vyrais akimirksniu praranda bet kokį interesą. Tokio tipo vyras sunkiai sutars su aktyvia moterimi, kurios kraujo grupė irgi tokia pat. Mačo tipo vyro tikrai nepavadinsi vienamyliu (kuriam užtenka vienos moters). Jam egzistuoja tiktai seksas, o ištikimybė lieka vertybių sąrašo gale.

II kraujo grupė. Kuklus inteligentas

Tai ištikimybės ir patikimumo įsikūnijimas, visiška priešingybė pirmos kraujo grupės atstovams. Vyras, kurio gyslomis teka antros grupės kraujas, yra ramus, savimi pasitikintis, bet ne įžūlus; jis džentelmeniškai mergina patikusią damą, o sugaištas laikas jam neturi jokios reikšmės. Juk jis ramus, jis niekur neskuba!

Šio tipo vyro seksualumas ne taip aiškiai išreikštas kaip Karšto eržilo, tačiau iš Kuklaus inteligento bent jau galima tikėtis pagarbaus elgesio su moterimi, romantiškų žygių. Lovoje jis - ne sekso gigantas, tačiau sugeba puikiai patenkinti moterį. Dažnai šio tipo vyras atranda savo laimę, būdamas brandaus amžiaus, kai jau pačios moterys ima ieškoti paprasto ir rimto gyvenimo partnerio. Būtent šie vyrai yra vienamyliai - myli vieną moterį visą gyvenimą.

III kraujo grupė. Bendravimo maniakas

Turi savo taktiką, kaip užkariauti moters širdį. Su tokiu vyru gerai sutaria beveik visos moterys: su juo lengva bendrauti, dalintis paslaptimis, jis tiesiog traukia moteris kaip magnetas sąvaržėles.

Seksas jam nėra pagrindinis bendravimo tikslas, jis vertina ir mėgsta patį bendravimą, pokalbius, atviravimus. Bendravimo maniakas turi daug draugių, tačiau nesugeba susitvarkyti savo asmeninio gyvenimo. Kartais netgi praranda domėjimąsi intymiu ryšiu su moterimi, nes niekaip nesugeba išreikšti savo seksualumo. O iš tiesų jis geras ir ištikimas vyras, visų draugijų siela, sėkmingai daro karjerą. Dar įdomiau - daugiausia milijonierių yra būtent trečios kraujo grupės vyrai.

IV kraujo grupė. Misteris Nuostabusis

Neryžtingumas - šio tipo vyro pagrindinis bruožas. Jis dažniau nei kitų kraujo grupių vyrai puola į stresą, jam būdinga nuotaikų kaita, emocijų svyravimai. Tačiau toks vyras apdovanotas talentu - jis be didelių pastangų sugeba sužavėti savo pašnekovą, moka paveikti aplinkinius. Deja, įsimylėjus ši savybė mistiškai dingsta.

Sekse jis išradingas, tačiau ne visada - viskas priklauso nuo dvasinės ir emocinės būsenos. Tiktai tikra meilė gali tapti gera dirva įvairiapusiam intymiam gyvenimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.