Ką apie vyrą sako jo dovanotos gėlės?

Sakoma, kad į vyro širdį patenkama per skrandį, o į moters per ausis arba gėles. Reta atsispirs naujam gerbėjui, kuris į pasimatymą visada ateina su gėlėmis. Tačiauk kol jis rėžia aplink jus sparną, iš jo puokštės jūs galite numatyti, koks jis bus meilužis.
© Shutterstock nuotr.

Rožės

Tas, kuris dovanoja rožes (meilės ir aistros simbolį), bus toks malonus, kad suteiks jums laiko, kad pamerktumėte „ilgakojes" gražuoles į vazą, ir tik po to... nusitemps jus į lovą. Beje, toks vyras pasižymi išskirtiniu dėmesiu smulkmenoms, todėl vargu ar kuri nors jūsų erogeninė zona liks je nepalytėta (visi „karštieji taškai" bus aptikti ir nuodugniai ištyrinėti jo pirštais, lūpomis ir liežuviu). Tikėtina, kad toks tipas neapsiribos nuobodžiu standartinių „įeinančių ir išeinančių" judesių komplektu. Jo įsiaudrinimas didėja tolygiai augant jo partnerės susijaudinimui, todėl pirmiausia jis jus nuskraidins į orgazmo aukštumas ir tik po to pagalvos apie savo poreikius bei norus.

ĮSIDĖMĖKITE. Kuo daugiau gėlių puokštėje ir kuo stambesni jų pumpurai, tuo ryškiau pasireikš aukščiau aprašytos techninės - taktinės vyro charakteristikos.

Orchidėjos

Tas vyras, kuris įteikia jums rafinuotų orchidėjų (seksualinio malonumo ir žaismingumo simbolį), pagal erotines improvizacijas ir kūrybiškumą gali konkuruoti su pačiu Kazanova. Minutės apmąstymams tikrai neturėsite. Jūs ir apsidairyti nesuspėsite, kaip pusnuogė atsidursite jo glėbyje. Greičiausiai jis veiks pagal schemą „Jūs patraukli, aš patrauklus, vienas kito norime, tad kam švaistyti veltui laiką". Iš anksto nuspėti, kuo būtent šis išradingasis vyras nustebins jus lovoje, neįmanoma, tačiau, ko gero, jūs sužinosite kažką naujo, netgi jei „Kamasutra“ yra jūsų mėgstamiausias skaitalas.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis sekso gigantas idealiai tiks, jei norite realizuoti savo moteriškas erotines fantazijas.

Ramunės (ir visos laukų gėlės)

Vyras, atnešęs kuklią puokštelę iš tokių pačių kuklių gėlyčių (pavyzdžiui, saulutės yra nekaltybės simbolis), vargu ar ims dantimis nuo jūsų plėšti apatinius drabužius. Nelaukite iš jo laukinių, nežabotų aistrų kunkuliavimo, tačiau švelnumas ir romantika yra garantuojami. Jis tarsi gyvas pliušinis meškutis spaus jus savo glėbyje, šnibždės į ausį ne vulgarybes, o meilius žodelius. Lovoje jis yra ganėtinai, hm..., nuspėjamas. Būkite pasiruošusi, kad savo seksualinį potencialą jis realizuos tik keliomis „laiko patikrintomis“ pozomis.

ĮSIDĖMĖKITE. Nelaukite iš jo įspūdingų erotinių fantazijų įgyvendinimo, tad jei norite kaip reikiant pašėlti, jums teks pačiai imtis iniciatyvos.

Tulpės

Gėlių kalba raudonos tulpės reiškia prisipažinimą meilėje, o geltonos - beviltišką meilę, tačiau su jas atnešusio vyro ketinimais visa tai neturi nieko bendro. „Tulpinis“ vyrukas paprastai tiksliai žino, ko nori. Jūsų - be to, čia ir dabar. Jį mažai domina meilės akto preliudija, greičiau šitam vyrui reikalingas tikras, pirmapradis, beveik gyvuliškas seksas be jokio romantiško įpakavimo. Jei jums taip pat nusispjauti į visus šiuos dalykus ir į klasikinę veiksmų lovoje seką, yra tikimybė, kad būtent su šiuo tipu jūs patirsite stipriausią savo gyvenime orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Paradoksas, tačiau nepaisant viso to, kas buvo pasakyta, įvairiausi „sadomazo“ pasirodymai, surišimas, dominavimas sekse jo nejaudina. Tačiau jei jus įkaitina nešvankios kalbos, galite ir surizikuoti.

Saulėgrąžos

Jis atnešė jums saulėgrąžų (džiaugsmo, malonumo ir šilumos simbolį) ir pats panašus į mažą saulytę? Būkite kantri - po to būsite apdovanota už viską. Pirmiausia jūsų laukia tylus, jaukus, beveik šeimyninis vakaras, kai galima užtektinai prisiglėbesčiuoti, pameilikauti, pašnibždėti, ką nors skanaus dviese pasigaminti. O kai ims artintis naktis, jis pagaliau surizikuos pradėti „erotinį antpuolį“, kuris gali užsitęsti ir iki pat ryto. Toks vyras bus švelnus ir dėmesingas - jam patinka ne tiek orgazmas, kiek procesas, vedantis į orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis vyro tipas tarsi sukurtas tam, kad jūs asmeniškai įsitikintumėte, kodėl meilės preliudija jaudina kur kas labiau nei pats aktas.

Lelijos, kalijos

Tas, kuris dovanoja lelijas, baiminasi atsidurti nepatogioje situacijoje, pavyzdžiui, apsijuokti pačiu atsakingiausiu momentu, todėl elgiasi šiek tiek susikaustęs. Šį jaudulį ir susikaustymą galima pakankamai lengvai supainioti su šaltumu ar netgi arogancija, nes kartais atrodo, kad jis, guldamasis į lovą, tiesiog daro jums paslaugą, tačiau viskas yra tikrai ne taip. Nors, ką čia beslėpsi, tarp tokių tipų dažnai įsimaišo ir užkietėjusių egoistų.

ĮSIDĖMĖKITE. Jei jis vis dėlto susimaus, neskubėkite jo nurašyti. Suteikite jam antrą galimybę padaryti jums pirmąjį įspūdį!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.