Jo patalynė: kokios paslaptys slypi lovoje?

 (31)
Išmušė lemtingas momentas - lieki nakvoti pas jį! Išsiaiškink, ką signalizuoja jo patalynė dar prieš nukrentant jo kelnėms.
Jis mėgsta satiną? Gali būti, kad jis bus toks pat slidus, kaip ir jo patalynė...
© Shutterstock nuotr.

Taip, daugelis mūsų laiką, kurį praleidžia namuose, praleidžia lovoje. Ypač, žinoma, pirmosios nakties metu. Tad miegamasis gali daug ką išduoti: ar jis jautrus flanelinis berniukas, egiptietiškos medvilnės karalius, o gal lovos-maiše grynuolis...

Medvilnės-poliesterio patalynė. Kam sukti galvą, kai ją galima panaudoti kompiuteriniams žaidimams? Jis tikrai nesivargins domėdamasis nei kiek siūlų yra viename kvadratiniame colyje jo paklodėje, nei kur rasti jūsų klitorį. Jis turi daug svarbesnių užsiėmimų, tad savo laiko negaišta menkniekiams: nuėjo į parduotuvę ir pasiėmė pigiausią variantą. Belieka tikėtis, kad tos pačios technikos jis netaiko rinkdamasis merginos.

Raštuota patalynė/žakardas. Jam patinka dizaaaainas... Ne, išties šią patalynę išrinko jo buvusioji arba mama atidavė atsarginį komplektą iš savo kraičio skrynios. Nesvarbu, iš kur jis gavo šią patalynę, bet mes visos žinome, jog mūsų veide jos vaizdas įžiebs puikiai viską nutuokiančią šypseną. Raštuota patalynė yra originalu ir linksma, o tai kad jis joje miega, parodo, kad šiam vaikinui reikia šiek tiek daugiau negu tik įprasti variantai. Visose srityse.

Dryžuota patalynė. Dryžuoti užvalkalai - horizontalus kostiumo variantas. Jis nori būti prašmatnus ir kietas. Didelė tikimybė, kad jo spintoje rasi tvarkingai vokeliu sulankstytų marškinių bei kostiuminių kelnių, su kurių kantu galėtum įsipjauti į pirštą. Kalbant apie jo lovą, šis vaikinas norėjo išskirtinės, bet ne ekscentriškos patalynės. Jis nori būti visuomenės dalimi, tik ne viduriniąja. Jam reikia plūduriuoti kaip grietinėlei. Jeigu jo patalynė juoda arba pilka, gali būti, kad slapčiausiose fantazijose jis save įsivaizduoja "Krikštatėvio" veikėju - turėk tai omenyje, kai žaisite karštus žaidimus...

Lova maiše. Kalbu apie jau supakuotus, "vienodos pagalvės/vienoda antklodė" patalynės komplektus. Šis vyras nesidomi detalėmis. Jam nesvarbu, ar tai sintetika, jam svarbiausia, kad raštas ar spalva buvo prie širdies. Šis vyras puikiai žino savo tikslus ir  sprendimus priima akimirksniu, nė kiek nedvejodamas. Jam patinka tai, kas jam patinka. Jis neprisiriša prie daiktų. Jis gauna tai, ko jam reikia, tada, kai jam to reikia, visada turėdamas omenyje, kad daiktą galės pakeisti nauju.

Egipto medvilnė. Jis žino, kas yra gerai, vos tik tai paliečia. Jis ne iš tų, kurie gulės nieko nedarydami ir priims bet kokį siūlomą variantą. Kokybiška, brangoka, bet užtat labai patogu ir jauku. Iš jo išeitų neblogas vaikinas.

Satinas. Jis yra dendis ir tikriausiai pasvajoja apie sutenerio karjera. Ar bent jau Elvio Presley. Pakapsčius giliau, lovoje jis neturėtų būti prakaituojantis žvėris, jeigu sugeba išlaikyti tokią patalynę prekinės išvaizdos. Kita vertus, kad  ir koks pižoniškas bebūtų, šis vyras turėtų žinoti, kaip mėgautis ir sustiprinti pojūčius. Tikiuosi, nebijote nudegti nuo per didelės trinties... bet turiu

Flanelinė patalynė. Jeigu kažkur yra kalnas, jis jį įveiks. Ar bent galvoja, kad galėtų tai padaryti. Jis nebijo susipurvinti rankų jokioje gyvenimo srityje (gerai tai įsidėmėk). Ir kad ir kaip nenori būti metroseksualu, šio vaikino marškiniai spalviškai dera prie jo patalynės. Taip tiesiog praktiška ir mažiau reikia sukti galvą dėl skalbinių. Taip, praktiškas, patikimas ir atsidavęs.

Juoda patalynė. Savo viengungio irštvai jis norėjo suteikti tamsos ir paslapties. Bet nesuvokė (arba turėjo per mažai patirties, kad žinotų), jog juoda patalynė atskleidžia visas, net ir pačias mažiausias paslaptis. Hmm... dabar pagalvojau, kad tokią patalynę Liucija galėtų Nielsui padovanoti - juk nuolat paranojinasi, kad jis gali būti neištikimas...

Balta/neutralių spalvų patalynė. Ponas "Ai, tiesiog", nereikia nieko beprotiško ar bereikalingo. Jis galėtų reklamuoti visas "Basic" drabužių linijas. Bet neskubėkite jo smerkti. Galbūt jis ir vanilinis kaip ir jo patalynė, bet užtat jis nėra išrankus šunsnukis. Plius jis tikrai gautų taškų, jeigu patalynė bus akinančiai balta

Spalvos. Jis turi mėgiamiausią spalvą ir savo patalynę sukomplektavo taip, kad ji derėtų prie interjero? Tai signalizuoja apie jautrią ir gilią asmenybę. Priklausomai nuo to, kokia mėgiamiausia jo spalva, būtų galima pasidaryti išvadas apie jo charakterio subtilybes. Kita vertus, netgi jei jis ir daltonikas, jis deda pastangas į tai, ką daro, skiria dėmesį smulkmenoms, o tai mums itin svarbu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.