Įskaudintos moters patirtis: susisiekiau su VYRO MEILUŽĖMIS ir pasigailėjau

 (61)
Neseniai publikavome vyro apgautos moters laišką. Tai, ką ji parašė vyro meilužei, nustebino daugelį. Tačiau ne visos įskaudintos moterys reaguoja vienodai. Viena sutuoktinio išduota žmona prisipažino, kad dabar labai gailisi parašiusi merginoms, su kuriomis romaną buvo užmezgęs vyras.
<span style="color: #ff0000;">Įskaudintos moters</span> patirtis: susisiekiau su <strong>VYRO MEILUŽĖMIS</strong> ir pasigailėjau
© Shutterstock nuotr.

„Kai sužinojau, kad mano vyras man neištikimas, pasiutau ir sprogau. Akimirkai išėjau iš proto.

Jis prašė skyrybų, tačiau ne apie tai aš norėjau parašyti. Kaip ir visos, dėl to, kas atsitiko, aš kaltinau kitas moteris. Man buvo lengviau pykti ant jų nei ant savo sutuoktinio. Man buvo per skaudu suvokti, kad šioje situacijoje kaltas buvo vyras, ne tos moterys.

Ir vietoj to, kad kaltinčiau sutuoktinį, nusprendžiau susisiekti su tomis moterimis, su kuriomis jis mane apgaudinėjo. O jų buvo ne viena.

Pirmoji buvo 18-metė panelė, kuri sutuoktinio darbe atliko praktiką. Parašiau jai įtūžio kupiną laišką, grasinau pasakyti jos vadovui, išdėjau viską, ką apie ją galvoju ir leidau suprasti, kokia pikta aš esu.

Tačiau šis žingsnis buvo labai neapgalvotas, impulsyvus ir siaubingas. Dėl jo aš vėliau labai gailėjausi. Man nederėjo taip elgtis. Ji juk dar buvo jauna mergaitė, nepatyrusi paauglė. Turėjau būti supratingesnė.

<span style="color: #ff0000;">Įskaudintos moters</span> patirtis: susisiekiau su <strong>VYRO MEILUŽĖMIS</strong> ir pasigailėjau
© Shutterstock nuotr.

Antroji moteris, su kuria susisiekiau, gėda sakyti, iš manęs sulaukė tokio pat skaudaus antausio. Parašiau jai į „Facebook“. Išvadinau siaubingais vardais, grasinau sugriauti jos karjerą ir asmeninį gyvenimą.

Antroji moteris po tokio incidento metė mano vyrą. Tą pačią dieną jis atėjo pas mane guostis: „Ji mane metė. O ji man taip patiko“. Taip, mes buvome vedę, taip, jis tai pasakė man, savo žmonai. Mano širdis subliuško kaip pudingas. Tačiau aš likau su juo, širdyje vis dar kaltinau tas moteris, o ne sutuoktinį – nenorėjau matyti to, kas akivaizdu.

Tai buvo jo kaltė, ne jų. Jis manęs nenusipelnė, turėjau palikti jį prieš daugelį metų. Nežinau, kokiu melu jis moterims dangstė akis, bet ir toliau susitikinėjo su kitomis. Viena meilužė buvo ištekėjusi ir pažinojo mane asmeniškai. Žinoma, ji atsakinga už tai, kad ardė mano šeimą. Tačiau ji nebuvo atsakinga už mano vyro pasirinkimą.

Aš taip pat buvau kalta. Kalta dėl to, kad užsimerkiau, tikėjausi, jog jis liausis mane apgaudinėjęs. Galėjau bent jau nuoširdžiai pasikalbėti su savo vyru - atvirumas santuokoje yra labai svarbus. Buvo tūkstantis galimybių išsigelbėti mums abiems, bet aš pasirinkau nedaryti nieko.

Tą patį galiu pasakyti ir apie savo vyrą. Jis daužė mano širdį tūkstančius dienų, tūkstančiais skirtingų būdų. Ir dėl to aš neturėjau kaltinti kitų moterų. Jos buvo tokios pačios meilės aukos, kaip ir aš. Netgi svarstau vėl su jomis susisiekti ir nuoširdžiai atsiprašyti.“

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.