Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau

 (54)
Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?
© Shutterstock

Vyresniam amžiui priskiriama patirtis ir išmintis. Tačiau kai vyresnis vyras likimą susieja su jaunesne, vis tiek aplinkiniai apkalba moterį - ji jam apsuko galvą, suviliojo, suvystė. Barakuda, numelš, paliks, ragus jam įstatys.

Kai vyresnė moteris jaunesnį vyrą įsimyli, pirštais badoma vėlgi būtent moteris - gudri, pasirūpino šviežiena, užsimanė gražaus kūno ir aistringo sekso. Pasinaudos gražiu žaisliuku, atsibos, kitą susiras.

Prie tris metus sutikau JĮ. Septyniais metais jaunesnis vaikinas patraukė dėmesį ne tik savo išvaizda, bet ir itin galatiškomis manieromis. "Iš geros šeimos" - pamaniau tąkart. Susipažinome darbe (aš nebuvau jo vadovė, jeigu ką!), o po kelių mėnesių mes jau vartėmės nuogi mano lovoje.

Apie jausmus jaunesniems kalbama kaip apie kažkokius mainus - kažkas už kažką gauna. Vyresni - jaunystę ir energiją, jauni iš vyresnių - patirties, stabilumo ir saugumo. Tačiau mažai kas tiki, jog porą iš tiesų sieja šilti ir gražūs jausmai vienas kitam. Mūsų santykiai aplikinių buvo sutikti remiantis visais šiais stereotipais. Nepaisant sulauktos kritikos, mes jau du metus gyvename kartu.

Šiandien visas moteris, kurios įsimyli jaunesnius vyrus galiu tik padrąsinti ir, žinoma, pasidalinti patarimais, kurie pravers visoms kuriančioms ryšį su jaunesiais.

Atmintinė moteriai, susižavėjusiai jaunesniu vyru

Žodžiu, jei turite jaunesnį gerbėją, vis tiek reikės ieškoti kompromisų, kaip ir bendraujant su bet kuriuo partneriu. Reikės išminties, kantrybės ir sugebėjimo nusileisti. Galima aptarti svarbesnius aspektus:

Jei jūs pasiekusi daugiau - padarėte karjerą, daugiau uždirbate, niekuomet dėl to nepriekaištaukite vyrui. Jei jis sugeba tobulėti, augti, tik jam trūksta žinių bei patirties, jis išmoks. Svarbu, kad jį palaikytumėte, paskatintumėte, išmintingai nukreiptumėte. Kvalifikacija vyrui suteiks pasitikėjimo, jis jausis tvirčiau.

Pasistenkite sutarti su jo draugais. Nors amžiaus skirtumas yra, tačiau neverta atsisakyti kvietimų, jei jis ragina eiti: „Ką aš čia mama tarp jūsų", „Ką veiksiu su mažvaikiais". Arba jau kompanijoje vis pabrėžti: „O štai mano laikais...". Būkite mandagi, nuoširdi. Tačiau tikime, kad jei vyras jumis susižavėjo, tai ir esate jaunatviška ir turite savyje parako.

Kontroliuokite savo pavydą. Neišvengiamai jis gali kilti, nors išmintinga esate ir laikote save brandžia moterimi. Nekelkite pavydo scenų, nepersekiokite mylimojo. Jei manote ir matote, kad vyras peržengia elgesio ribas, pasakykite jam tai akis į akį.

Nesistenkite sukelti ir jo pavydo. Jei flirtuosite su sėkmingais vyrais, vis juos liaupsinsite, rodysite susižavėjimą, galite užgauti jaunuolio savimeilę ir išdidumą. Juk jis dar nieko nepasiekė ir tai žino! Ir jūs tai žinote, tačiau to neprikiškite.

Nebūkite išrinktajam „mama". Taip elgiasi netgi jaunos merginos, kurios gyvena su vyresniais vyrais. Rūpinkitės, palaikykite, padėkite, tačiau tokių veiksmų išraiškai turėkite ribas. Tikėkite vyro savarankiškumu, tačiau visko už jį nedarykite; palaikykite, tačiau nenurodinėkite, kaip elgtis; leiskite jam klysti ir kaupti savo patirtį - jūsiškė jūsų porai nepagelbės. Juk mokomės tik iš savo klaidų.

Būkite geros formos! Ne paslaptis, kad su vyresniu vyru gyvenanti moteris ir atrodyti pradeda solidžiau, rimčiau, keleriais metais vyresnė. Jei partneris jaunesnis, ir jai atsiranda paskata neapsileisti. Tačiau šalia jaunesnio vyro nebūtina pinti kasyčių ir segtis neoninį sijoną. Stilinga ir tvarkinga apranga, treniruotas kūnas, sveikai atrodantis veidas - štai ir visa išorinio patrauklumo formulė. Viskas.

Tobulėkite, būkite įdomi. Tai galioja gyvenant su bet kokio amžiaus partneriu. Neapsnūskite, nesustabarėkite. Smalsus, guvus ir gyvenimą geriantis žmogus yra įdomesnis už silikono pripumpuotą lėlytę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.