Injekcija į G tašką sukelia orgazmo bangas

 (139)
Kažin ar vokiečių ginekologas Ernstas Grafenbergas, prieš 60 metų atradęs G tašką, galvojo, kaip jį padidinti...
Nustatyta, kad po G taško injekcijų moters libido padidėja.
© Shutterstock nuotr.

Galbūt esu seksualiai neišprususi, bet apie G-Shot injekciją sužinojau ne iš Vikos, o iš Nielso. Pasirodo, jo sesuo išmėgino, ir su vyru dabar nebespėja gaudyti malonumo bangų, kai mylisi.

Kas tai yra? Didžiosios Britanijos vaginos atjauninimo lazeriu centras (Laser Vaginal Rejuvenation Centre), esantis Londone Harley gatvėje,  prieš trejus metus pasiūlė savo klientėms procedūrą - kolageno injekciją į G tašką, kad mylintis moteris patirtų saldžiausią palaimą. Kolagenas - baltymas, jungiamojo audinio pagrindinė dalis. Ši injekcija buvo pavadinta G-Shot (angl. labai vykęs žodžių žaismas: G-Spot ir G-Shot); ji atliekama su vietine nejautra. Iš pradžių procedūra truko apie pusvalandį, o dabar - apie 10-15 minučių (pati injekcija - tik 8 sekundės). Intymius santykius jau galima turėti po injekcijos praėjus 4 valandoms.

O G-Shot injekcijos pioniere JAV laikoma ginekologė Jennifer S. Hayes. Iš pradžių ji pati išmėgino šią naujovę, o paskui pasiūlė ir savo klientėms.

Kolageno injekcijos poveikis trunka 3-5 mėnesius. Procedūra rekomenduojama moterims, kurios nori pagausinti malonumo, tačiau ne toms, kurios turi seksualinių sutrikimų (pavyzdžiui, frigidiškumas, nepatiria orgazmo), santykių ar emocinių bei psichologinių problemų (nedžiugina seksas).

Kaip tai veikia? Kolageno injekcija padidina G taško plotą - jo diametras prasiplečia iki 24,5 milimetro, t. y. padidėja ketvirčiu.

Kolageno injekcija G tašką, kuris ir taip yra jautri erogeninė zona, dar labiau sujautrina ir leidžia lengviau jį užčiuopti. Injekcija sustiprina seksualinį susijaudinimą bei pasitenkinimą.

Amerikoje atlikti tyrimai rodo, kad net 87 procentai moterų, kurioms buvo padaryta G-Shot injekcija, prisipažino, kad jų seksualinis malonumas padidėjo, susijaudinimas - taip pat, orgazmų pagausėjo, jie tapo ilgesni.

Injekcijų paklausa sparčiai kyla. Gal kada ir susapnuosiu save sakančią: "Daktare, išvirkšk man į G tašką kolageno...", bet dabar esu patenkinta tuo, kokia esu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.