Į ką atsižvelgti ieškant meilužio?

 (172)
Priežasčių, dėl kurių moterys gali nenorėti rimtų santykių, yra įvairių, tačiau kūniškos meilės poreikį numalšinti sunku.
© Shutterstock nuotr.

Dalis mano draugių, perkopusios per trisdešimt, vis rečiau kalba apie šeimą ir įsipareigojimus. Suprantama, kuo ilgiau laiko praleidi viena, tuo sunkiau susirasti antrą pusę: reikalavimai kyla, nebesinori nuolaidžiauti ar griauti tau įprastos tvarkos, taikstytis su pokyčiais vien dėl vyriško kvapo namuose. 
"Žinai, aš jau per sena, kad rangyčiausi po vyro kojomis bandydama jam įtikti. Be to, komandiruotės, seminarai, darbas iki išnaktų. Dar mano joga, kelionės į kalnus... gyvenu idealų gyvenimą ir be šeimos", - anądien postringavo artima bičiulė. Ji tikrai nestokoja vyriškių dėmesio, bet įsipareigojimų nenori.
"Man taip pat kol kas nereikia rimto žmogaus, - jai pritarė kita mūsų mergaičių kompanijos dalelė. - Aš, pavyzdžiui, vis dar neatsigaunu po skyrybų. Turės praeiti nemažai laiko, kad išsigydyčiau žaizdas ir ką nors įsileisčiau į širdį. Be to, būtų neteisinga gero vyro atžvilgiu - nenoriu, jog jis taptu pleistru. Turiu pati išsinaikinti randus".
Galbūt tai pagrindinės, tačiau tikrai ne vienintelės priežastys, dėl kurių kai kurios moterys pasirenka gyventi vienos. Gyventi, tačiau ne būti. Turiu omenyje, meilužius. Juk anksčiau ar vėliau kiekvienai prireikia šilto glėbio ir aistringų glamonių. Bent jau porai valandų. 
Tiesa, ieškant meilužio (ypač, jei nenori, kad šie grynai fiziniai santykiai vėliau atneštų skausmingus išgyvenimus ar nepageidautinas emocijas), kaip pataria bičiulės, būtina atsižvelgti į keletą kriterijų:

Per daug laisvo laiko = nereikalingos mintys?

Praktikos, komandiruotės, darbas naktimis, užimti savaitgaliai - man to nereikia. Jis turi dirbti ir uždirbti tiek, kiek tu (ar daugiau). Bet neturėti per daug laisvo laiko pašalinėms mintims apie meilę.

Ar po TO turėsime apie ką pasikalbėti?

Jis nebūtinai turi būti "Protų mūšių" veteranas ar pcihologas, kuriam išlieji visus dienos rūpesčius (tokie pokalbiai skirti rimtiems santykiams). Tačiau jis turėtų būti smagus ir nekompleksuotas. Na, o jei ir pradės kalbėti apie kompiuterinius žaidimus, galėsi užčiaupti bučiniu.

Ar jis pasiruošęs įsipareigoti (ne)santykiams?

Nors ir nesilaikysite už rankučių, ir vienas kito nevadinsite katinėliais, norėtųsi, kad tai būtų monogamiški santykiai. Juk jei jūsų seksas bus reguliarus, o jis miegos su kuo papuola, vadinasi, ir tu miegosi su puse miesto. Be to, kai pagrindinis jūsų susitikimo tikslas - geras seksas, norisi atsipalaiduoti, o ne sukti galvą, ar visas įmanomas apsisaugojimo priemones nuo LPL panaudojai.

Ar jis geras TAME?

Tai, sutikite, pats svarbiausias kriterijus. Seksas turi būti geras. Jis turi būti LABAI geras. Kitaip užteks ir to, ką laikote pirmame komodos stalčiuje, miegamajame.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.