Gyvenimą ilgina ne laukinis, o ramus seksas

 (52)
Kol vieni mokslininkai vis dar įrodinėja, kad seksas – sveika, kiti mėgina išsiaiškinti, kiek įmanoma gyventi celibate be žalos sveikatai.
Kas tinka 20-mečiams, nelabai tinka jų tėvams.
© Shutterstock nuotr.

Seksologų manymu, moterys savo fiziologijos dėka gali žymiai ilgiau ištverti be kūniškų malonumų nei vyrai. Vyrams „kentėjimas" vidutiniškai baigiasi trečią savaitę, o moteris be vyro lengvai gali apsieiti 2 mėnesius (seksologai tegu nesvaigsta - esu išbuvusi be sekso 1,5 metų, ir nieko. O mano draugė - net 4 metus. Sveikos, gyvos, nenumirėm. Tai mūsų apsisprendimas. P.S. Nesam frigidiškos).

Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, gyvenimas be sekso sukelia kai kurių nepatogumų: nepasitenkinimą, liūdesį, žmogus tampa itin dirglus, jautrus, dažnai prasiveržia pykčio priepuoliai. Tokia nuotaikų kaita labiau būdinga moterims, nes jos yra emocingesnės nei vyrai.

Kaip palengvinti savo gyvenimą, jei esate vieniša?

- neužmirškite parduotuvių suaugusiems. Ten rasite sekso žaisliukų. Pažiūrėkite į tą celibato laikotarpį kūrybiškai: kol esate viena, galite save tyrinėti, geriau pažinti savo kūną, seksualumą, pasimokyti kai kurių pratimukų, išlaisvinti slypinčias moteriško žavesio galias. Žinoma, vibratorius nepakeis vyro, tačiau nuims susikaupusią seksualinę įtampą, kuri kenkia jūsų emocinei būklei, sveikatai ir, žinoma, grožiui. Jūsų kategoriškumas ir kraštutinumas „Jei nėra norimo vyro - geriau jokio!" jums ne kažin kiek padės. Ilgas badavimas (tą pasakys ir mitybos specialistai, ne tik seksologai) netgi kenkia;

- darykite psichologinės iškrovos dienas. Nuvažiuokite į gamtą, parėkaukite, palakstykite, kiek širdis geidžia. Vis geriau nei namuose sudaužyti neseniai už akcijinius lipdukus įsigytą indų rinkinį;

- aktyviai sportuokite. Seksas nuima susikaupusią įtampą, jūs išsikraunate. Jei nesimylite, ta neišleista energija kaupiasi. Todėl viena išeičių - įsigyti sporto klubo abonementą. Tai ne tik subalansuos jūsų dvasią, nuotaiką, bet ir pagerins savijautą, padailins kūno linijas. Žinoma, jei man reiktų rinktis - stumdyti geležis sporto klube ar gerai suprakaituoti mylintis su vyru, pasirinkčiau pastarąjį variantą. Bet jei to vyro nėra, tai negi laipiosi sienom? Geriau sportuoti!

Beje, neseniai vokiečių seksologai šokiravo visuomenę pateiktais naujausių tyrimų rezultatais. Jie pareiškė, kad laukinis, beprotiškas, aistringas, pašėlęs, audringas seksas gali neigiamai paveikti sveikatą. Ir jeigu taip audringai mylitės beveik visada, vadinasi, greitai ir ligų prisišauksite.

Karštos afrikietiškos naktys, tas itin aktyvus seksualinis gyvenimas gali sukelti hipertoniją. Seksologai teigia: seksas turi būti ne aistringas, o ramus ir reguliarus. Tik tokiu atveju jis prailgina žmogaus gyvenimą vidutiniškai devyneriais metais!

Itin didelis seksualinis aktyvumas gali tapti migrenos ir hipertonijos priežastimi, sako medikai. Vokiečių seksologų ekperimentas rodo, kad audringas seksas naudingas tik keliais aspektais: gerai degina kalorijas, gerina protinius sugebėjimus ir padidina dėmesio koncentraciją. Tačiau - tik kai žmogus yra tam tikro amžiaus. Kas tinka studentui, nelabai tiks žmogui, peržengusiam 40-ties metų ribą, kenčiančiam dėl antsvorio, rūkančiam ar turinčiam aukštą kraujo spaudimą.

Be to, mokslininkai priduria, kad seksas su pastoviu partneriu naudingesnis sveikatai už ryšį pašonėje. Tai labiau taikoma vyrams. Ištikimi sutuoktiniai 4 kartus rečiau skundžiasi depresija nei tie, kurie eina į kairę. Reguliarus seksas ženkliai pagerina sveikatą bei savijautą. Vedusių vyrų imunitetas trečdaliu stipresnis nei vienišų bei neištikimų vyrų, o širdis bei kraujagyslės - tvirtesnės. Todėl ištikimi vyrai gyvena vidutiniškai 8-10-čia metų ilgiau nei donžuanai.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.