Geriausi vyrai – teisininkai ir gydytojai

 (91)
Tie stereotipai, kad filologėms labiausiai tinka matematikai, greičiausiai nėra iš piršto laužti. Juk profesiją nulemia žmogaus būdas.
Nuosavas šeimos gydytojas, su kuriuo dar susilauki vaikų, - pati geriausia dovana moteriai...
© Shutterstock nuotr.

Bet yra ir atvirkščiai – pasirinkta specialybė veikia seksualumą. Priešybės traukia, tačiau visiškai skirtingų pasaulių žmonės ilgai po vienu stogu netvers; vis tiek juos turėtų sieti nemažai bendrysčių.

Psichologai atliko tyrimą, kaip profesija veikia žmogaus asmeninį gyvenimą ir štai ką nustatė: jei vyras myli savo darbą, vadinasi, jis gyvena ir harmoningą seksualinį gyvenimą. Išimtis - darboholikai, iš kurių gyvenimo seksą pavagia darbas.

Iš esmės vyro profesija veikia jo seksualinį gyvenimą, laimę bei pasitenkinimą. Mokslininkai išsiaiškino, kad didelių kompanijų vadovai dažnai nesiryžta užmegzti artimų ir rimtų santykių - jie mano, kad moterims reikalingi tik jų pinigai.

Nemaža dalis matematikų ir programuotojų mėgsta virtualų seksą dėl savo uždaro, intravertiško būdo. Todėl romantiškoms moterims gali patikti toks santykių paįvairinimo būdas.

Vyrai, kurių darbas susijęs su tikslumu - pilotai, mašinistai yra patikimi ir pastovūs intymiame gyvenime. O štai pardavėjai ir mokytojai mėgsta eksperimentuoti lovoje, su jais nebus jokios rutinos. Beje, ir patys mielai laimins partnerės iniciatyvą.

O patys dėmesingiausi ir daugiausia malonumo moteriai suteikiantys vyrai, mokslininkų teigimu, yra teisininkai, gydytojai bei psichologai. Jie atidūs, stengiasi moterį pažinti ir pražydinti kaip nuostabiausią gėlę...

Taip, taip... Mano stomatologas toks patrauklus ir hipnotizuojančio balso vyras, kad leisčiau kariesui mano burnoje užveisti dar didenes kiaurymių plantacijas, kad tik dažniau matyčiausi su juo. Bet taip neleidžia pasielgti mano išauklėtas vidinis EKO...

Kitas tyrimas apie vyrų seksualumą pateikia dar įdomesnius rezultatus: vyrai, kurie mėgsta rizikuoti ir yra lengvai seksualiai įaudrinami, linkę apgaudinėti savo partneres. Tyrimas, kuriam vadovavo Indianos valstijos universiteto profesorius Robinas Milhausenas, rėmėsi asmeniniais, demografiniais ir seksualiniais veiksniais. Profesoriaus manymu, polinkį į neištikimybę veikia asmens religijos išpažinimas, išsilavinimas, pajamų lygis ir seksualinė orientacija.

Tai turbūt dabar aiškiau, kodėl kuriami anekdotai ir į dienos šviesą išlenda tiek daug gyvenimiškų istorijų apie kompanijos vadovo ir sekretorės romaną. Stambūs verslininkai nebijo rizikuoti, yra energingi ir sėkmingi, todėl tokie yra ne tik darbe, bet ir seksualiniame gyvenime.

Tik, deja, tiesa gali būti ir tokia, kad toks vyras nebus linkęs užmegzti gilių, stabilių santykių (remiantis pirmuoju aprašytu tyrimu) ir, atsibodus dievinamam objektui, ieškos naujo...

Na, o aš greitai pradėsiu dirbti mokykloje, tad gal į akį kris koks simpatiškas mokytojas, kuris bus išradingas visomis prasmėmis? O gal rimčiau susidomėti stomatologu? Ant jo rankos nepastėjau vestuvinio žiedo...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.