Geriausi meilužiai – pavydūs vyrai

 (35)
Nuo pavydžių vyrų bėgu kuo toliau. Bet tos, kurioms atitenka mačo raudonom akim, tikriausiai nebėga nuo jo dėl kitų priežasčių.
Pavydus vyras: karšta ir viešumoje, ir miegamajame... Ar jums tikrai to reikia?
© Shutterstock nuotr.

Portalas SexyWeek rašo, kad neseniai mokslininkų atliktas tyrimas parodė, jog tie vyrai, kurie jaučia konkurenciją, geba ilgiau mylėtis su moterimi nei tie stipriosios lyties atstovai, kurie dėl savo statuso jaučiasi ramūs.

Tokias išvadas mokslininkai padarė, stebėdami drozofilas (paprastąsias vaisines museles). Jų patelės paprastai turi keletą partnerių. Tokiu būdu patinams, kad užkariautų patelę, atsiranda motyvacija - būti geresniam meilužiui, kad būtent jis galėtų apvaisinti patelę.

Kažin ar muselės taip jau giliai mąsto, tačiau gamtos instinktai veikia. Panašios išvados gautos ir stebint įvairias gyvūnų rūšis.

Kaip teigia Liverpulio universiteto mokslininkai, toms gyvūnų rūšims, kurioms būdingi monogaminiai santykiai, patinas, jei jis jaučia konkurenciją, išgyvena savotišką paranoją, kuri leidžia jam lytinį aktą pailginti beveik du kartus (93 proc.) - visa tai iš baimės, kad jo patelė bus apvaisinta kito patino sperma.

Tyrėjų nuomone, kažkas panašaus vyksta ir vyro bei moters santykiuose. Vyras, ypač pavydus, niekada negali būti tikras, kad jo draugė neturi „atsarginio varianto", todėl ta nerimo būsena padidina jo reprodukcijos galią. Paranojiškai pavydūs vyrai dažnai yra nesugyvenamo charakterio, tačiau geri meilužiai, sakoma tyrime. Dabar mokslininkai nori išsiaiškinti pavydo priežastis ir rasti būdą, kaip su tuo pavydu kovoti.

Pavydas vyrus skatina ilgiau mylėtis, o moteris veikia kitaip - jas akina tiesiogine to žodžio prasme.

Pavydas taip stipriai emociškai paveikia moterį, kad pablogina jos regėjimą, rašo Rambler.ru. Tyrimo metu moterims kompiuterio ekrane buvo pateikti gražūs panoraminiai vaizdai, besikeičiantys su ne tokiomis maloniomis akiai fotografijomis. Moterims reikėjo tuos vaizdus sugrupuoti. Atliekant eksperimentą, šalia moters sėdėjo jos partneris, kuris vertino savo kompiuteryje kitų moterų patrauklumą.

Eksperimento rezultatai parodė štai ką: kuo moteris jausdavo didesnį pavydą, tuo didesnį atstūmimą joms sukeldavo nemalonūs vaizdai ir tuo blogiau susidorodavo su gražių panoraminių vaizdų atranka.

„Emocijos žmogų gali paveikti taip, kad sutrikdo normalų aplinkos priėmimą ir adekvatų vertinimą", - sako mokslininkai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.