Fingeringas – orgazmas bus, net jei vyras pavargęs! instrukcija

 (10)
Jis myli tave visa savo širdimi, siela ir protu. Taip didingai ir plačiai lyg dangaus. Na, o tu paprašyk jo pamylėti tave savo rankomis. Žiūrėk, gal jam tai labai patiks!
© Shutterstock nuotr.

,,Po tiek metų bendro gyvenimo, jis lig šiol nežino, kur yra klitoris“, – atskleidė Bridžitos Džouns motina prieš išsiskiriant su jos tėvu.

Jeigu moterys imtų nutraukinėt santykius, pateikdamos tokį pavyzdį kaip šis arba, kitaip tariant, dėl anatomijos žinių stokos, tuomet nemaža dalis porų dėl šios priežasties iš tiesų iširtų.

Beje, klitorio, stimuliavimas pirštu – pats paprasčiausias būdas pasiekti orgazmą. Rusijoje, pasitelkiant medicininius terminus, tai įvardijama, kaip ,,masturbacija“. Kaip antai Europoje ir Amerikoje yra vartojamas itin pikantiškas žodis – ,,fingeringas“, nuo žodžio ,,finger“, kas iš anglų kalbos išvertus reiškia ,,pirštą“. Keista, kad daugelis fingeringą vadiną meno forma, nors iš tiesų, labiau tiktų priskirti šį veiksmą prie gamtos mokslų.

Jūsų partneris turi žinoti kaip pradėti glamones. Žinoma ne tik morališkai turi būti tam pasiruošęs, bet ir fiziškai. Taigi, kad būtų lengviau, pasitelksime gamtos mokslus.

Pasiruošimas fingeringui:

Švarios rankos. Sterili švara. Kruopščiai tuo pasirūpinkite.

Trumpi nagai. Visų pirma, po panagėmis kaupiasi įvairūs mikrobai, kurie gali patekti į klitorių ar makštį. Visų antra, su ilgais nagais galima susibraižyti.

Stiklinė vandens ant naktinio staliuko. Amerikiečių seksologai po fingeringo itin rekomenduoja nedelsiant išgerti litrą vandens, kadangi fingeringo metu į šlapimo kanalus gali patekti mikrobų.

Taipogi, galite tiesiog apiplauti intymias kūno vietas vandeniu. Jeigu įvykdėte pirmus du punktus, tuomet fingeringas bus atliktas saugiai, tačiau apsidrausti niekada nebus bloga mintis. Be to, išgerti vandens nėra taip jau ir sunku.

Vandens pagrindo lubrikantai. Be jų galite apsieiti, jeigu jūsų antroji pusė, be vargo jus pamylės, nes tiek iš jo, tiek iš tavo lytinių organų išteka gausios išskyros. Tačiau fingeringui lubrikantas yra būtinas.

Kada jums reikia fingiringo?

Kai po sekso jūs abu gulite ir dejuojate. Jis dėl malonumo, o jūs dėl nepasitenkinimo.

Kai po darbo jūs neturite jėgų atlikti energingų kūno judesių, tačiau norisi meilės, galite suteikti sau malonumą rankomis, kol pilnai atgausite jėgas ir pasijusite geriau.

Kai vienas iš jūsų susijaudines daug labiau nei kitas.

Kai labai norisi sekso, tačiau neturite prezervatyvų ir negalite greitai jų įsigyti.

Kai paprasčiausiai norisi įvairovės.

Gamta ir kūnas

Klitoriai būna įvairūs – tai faktas. Pas vienas moteris jie yra labai jautrūs, tad kartais jį liečiant, vietoj susijaudinimo jaučiamas skausmas. Pas kitas, atvirkščiai, jautrumas sumažėja ir klitorius niekaip nereaguoja į prisilietimus.

Jeigu klitorius pernelyg jautrus, paprašykite mylimojo elgtis atsargiai: priliesti dviem pirštais lytines lūpas, negrūsti pirštų, o sukti pagal laikrodžio rodyklę arba prieš, priklausomai nuo to, kaip jums labiau patinka. Jeigu net ir tokia netiesioginė stimuliacija sukelia diskomfortą, galima suspausti dviem pirštais (nykščiu ir smiliumi) lytines lūpas toje vietoje, kur jos pridengia klitorių. Kai klitorius susijaudins (vadinasi taps mažiau jautrus skausmui), galėsite jį stimuliuoti tiesiogiai.

Vis dėlto, moteris, atvirkščiai, nesusijaudins, reikia padidinti jos jautrumą. Kaip? Yra du veiksmingi būdai. Pirmas – naudoti kokį nors kaistantį arba, atvirkščiai, vėsinantį lubrikantą tam, kad būtų sužadinta daugiau skirtingų pojūčių. Antras – prieiti iškart iš abiejų pusių: kairės rankos smiliumi ir viduriniuoju pirštu prasiskverbti į vidų ir ieškoti G taško, o dešinės rankos smiliumi atlikti sukamuosius judesius apie klitorio galvutę. Jeigu taip padarėte ir sutraukėte makšties raumenis, orgazmas bus itin stiprus.

Dabar, kai esate teoriškai pasikaustę ir morališkai pasirengę, galima pereiti prie pagrindinio momento.

Pagrindiniai fingeringo būdai yra tokie:

Masažas. Masažo metu lubrikantas švelniai įtrinamas ant lytinių lūpų, pradžioje su nykščiu, po to su mažuoju pirštu, palaipsniui artėjant prie klitorio, bet taip jo ir nepalietus.
Prasiskverbimas. Dešiniosios rankos smiliumi ir viduriniuoju pirštu liečiamas G taškas, nykščiu – klitoris. Jis bando sujungti abu pirštus į žiedą, tuo pačiu metu suspaudus patį jautriausią jūsų G tašką.
Timpa. Smiliumi ir viduriniuoju pirštu jis stimuliuoja klitorių, o nykščiu – išangę.
Formuojantis. Jis vedžioja pirštus aplink makštį, tarytum pabrėžiant jos kontūrus. Pasiekti orgazmą tokiu būdu vargu, ar pasiseks, bet pradiniam arba tarpiniam glamonėjimosi etape toks būdas yra būtent tai, ko reikia.
Iš vidaus ir išorės. Dešinės rankos dviem pirštais, jis stimuliuoja G tašką, o kairios rankos delnu masažuoja apatinę pilvo dalį.

Papildomi pratimai

Kol partneris neriasi iš kailio mėgindamas suteikti jums malonumo, negulėkite be veiklos. Stimuliuokite jo lytinį organą, kitaip tariant, laikykite jį suspaudę kumštyje – tai, be abejo, labai veiksminga, tačiau jau šimtus kartų išbandyta, todėl nebeįdomu. Taigi, jūsų užduotis ne tik sukelti mylimajam orgazmą, bet taip pat suteikti naujų pojūčių.

Ranka. Suimkite jo lytinį organą trimis pirštais, taip kaip laikote rašiklį. Braukite jais aukštyn ir žemyn. Judesys pirštais tampa kur kas ilgesnis nei kumščiu. Pabaigoje kaskart apgaubkite jo varpą delnais.

Du kumščiai – įdomiau nei vienas. Padenkite delnus lubrikantu ir apimkite viena ranka jo varpą ties galvute. Pro kumštį praleiskite jo lytinį organą iš viršaus į apačią ir, kai liesite gaktikaulį, iškart uždėkite kitą kumštį ir leiskite žemyn. Kai ranka susidurs su pirmuoju kumščiu, perimkite jo varpą kita ranka. Tokiu būdu susidaro nenutrūkstamo judėjimo grandinė ir ne aukštyn-žemyn, bet visada tik žemyn. Tuomet vyras galės ilgiausiai balansuoti ties orgazmo riba.

Apskritimas. Kaire ranka suimkite varpą ir padėkite ja judinti vyro lytinį organą aukštyn-žemyn. Dešinės rankos smiliumi švelniai vedžiokite apskritimą aplink varpos galvutę.

Sukimas. Patepkite dešinės rankos delno patį centriuką lubrikantu. Stipriai suspauskite kairiu kumščiu jo lytinį organą, dešinės ranku delnu, sukamaisiais judesiais, stimuliuokite varpos galvutę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.