Erotinis-protinis pasaulio žemėlapis

 (43)
Vyrai iš moterų pasišaipo: ilgas plaukas - trumpas protas, o moterys dabar galės atsikirsti: ilgas penis – trumpas protas.
Nors vyrams jų penio ilgis labai svarbu, tačiau tik moterys žino, kad ne centimetruose esmė.
© Shutterstock nuotr.

Interaktyviame žemėlapyje, kurį užtikau, nėra nuorodų į muziejus, pilnus skulptūrų ar nuogų moterų bei vyrų portretų. Jame pažymėtas vidutinis pasaulio vyrų penio ilgis ir IQ (jeigu jau tiksliai, tai penio ilgis erekcijos metu).Žemėlapį užtikau atsitiktinai, per pietus naršydama internete ir ieškodama atsakymų, kodėl lietuvės vis dažniau dairosi į užsieniečius. Nei jie geresni vyrai, nei patrauklesni, tačiau sugeba prikabinti spagečių ant ausų.

Ir mano danisco sugar Nielsas taip mane pakabino. Jis, tiesą sakant, nesuokė pasakų, tik labai džentelmeniškai asistavo per vieną renginį, kurį organizavau. Mane sužavėjo jo apsiskaitymas, mokėjimas bendrauti, pasitikėjimas savimi, o vėliau, nenusivyliau juo ir lovoje. Visada žinojau, kad jei noriu alpti su partneriu malonumo ekstazėje, iš pradžių turiu patirti smegenų orgazmą.

Taigi, radusi stebuklingą erotoproto žemėlapį, tik patvirtinau faktą, kad Nielsas sužavėjo mane tikrai ne penio ilgiu, o intelektu. Bet įdomu buvo palyginti, kokios šalies vyrų pasididžiavimas yra ilgiausias, o kur, kaip Vaiva sako, microsoft'as kelnėse. Lyginau, žinoma, ir IQ lygį, tik ne visose šalyse jis išmatuotas, o štai penio ilgiui nustatyti tyrėjai kliūčių nematė.

Penio ilgio ir IQ lygio žemėlapis 

Targetmap.com žemėlapyje duomenų iš Lietuvos, deja, nėra.
Targetmap.com žemėlapyje duomenų iš Lietuvos, deja, nėra.

Taigi lyderiai pagal penio ilgį (primenu - vidutinis ilgis erekcijos būsenos!) yra Kongo vyrai - 17,93 cm (IQ 69-82), Ekvadoras - 17,77 cm (IQ - 88), Kolumbija - 17,03 cm (IQ - 88).
Europos vyrai, kiek palyginau, turi trumpesnius penius, tačiau yra protingesni. Pavyzdžiui:

  • estai - 13,78 cm (IQ - 99),
  • lenkai - 14,29 cm (IQ - 99),
  • italai - 15,74 cm (IQ - 102),
  • prancūzai - 16,01 cm (IQ - 98),
  • ispanai - 13,85 cm (IQ - 98).

O kieno penis trumpiausias? Pietų Korėjos vyrų. Jo ilgis - 9,66 cm. Lietuvaičių, kaip ir latvių, šiame žemėlapyje, deja, nėra...


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.