Erotinis horoskopas I dalis: lyžtelk ir krimstelk

 (27)
Kai Nielsą privariau iki ekstazės bučiniais ir oro pūtimu į ausį (!), padėkojau žvaigždėms. Ir patikėjau astrologija.
Vėžiams vyrams patiks romantiškos akimirkos vonioje. Neužmirškite pažaisti jo krūtų speneliais.
© Shutterstock nuotr.

Iki praėjusio savaitgalio visokie horoskopai manęs nejaudino. Bet atsitiktinai perskaičiau vyrų erogeninių zonų horoskopą ir išbandžiau praktiškai. Žinokit, veikia!
Niekada nesineriu iš kailio dėl vyro, nepuolu stačia galva vykdyti jo pageidavimų. Sakykim, taip - aš dozuoju jam suteikiamas malones. O kuo paskui nustebinsiu, jei per tris mėnesius viską išmėginsiu? Na, jau ne! Geriau būsiu statistinė vidutinė moteris, kuri retkarčiais nustebina.
Ir savo Nielsą, Aviną, paskutinį kartą nustebinau, užbučiuodama iki ekstazės... jo ausis! O padėjo erotinis horoskopas!

AVINAS
Dievina aistringą seksą su pasipriešinimo elementais. Todėl labai dažnai geriausiu seksu laiko tą, kuris vyksta po audringų ginčų su partneriu. Tada Avinas būna ypač jausmingas, karingas ir pajėgus. Meilė jam - mūšio laukas, iš kurio jis turi išeiti neabejotinu didvyriu.
Erogeninės zonos
- ausys ir galva. Avinas lydosi nuo švelnių prisilietimų prie ausų (nesvarbu, liežuviu ar pirštais liesite) ir visokiausių banalybių, kurias jam šnabždate. Aš, pavyzdžiui, Nielsui švelniai pūčiau orą į ausis, po to burna apglėbiau visą kaušelį ir staigiai orą įtraukiau. Būtumėte girdėjusios, kaip jis dejavo iš malonumo!
Ne mažiau Aviną jaudina pakaušio masažas. Be to, Aviną galima vadinti tikru „bučinių ekspertu". Jam patinka gilūs, netgi įsakmūs bučiniai, nuo kurių jis pameta galvą. Tokie bučiniai su prievartos atspalviu dažnai sutrumpina preliudijos laiką ir pagreitiną norą susilieti. Turėkite tai galvoje, jei norite ilgiau pasimėgauti seksu su Avinu.
Belieka tik įsivaizduoti, kas atsitiktų su Avinu, jai vienu metu masažuotumėte pakaušį ir bučiuotumėte ausis...

JAUTIS
Jis pasižymi puikiu gebėjimu (dovana kiekvienai moteriai) ištempti, pailginti malonumą. Skubėjimas jam - erotikos žudikas, todėl geriausia partnerė Jaučiui yra moteris, kuriai patinka ilgos glamonės.
Erogeninės zonos - kaklas, nosis ir lūpos, jautrios bet kokiems prisilietimams. Tačiau jeigu Jautis nusiteikė meilės siautuliui, didžiausias žmogaus kūno organas - oda - tampa didžiuliu erogeniniu lauku. Todėl Jautis alpsta nuo masažo, ypač erotinio, su įvairiausias aromatiniais aliejais.
Pamėginkite prieiti prie savo Jaučio ir perbraukti pirštais per kaklą, lyg taisant marškinių apykaklę ar kaklaraištį... Pamatysite, kaip jį tai sujaudins. O paskui pereikite prie masažo. Myluokite, glostykite, glamonėkite Jautį kaip kačiuką, ir džiaukitės palaima abu.

DVYNIAI
Ypatingas vaidmuo tenka vaizduotei. Dvyniai labai smalsūs ir nekantraujantys išmėginti naujoves - tai galite perkelti ir į miegamąjį. Ir, beje, ne tik į jį, nes jie dievina įvairias vietas. Svarbiausia taisyklė - jokios rutinos ir įprastinių pozų, nes Dvyniai kaip mat užsimanys sprukti.
Dvynius per skambu būtų vadinti tikrais vyrais (mačo). Flirtas bei pats viliojimo procesas jiems patrauklesnis nei kūnų susiliejimas.
Erogeninės zonos - rankos ir krūtinė. Kad Dvyniai jaustųsi mylimi ir patenkinti, dažniau lieskite jų krūtinę, rankas (ypač vidinę pusę). Užteks perbraukti liežuviu nuo riešo iki pažastų. Tik paskui nesakykite, kad jūsų neperspėjome :) Taip pat ypatingo dėmesio nusipelno Dvynių pirštai ir... pažastys.
Dvyniai - tai tie vyrai, kurie ir lovoje nepraleis progos pakalbėti. Todėl jie neabejotinai įvertins jūsų karštus komentarus iš įvykio vietos. Arba po jo...

VĖŽYS
Jautruolis Vėžys labiausiai vertina švelnumą ir visokius malonius žodelius. Jam patinka liesti, glamonėti odą - taip jis išreiškia pasitikėjimą partnere.
Vėžys nelinkęs užmegzti santykių į kairę. Greičiau jau pasiūlys savo nuolatinei partnerei lįsti drauge į vonią, pridegs visur žvakių.
Erogeninės zonos - ausų kriauklelės ir krūtų speneliai. Vėžys - gana konservatyvus meilužis ir nepalaimins akrobatinių pratimų lovoje. Tad geriau palaidokite viltis išmokyti jį kokių nors pozų iš „Kamasutros". Nebent tai bus Vėžys, gimęs ant Dvynių ženklo ribos.
Pasitikėjimą partnere įrodo, leisdamas jai liesti jo krūtis. Erzinkite Vėžį, glamonėdamos spenelius pirštais (galite suspausti, laikydamos pirštus, kaip lazdeles), paskui švelniai krimstelėkite - ir Vėžys niekur nenorės dingti atatupstas.
Neužmirškite bučinių - Vėžiui patinka gilūs liežuvio įsiveržimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.