Dovana JAI, kuri pažadins seksualines fantazijas (vyre, tapk jos geismo objektu!)

 (2)
Rutina virtusį seksą pasaldinkite erotiniais romanais. Pateikiame 5 knygas, kurios įpūs naujovių į jūsų miegamajį.
© Shutterstock nuotr.

Vyrai, vyručiai! Nustebinkite savo antrąją pusę ir padovanokite jai erotinį romaną. Galiu garantuoti, jog vos po kelių perskaitytų puslapių ji kris jums į glėbį ir atsidėkos už tokią staigmeną itin karšta naktimi. Šią dovaną galima pavadinti truputį savanaudiška, tačiau jei patenkintos abi pusės, kodėl gi to neišbandžius?

Erotines fantazijas žadinančias knygas galite pabandyti skaityti drauge. Prisiglaudę vienas šalia kito, pajusite, kaip vaizduotės sukelti smegenų impulsai siunčia signalus kūnui, ir šis pamažu įkaista, o tuomet rankos pačios pradeda glamonėti partnerį... paskui knyga patraukiama į šalį. Tačiau perskaitytos erotinės scenos išlieka vaizduotėje ir kiekvienam partneriui pažadina laukinę aistrą.

Štai kelios knygos, kurios įkaitins jūsų fantazijas ir paįvairins seksualinį gyvenimą.

1 KNYGA. Aistra pulsuojantis vokiečių rašytojos Sandros Henke romanas „Mergaičių akademija" yra vienas pirmųjų erotinių romanų Lietuvoje. Kraują kaitinantis romanas yra pažymėtas „S" ženklu, todėl aiškus amžiaus cenzas leidžia įsivaizduoti, kokių pikantiškų scenų galima rasti knygoje.

Romane pasakojama apie jaunąją Emą, kuri nepažįstamame aistrų pasaulyje jaučiasi naujokė. Užgriuvusi mokslų našta nepatyrusią abiturientę verčia ieškoti jaukios priebėgos. Slaptasis mergaičių internato lolitų klubas, kurio vienintelis tikslas - patirti intymų malonumą, padės merginai atverti magiškas viliojančio pasaulio duris. Tėra vienas būdas pabėgti nuo realybės - beribė aistra.


Leidykla "Metodika".

2 KNYGA. Kita tabu neturinti knyga „Tyli naktis. Be cenzūros" - apie šeimą, švenčiančią Kūčias. Erotika ir šventinė Kūčių vakarienė, rodos, du nesuderinami dalykai, tačiau įvykiai pakrypsta netikėtai. Ši Mario Martinsono knyga - provokuojanti, netikėta, kiek keista. Ją siūlau perskaityti visiems, kurie domisi lyčių santykiais, seksualumu, žmogaus gebėjimu fantazuoti ir kurti. „Tyli naktis. Be cenzūros" yra tikrai geras erotinis romanas, kuriame nėra paaugliško seilėjimosi, nuvalkiotų klišių. Ši knyga atgaivins kiekvieną kibirkštėlės užsinorėjusią porą. Be to, knygą skaityti visai kas kita, nei žiūrėti pagal ją sukurtą filmą.


Leidykla "Metodika".

3 KNYGA. Prieš beveik pusšimtį metų išleistas romanas „Portnojaus skundas" yra pats skandalingiausias Philipo Rotho romanas. Autorius buvo kaltinamas ne tik seksualiniu ištvirkimu, bet ir prieš savo tautą nukreiptu patologiniu antisemitizmu. Dorovingi kritikai šią knygą niekinamai vadino „masturbacijos romanu", o žydų ortodoksai - „komunistuojančio gojaus skiedalais". Ši knyga buvo uždrausta keliose katalikiškose šalyse dėl atvirai aprašomų sekso scenų.
Pagrindinis knygos (anti)herojus - religingoje žydų šeimoje užaugęs jaunas, gražus ir respektabilus Naujojo Džersio žmogaus teisių komisijos darbuotojas - iš tikrųjų yra dėl sekso pamišęs ir nuolatinio kaltės jausmo kamuojamas neurotikas. Jam labai patinka šiksos - ne žydų tautybės merginos, tačiau mylėtis su jomis žydui negalima!
Knygoje aprašomas neva tikras psichinis sutrikimas, psichiatro O. Spielvogelio pavadintas „Portnojaus negalavimu", kuriam būdinga nuolatinė etinių impulsų sankirta su nepaprastais, dažnai iškreiptais lytiniais troškimais. Atviros scenos knygoje nuteikia itin drąsiems žaidimams lovoje. 


Leidykla "Kitos knygos".

4 KNYGA. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių" sugundys, užvaldys ir išlaisvins fantaziją. Erotinis romanas apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė revoliuciją erotinių knygų pasaulyje. Literatūrą studijuojanti Anastazija Stil, nenoromis nuvykusi imti interviu iš jauno, žymaus ir pasakiškai turtingo verslininko Kristiano Grėjaus, supranta sutikusi patrauklų, tačiau keistą baimę keliantį vyrą. Nusprendusi, kad susitikimas susiklostė nevykusiai, nepasitikinti savimi Ana mėgina tą gražuolį vyrą pamiršti, bet vieną dieną jis netikėtai išdygsta jos darbovietėje ir... neįprasti santykiai prasideda. Tada Ana supranta - ji geidžia to vyro taip, kad neatsispirs. O Kristiano Grėjaus įspėjimas, kad geriau jo vengti, tik dar labiau audrina.

Užsimezgus aistringam romanui, Grėjus pareikalauja pasirašyti sutartį, pagal kurią jam būtų leista visiškai valdyti merginos gyvenimą. Pasirodo, žavusis verslininkas yra kankinamas vidinių demonų ir neįprastų poreikių. Pažindama Kristianą, mergina atranda savo troškimus ir atskleidžia tamsias Grėjaus paslaptis, kruopščiai slepiamas nuo visuomenės... 


Leidykla "Alma littera".

5 KNYGA. Ericos Jong romanas „Skrydžio baimė" tai novatoriška, nevaržoma Izadoros istorija ir jos laisvo skrydžio troškimą, sukėlusį nacionalinę sensaciją. Ji kurstė svajones ir kėlė ginčus. Rašytojas Henris Mileris išpranašavo, kad „ši knyga įeis į literatūros istoriją... jos dėka moterys suras savo vietą literatūroje ir padovanos mums puikias sekso, gyvenimo, džiaugsmo ir nuotykių sagas." Šiandien, praėjus daugiau kaip trisdešimčiai metų nuo knygos išleidimo, revoliucingasis romanas, pasakojantis apie savęs ieškojimą, išsilaisvinimą ir moters brendimą, tebėra toks pat aktualus ir seksualus.

Pagrindinė knygos herojė - Niujorke gyvenanti rašytoja, palaido gyvenimo būdo mėgėja Izadora Ving. Ji kartu su savo vyru psichoterapeutu Benetu atvyksta į psichoterapeutų kongresą Vienoje. Ten susipažinusi su anglų kilmės psichoterapeutu Adrianu ir apakinta aistros bei jo įkalbinėjimų, pabėga su juo ir keliauja po Europą... 


Leidykla "Versus Aureus".

O desertui pateikiu ištrauką iš knygos „Mergaičių akademija":

„Mergaitės šoko aplink jį, vis dar dėvėdamos mokyklines uniformas: sijonėlius iki kelių, kuriuos ties juosmeniu buvo keletą kartų apsivyniojusios ir taip susitrumpinusios, kad medžiaga vos dengė švelnius sėdmenis, bei siauras palaidinukes, pro kurias prasišvietė iškilę krūtų speneliai..."

Ar verta ginčytis, kad tai tikrai įaudrina vaizduotę?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.