Dalykai, kurių moterys labiausiai bijo sekso metu

 (7)
Manote, kad moters pasitikėjimas savimi, kaip puikia meiluže, auga su kiekvienu nauju partneriu? Tuomet moterys neitų į darbą.
© Shutterstock nuotr.

Mylimųjų skaičius, kiekybė nesusijusi su moters pasitikėjimu savimi. Partnerių gausa kartais netgi liudija visai atvirkštinius dalykus  moters nepasitikėjimą savimi, menką savivertę, nesugebėjimą gyventi savarankiškai, baimę likti vienai, liguistą meilės suvokimą, troškimą būti priklausomai nuo kito asmens.

Tačiau būna, kad nepaisant patirties, senos ir dažnai neracionalios baimės vis tiek kankina mus ir apkartina pačias nuostabiausias akimirkas. Tai kokios tos baimės, kurios neleidžia džiaugtis santykiais, o nuodija mintis ir džiaugsmingą buvimą?

Nepateisinti vyro lūkesčių

Šita seksualinė baimė yra labiausiai paplitusi. Tačiau geriau bijokite tyliai, garsiai neišsakydama savo išgyvenimų antrajai pusei. Nereikėtų nuolat klausinėti, ar jam patiko, kas būtent privertė jį patirti palaimą, kokios jo kūno vietos jautriausios ir panašiai. Juk galų gale jam nusibos jums atsiskaitinėti.

O be to, jūs ne koks prietaisas su trim peiliukais, kuris turi idealiai nugremžti odą, kaip tvirtinama reklamose. Santykiuose nėra instrukcijų ir garantijų. Bandai ir dediesi į galvą.

Be to, nepamirškite, kad šita baimė (lovoje įtikti kiekvienam) gali būti ir pozityvi. Ji stumia jus įsisavinti naujas pozas, verčia rinktis neįtikėtinus eksperimentus, vysto jūsų seksualumą. O tai yra netgi labai gerai!

Jam reikia tik sekso

Anksčiau arba vėliau kiekvienai iš mūsų į galvą ateina mintys, kad partneriui greičiausiai iš mūsų tereikia tik kūniško malonumo, pramogų, jokių jausmų jis nejaučia. Būtent todėl moterys išlaiko atstumą, nenori prisileisti vyro arčiau, kol įsitikina, kad jis tikrai yra įsimylėjęs.

Dažnai būna taip, kad plevėsos įspūdį moteriai sudaręs vyras gali sulaukti atsisakymo pasimylėti, dar vienos pavydo ir įtarimų dėl neištikimybės porcijos, o tai atsiranda dėl moters nepasitikėjimo savimi ir seksualinės baimės.

Manydama, kad „visi vyrai tokie, visiems reikia tik sekso", moteris dažnai perspaudžia situaciją, netinkamai ją įvertina. Ir atstumia galbūt visai tinkamą partiją.

Ligų ir nėštumo baimė

Būtent šios dvi priežastys verčia moteris nervintis ne tik prieš seksą, bet ir netgi lytinio akto metu. Šitos baimės naudingos  jos verčia mylėtis saugiai, pagalvoti apie galimas pasekmes.

Tačiau jei viskas taip blogai, kad jums šita baimė tapo įkyri ir vietoj orgazmo jūs jaučiatės įspausta į kampą, eikite pas specialistą.

Baimė eksperimentuoti

Vidinis moters varžymasis ir nepasitikėjimas partneriu gali paskatinti eksperimentavimo lovoje baimę. Tradicinį lytinį aktą ji dar gali „atlaikyti", o štai oralinis ir analinis seksas joms tampa tolygūs mirties bausmei.

Reikia su partneriu apie tai pakalbėti ir pasistengti atsikratyti kompleksų bei baimių. Mylintis ir kantrus partneris būtinai jums padės. Ir dar vienas dalykėlis  pasistenkite nuteikti save eksperimentams, juk tai, kas jums siūloma, gali netgi labai patikti...

Baimė dėl fantazijų

Daugelis mūsų bijome atsiskleisti partneriui ir papasakoti apie pačias slapčiausias fantazijas, manydamos, kad jos kvailos ir gėdingos. Baimė, kad vyras palaikys jus iškrypėle, yra stipresnė nei troškimas pasimėgauti intymumu.

Būtinai pasikalbėkite su partneriu, aptarkite savo fantazijas ir norus, o taip pat ir baimes, tačiau padarykite tai labai subtiliai. To, kad jūs iki šiol neįgyvendinote savo fantazijų, priežastimi gali būti jūsų nepasiruošimas tam.

Beprotiškas siekis patirti orgazmą

Daugelis moterų, kad ir kiek tai bekainuotų, turi tikslą patirti orgazmą, o jeigu jos to nepasiekia, ima priskirti save frigidiškoms moterims. Baimė, kad partneris palaikys šalta nevėkšla, moterį skatina elgtis itin egoistiškai

Dėl to daugelis pernelyg įsitempia lovoje ir daro daugelį dalykų tik dėl savo malonumo, pamiršdamos apie partnerį. Galima ir kita situacija  vyras skuba, moteris pavargo arba abiejų nuotaika ne ta.

Patarimas: atsipalaiduokite ir nusiteikite nuostabiam seksui.

Baimė atrodyti nepatrauklia

Baimė sugadinti šukuoseną ir makiažą, baimė, kad prastai kvepės iš burnos arba smirdėsite prakaitu - visa tai nuteikia moteris ne visai tinkama kryptimi. Išaiškinkite sau, kad ir kaip atrodote, jūs esate graži ir patraukli vyrams, be to, sekso metu būtent natūralumas ir traukia partnerius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.