Biseksualus mylimasis - TAIP ar NE? (balsavimas)

 (25)
Kai buvęs mano vaikinas prisipažino, jog prieš mane draugavo su... vyru, kuriam laikui buvau nustojusi kvėpuoti. Bet paskui vėl pradėjau.
Ar įsivaizduojate rimtus santykius su biseksualiu partneriu?
© Shutterstock nuotr.

"Norėjau, kad žinotum visą tiesą", - laikydamas mano ranką, nudelbęs akis išlemeno Matas (vardas man, autorei, žinomas). Pasirodo, nuotykius mėgstantis mano mylimasis nusprendė, kad be įvairių svaigalų, triukšmingų vakarėlių, ekstremalių kelionių ir aistringų draugysčių, jo sąraše trūko... sekso su vyru. Partnerį Matas rado nesunkiai. Tiesa, pabijojo jo ieškoti gimtojoje šalyje, tad nuvyko į Prahą.
Ten sutiktas juodaodis Jamesas mano Matui kitą meilės pusę rodė... kelias savaites, tačiau galiausiai žvalgytuvės buvo baigtos.
Prisipažinsiu, negalėjau nusakyti jausmo, užplūdusio Matui pasakojant nutylėtą lovos biografijos pusę: buvo ir nejauku, ir šlykštoka, ir pavydu... Tačiau paskui pati suėmiau save į rankas: jeigu man bučiuoti merginą yra normalu ir net gražu, kodėl turėčiau šlykštėtis, jei tai daro vyrai? Juolab, kad žavėdamiesi žmogumi pirmiausia susižavime jo išvaizda, asmenybe ir nedaug tegalvojame apie jo lytį (na, bent jau aš)...
Kai papasakojau apie Mato išpažintį, mano artimiausios draugės pasišiaušė: "Kaip tu gali miegoti su vyru, kuris buvo kitame vyre?".
Mano vienintelis argumentas buvo: "Aš negaliu jam duoti to, ką duoda vyras, todėl nesiruošiu konkuruoti. Ir jeigu jis mane paliks dėl vyro, būsiu mažiau įskaudinta negu tuomet, jei jis susižavėtų moterimi"...
Daugiau apie vyrišką meilę su Matu nekalbėjome. Tačiau ėmiau į jį žvelgti kitaip, su pagarba. Vien dėl to, kad jis buvo su manimi atviras. Jis išmokė mane ištrinti tam tikras ribas ir leisti mėgautis meile. Ir gyvenimu. Ir jeigu ne mus išskyręs atstumas, gal ir dabar būčiau sakiusi, jog gyvenu su biseksualu.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.