Baltas chalatas kursto aistrą

 (30)
Nemanau, kad su vyru esame urviniai. Bet su draugėmis, aptarusios straipsnį apie vyrų sekso fantazijas, nebežinojome, juoktis ar verkt.
Žaidimas vaidmenimis įneša šviežumo į intymų poros gyvenimą.
© Shutterstock nuotr.

Greičiausiai nenorėjau tikėti, kad ketvirtį amžiaus su manimi nugyvenęs vyras galėtų svajoti apie ką nors kita. Ir ne tik KĄ NORS, bet dar ir KAŽKAIP.

Aš manau, kad sekso fantazijos dažnai prasilenkia su realiu gyvenimu. Užtat jos ir vadinamos fantazijomis. Bet ar būtina jas visas įgyvendinti, kad pasijustume laimingesni? Oi, nežinau, nežinau...

Mes su vyru susituokėme jauni, vos baigę vidurinę. Vienas kitam buvome pirmi, nieko nežinojome nei apie seksą, nei kažkokius žaisliukus ir net tašką G. Mano močiutė, ačiūdie, gyva dar, pajuokauja, kad  taškas G yra GEMAROJUS (iš kur jai žinoti, kaip taisyklingai jis rašomas, kai baigė tik pradinę mokyklą?).

Ir nieko! Gražiai gyvename, du vaikus auginame. Ričardas įkalbinėja sumeistrauti pagranduką, bet aš vis muistaus. Nežinau, ar turiu dar 20 metų – tam, kad vaiką pastatyčiau ant kojų, išleisčiau jį į gyvenimą ir mokslus. Juk tai didžiulė atsakomybė. Be to, ir Austėja mūsų dar mažiukė – rudenį pradės eiti į mokyklą. Prasidės kiti vargai, kiti džiaugsmai.

O mes su Ričardu galėsim daugiau laiko skirti viens kitam. Meilė – tai ne koks triušių poravimasis, tai tauresni dalykai nei erogeninių zonų paieška.

Bet gal verta pasiryžti eksperimentui ir įgyvendinti kokią JO fantaziją ? Bent jau pažiūrėčiau, ar mano Ričardas – toks, kaip dauguma vyrų. Ar tikrai jį jaudina bizūnėlis rankose ir medicinos seselės uniforma?

Striptizas mylimajam

Labiausiai paplitusių vyrų fantazijų yra susijusios su striptizu. Bet kurį vyrą stipriai veikia mylimos moters, kuri jam šoka striptizą, paveikslas. Nepakenktų dėvėti erotišką apatinį trikotažą. Ir nors naminis striptizas neatrodys itin profesionaliai, tačiau jo poveikis bus nepaprastas. O dažnai jį šokant, galima pasiekti labai daug.

Va, sušokti striptizą gal visai norėčiau išmokti. Uždėčiau kokią “Lady in Red“... Nors visada tikėjau, kad vyrui esu pati gražiausia su pižama, o ne kažkokiais penkių siūlų skudurėliais ir peniuarais, tinkančiais vaiduoklių nakčiai.

Seksas su dviem moterimis

Daugelis vyrų svajoja apie seksą su dviem moterimis vienu metu. Tai ne tik kiekvieno vyro svajonė, bet ir geidžiamas jų pasididžiavimo objektas. Juk ne kiekvienas gali patenkinti vienu metu dvi moteris. Savo svajonėse visi vyrai įsivaizduoja esą herojai-meilužiai. Ši svajonė yra visiškai normali ir neturėtų gąsdinti moters.Ji tik patvirtina, kad vyras yra fiziškai sveikas. O ar įgyvendinti šią svajonę – abipusis sprendimas.

Nėra ko komentuoti. Nei kito vyro, nei kitos moters mūsų miegamajame nebus. Taškas.

Poza “69”

Tai dar viena dažna vyrų sekso fantazija. Nepaisant to, kad tai atrodo gana paprasta, ne visos poros patiria malonumą. Todėl daugeliui vyrų belieka tyliai apie tai svajoti. Bet tie vyrai, kurie vis dėlto ryžtasi atviram pokalbiui, dažnai gauna trokštamo. Ir rezultatu džiaugiasi abu partneriai.

Džiaugiamės ir mes. Tiesa, kokius du kartus per metus, bet...

Seksas su prievartos elementais

Kiekvienas vyras sielos gelmėse trokšta kuriam laikui tapti silpnu ir bejėgiu, todėl daugelis slapta svajoja apie seksą su prievartos elementais. Mažiausiai kartą gyvenime kiekvienas vyras svajojo būti pririštas prie lovos, surištas ar surakintas antrankiais. Galima netgi užrišti vyrui akis. Viskam vadovauti turi vamp moteris, kuri visiškai pavergia vyrą ir imasi iniciatyvos. Ši fantazija neduoda ramybės beveik kiekvienam vyrui, o štai moterys retai ją nuspėja.

Mėginau ir aš pririšti kartą savo brangiausiąjį. Karoliui tada buvo gal 5-6 metai. Netyčia atėjo į kambarį, nes buvo susapnavęs košmarą, ir mus užklupo. Pasakiau, kad baudžiu tėtį, nes šis buvo negeras. O ką reikėjo sakyti? Nemaloni situacija. Dabar padūkstame su tėtuku tik kartais, kai išvažiuojame į kokį kurortą.

Vaidmenys

Kai moteris įsijaučia į visiškai naują vaidmenį, ji tarsi iš naujo atsiskleidžia vyrui ir priverčia jį pažvelgti į ją kitomis akimis. Patraukliausi moterų vaidmenys vyrams yra moteris-vadovė, medicinos sesuo, Lolita, žinoma aktorė. Vadovė vyriškose fantazijose dėvi griežtą kostiumą, nurodo vyrui, ką šis turi daryti ir dažnai būna grubi. Medicinos seselė, atvirkščiai, rūpestinga ir atidi. Ji vilki, žinoma, trumputėlį baltą chalatėlį. Lolita – nekaltas vaikas trumpu sijonėliu ir kasytėmis. Žinoma aktorė – slapta dažno vyro svajonė, kiekvieno – vis kitokia. Ji nepriekaištinga ir trokštama deivė. Maža to, besąlygiškai sutinka su visais vyro troškimais.

O kuo man būti? Ir taip turiu vaidmenų: mama, žmona, buhalterė. Jei vyras nemato manyje moters, tai jis aklas. Nors sceną iš „Esminio instinkto“ norėčiau suvaidinti. Ir dar – norėčiau pasijusti perkama moterimi. Arba būti dovana, kurią vyras turėtų išpakuoti... Oi, bet čia jau mano fantazijos, ar ne? Gal verta pasakyti vyrui???

Analinis seksas

Dažnai paplitusi vyrų sekso fantazija yra susijusi su analiniu seksu. Tai jaudina ne visus vyrus, tačiau apie tai svajoja beveik kas trečias. Žinoma, analinis seksas tinka ne visiems, ne kiekviena moteris pasiryžta tokiam eksperimentui. Dažnai ir vyrai gėdijasi apie tai užsiminti. Todėl šią fantaziją įgyvendina ne visi vyrai. Likusieji ir toliau tik tyliai tikisi…

Net nenoriu matyti to vaizdo, o juo labiau – fantazuoti. Bjaurastis kažkokia. 

O jei fantazuoju, ko nėra mano gyvenime, ar tai reiškia, kad nemyliu savo vyro ir mūsų seksualinis gyvenimas yra skurdus?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.