BALSUOK. Vyras - turtingas ar gražus?

 (95)
Galima ilgai diskutuoti, kodėl moteris įsimyli turčius. Bet paaiškinimas turbūt labai paprastas – saugumas ir išskaičiavimas.
Aprūpinto gyvenimo vizija moteriai itin patraukli...
© Shutterstock nuotr.

Mano Nielsas nėra Apolonas, tačiau jo kultūra, erudicija ir pagarba moteriai yra tie rakteliai, kurie atrakino mano širdį. Kai su juo susipažinau, dėmesį man rodė kitas vyras, tačiau dažnai su juo pykdavomės. Nielsui iš karto pasakiau, jog ant dviejų kėdžių nesėdėsiu, kad pirmiausia noriu išsiaiškinti, kokie yra mano dabartiniai santykiai, gal dar įmanoma juos pakreipti geresne linkme.

Nielsas gerbė mano sprendimą. Nors jam patikau iš karto, jis neatakavo manęs žinutėmis, skambučiais. Po trijų mėnesių paskambino, ir aš jau žinojau, kad galiu eiti su juo į pasimatymą, nes buvau švari, be jokių praeities šešėlių. Ir sutikau nueiti, net nežinodama, kad jis - pasiturintis danas. Mane per tuos kelis pokalbius sužavėjo jo dėmesys, humoro jausmas, domėjimasis manimi, mano darbu, laisvalaikiu. O tie turtai, apie kuriuos sužinojau tik vėliau, apsilankiusi su juo Kopenhagoje, buvo tik šiaip - papildoma detalė santykiams, bet neesminė.

Štai ir dabar - galėčiau nedirbti, jis kviečia persikelti į Daniją, mokytis danų kalbos, bet žino, koks svarbus man mano darbas. Jokio spaudimo. Ta pagarba mano laisvei ir nepriklausomybei yra bene svarbiausias dalykas, kodėl esame drauge.

O štai buvo atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia Mail.ru: simpatiškos moterys labiau linkusios užmegzti santykius su negražiu, tačiau turtingu vyru. Turtai - galingesnis afrodiziakas nei patraukli išorė.

Štai psichologų, apibendrinančių tyrimą, reziumė: „Tai, kad moteris greičiau pamils turtingą, o ne dailiai atrodantį vyrą - faktas, būdingas visų laikų kultūroms. Ir priežastis - ne moters godumas ar gudrumas. Savo prigimtimi moteris yra sergėtoja, puoselėtoja, ta, kuri jaučiasi atsakinga už palikuonis, jų išlaikymą.

Todėl materialinė vyro padėtis netgi intuityviai jai yra svarbesnė ir patrauklesnė nei vyro išvaizda. O atsižvelgiant į dabartinio gyvenimo realijas, ekonominę padėtį, tas materialinės gerovės troškulys dar labiau sustiprėja, vyro turtai tampa dar aktualesni ir svarbesni.

Taigi viena moters pusė absoliučiai aiškiai suvokia: gauti materialių gėrybių sau ir vaikams kito žmogaus sąskaita - tai patogu ir patrauklu. Tačiau kita pusė dar ir paantrina: jei turėsi gražų, bet neturtingą, tai jį greičiausiai vis tiek kokia moteris nuvilios, o tada liksi be nieko - kaip senė su gelda.

Kaip tada galima kalbėti apie palikuonių išlaikymą? Jei teks išsiskirti su negražiu, tačiau turtingu, tai šis bent pasirūpins šeima. Ir tu su vaikais bent jausiesi stabiliai, saugiai, nereikės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu".


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.