BALSUOK. Ar po skyrybų reikia grąžinti žiedą?

 (61)
Pamenu, kai skyriausi su Darium, jis man vestuvinį žiedą sviedė po kojomis. Vis dar jį turiu. Kaip ir savo sužadėtuvių žiedelį.
Kim Kardashian nusprendė iš buvusio vyro išsipirkti 2 milijonus dolerių kainavusį sužadėtuvių žiedą.
© Mavrixphoto/ Scanpix

Visi trys žiedai - mano sužadėtuvių ir mudviejų vestuviniai - guli papuošalų dėžutėje. Po skyrybų nė karto jų nesimatavau, laikau juos kaip vieno iš gyvenimo etapų simbolį. Daugiau nieko.
Tuo tarpu Amerikos numylėtinė Kim Kardashian (nuotr.), po 72 dienų santuokos su Krisu Humphries padavusi skyrybų prašymą, nusprendė iš mylimojo išsipirkti sužadėtuvių žiedą. Pasak TV žvaigždės atstovės spaudai, ji taip priprato prie 2 milijonus kainavusio papuošalo, kad dėl ramios dūšios sumokės pilną jo vertę jau busiam vyrui. Juokinga: su vyru gali skirtis, o su žiedu - ne. Bet tiek to, juk šiaip ar taip per 2 mėnesius santuokos iš įvairių reklaminių kontraktų porelė užsidirbo 18 mln. dolerių.
Žiedo (ne)grąžinimo klausimas kažkada buvo kilęs ir geriant kavą tarp mūsų mergaičių. Vika prisipažino grąžinusi visus sužadėtuvių žiedus, kokius yra tekę gauti per savo trumpą meilės karjerą: susuktą iš žolės, nupirktą turgaus kioskelyje ir užsakytą pas juvelyrą: "Čia tas pats, kas priimti dovanas, bet nekviesti į gimtadienį", - tikino ji.
Tuo tarpu kita mano draugė savo kolekcijoje, turi net 4 sužadėtuvių žiedus. Ji juos priėmė, nors net nesiruošė tekėt: "Jeigu santykiai nevykę, liks bent žiedas", - praktiškas, bet žiaurus pasiteisinimas.
Dar viena kolegė po skyrybų bandė parduoti savo sužadėtuvių žiedelį. Papuošalas, už kurį buvo mokėta apie 4000 litų, juvelyro įvertintas 450 litų... tad idėjos ji greitai atsisakė.
O ką jūs manote apie žiedo grąžinimą/pardavimą? Galbūt nebuvote susižadėję, bet jis jums padovanojo brangų papuošalą. Ar jį pasiliktumėte?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.