ATVIRAI: pamilau vyrą, kuris nenori sekso

 (12)
Po labai nuoširdaus vyro laiško (skaitykite ČIA), kurį publikavome prieš savaitę, sulaukėme ne vieno skaitytojų komentaro, patarimų ir padrąsinimų. Mūsų pašto dėžutę pasiekė ir labai atviras moters laiškas.
© Shutterstock nuotr.

Perskaičius atvirą vyro laišką apie problemą, dėl kurios jis bijo mylėtis, kilo noras parašyti atsakymą ir tuo pačiu pasidalinti savo patirtimi.

Prieš porą mėnesiu susipažinau su nuostabiu žmogumi, kuris iš karto mane sužavėjo ir pritraukė savo mokėjimu išklausyti, paguosti, suprasti. Akimirksniu supratau, kad tarp mūsų gali būti stiprus dvasinis ryšys. Šį asmenį pradėjau vertinti už tai, kad su juo atradau savo slaptus norus ir poreikius, kurių su kitais žmonėmis atskleisti tiesiog nebuvo galimybių. Be to, vertinu jį už paprastą žmogiškumą, už tai, kad grąžino mano gyvenimui džiaugsmą, jog su juo atradau tikrąją save, su juo galiu jaustis laiminga ir džiaugiuosi kiekviena sekunde praleista kartu.

Po mažu supratau, kad nenoriu, kad šis žmogus būtų man vien tik draugas. Suvokiau, kad norėčiau, jog jis taptų mano gyvenimo partneriu. Žinojau, kad tai tas žmogus, ant kuriuo peties galėčiau pasiremti, tai ta asmenybė, kurios palaikymas man labai reikalingas. 

Su laiku savo simpatiją ir poreikį būti kartu pradėjo rodyti ir jis… Greitai pasikeitė mūsų gyvenimas, dabar mes prasmingai leidžiame laiką, kartu tobulėjame, abudu esame motyvuoti keistis, mums malonu būti kartu, mes nenorime skirtis net tada, kai valandų valandas praleidžiame kartu. Jis pats pabrėžė ne vieną kartą, kad su mano atsiradimu jo gyvenimas tapo daug smagesnis, įnešiau pozityvo, net pati pastebėjau, jog laime ir džiaugsmu, kurį patyriame kartu, jis nori dalintis su kitais. Tą patį galiu pasakyti ir apie save... 

Žmonės stebisi mano džiaugsmingomis spindinčiomis akimis, aš tapau ramesnė, jautresnė, atsirado naujų pojūčių, atrodo viskas gražu ir paprasta. Bet… 

Jis sako, kad turi kažkokią problemą, dėl kurios negali man garantuoti pilnaverčių santykių... Problema ta, kad mes abudu norime sveikų santykių, bet jį kažkas stabdo (jis bijo mylėtis, nes mano, jog gali prarasti mane visiems laikams). 

Perskaičiusi šį laišką, pagalvojau, o gal jis turi tokią pačią problemą? Jeigu tai būtų tiesa, ir jeigu tik tokia problema neleistų žmonėms būti kartu, tai ką tada mes galime kalbėti apie kitas kliūtis? Juk žmonės yra kartu netgi tada, kai tarp jų stovi ligos, ir jie vis vien sugeba išlaikyti savo santykius stiprius, išlikti ištikimais vienas kitam, tausoti ir puoselėti dvasinį ryšį. Noras būti kartu yra stipresnis už viską, jis tarsi varomoji jėga, kuri suteikia prasmės ir stiprybės mūsų gyvenimui.

Atsakydama į klausimą, ar meilė yra tik seksas, norėčiau pateikti savo nuomonę - taip, seksas yra neatsiejama meilės dalis, per seksą (kalbu apie sveiką sekso sampratą, o ne gyvuliškų poreikių tenkinimą) žmonės parodo pasitikėjimą vienas kitu, jis suartina. Manau, kad tai aistros, kuri gimė meilėje, išreiškimas kitam asmeniui. Bet meilė gali būti kitokia… Meilė ir santykiai tai daugiau nei vien lytinis aktas. Pasimylėti yra labai paprasta, pamilti žmogaus sielą - tai mokslas, menas, kūryba.

Nemanau, kad išvardinta problema gali turėti įtakos santykiams… Nereikia nusivilti visa moterų lytimi. Tikiu, šioje sugadintoje visuomenėje dar liko sveikai mąstančių moterų…

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.