Atsitiktinis seksas gelbsti nuo nevaisingumo?

 (42)
Grupė mokslininkų, vadovaujama profesoriaus Desmondo Morriso, išsiaiškino, kad vyro sperma turi unikalią savybę adaptuotis seksualinėse situacijose.
Kai kurios moterys gali ir neįtarti, kad vaikas yra ne vyro, o meilužio.
© Shutterstock nuotr.

Pasitelkus šiuolaikines technologijas, specialistams pavyko pamatyti... spermatozoidų kovą moters įsčiose. Pasirodė, kad kuo dažniau vyras santykiauja su kitomis moterimis, tuo jo spermatozoidai tampa agresyvesni, rašo SexyWeek. Mokslininkai išsiaiškino, kad sperma puikiai prisitaiko prie „pakitusių seksualinių sąlygų".

Aiškiname smulkiau. Jei partneriai, vyras ir moteris, gyvena drauge ilgai ir seksas jiems jau tampa veiksmu „iš įpročio" (tuo pačiu laiku, tame pačiame miegamajame), tai spermatozoidai „atsipalaiduoja": ejakuliacijos metu jų išsiveržia mažiau, sumažėja pralaidumas.

Tačiau tik užtenka vyrui naujo dirgiklio - sekso su nauja moterimi, jo spermatozoidai, veikiami pirmykščio instinkto okupuoti nežinomą teritoriją, tiesiog pašėlsta.

Sulig kiekvienu tokiu „ekstremaliu kontaktu" spermatozoidai tampa veržlesni, agresyvesni, kol virsta tie buožgalviai tikrais galvažudžiais (tegul neįsižeidžia vyrai), sugebančiais suardyti net tokią užtvarą, kaip prezervatyvas.

Jei moters įsčiose jie susiduria su pastovaus moters partnerio spermatozoidais, kurie juda lėčiau, tai iš karto juos sunaikina: daužo uodegytėmis, „apšaudo" mikroskopinėmis dalelytėmis lyg kulkomis ir netgi neretai priešininko spermatozoidui nukanda galvą.

Tokie „koviniai spermatozoidai", laikui bėgant, įgauna puikią fizinę formą, leidžiančią sunaikinti priešininkus ir pirmiems prasibrauti iki moters kiaušialąstės ir ją apvaisinti.

Tokiu būdu į neištikimybę (vyro ir moters) galima žiūrėti ir kitaip: moteriai galimybė pastoti ir susilaukti sveiko kūdikio (nes spermatozoidai kokybiškesni) nuo atsitiktinio partnerio yra gerokai didesnė ne nuo savo vyro.

O ir nemažai gyvenime yra istorijų apie kūdikio niekaip nesusilaukiančias poras. Būna, kad dešimt metų moteris negali pastoti, nors tiek ji, tiek vyras yra vaisingi. O užtenka tik pakeisti partnerius, ir vaikas gimsta tiek vienoje naujoje šeimoje, tiek kitoje.

Galima žiūrėti paviršutiniškai ir vadinti banalybe mylimųjų vaidmenų žaidimus, naujų sekso vietų ir pozų paieškas, tačiau nauji išgyvenimai, nauji pojūčiai porai tik į sveikatą. Tiesiogine to žodžio prasme. Jei vyras kaskart savo moterį norėtų užkariauti iš naujo, gal ir tie spermatozoidai būtų „koviniai" ir nereiktų atsitiktinių pažinčių?

Tai čia tik mano pasvarstymai. O štai jau rimti kraujo tyrimai (beje, plataus masto), atlikti Didžiojoje Britanijoje, parodė: penktadalio vaikų, gimusių santuokoje, biologinis tėvas yra ne teisėtas moters vyras, o kitas partneris. Be to, tie vaikai nuo savo bendraamžių skyrėsi itin aukštu protiniu bei fiziniu išsivystymo lygiu.

90 procentų visų atvejų tų vaikų motinos net neįtarė, kad augina neištikimybės vaisių: jos laikė savo santuoką labai tvirta, o vyrą - puikiu tėvu. Posūkis į kairę buvo vienkartinis jų gyvenime, tačiau lemtingas - svetimo vyro (kolegos, bendraklasio, kaimyno...) spermatozoidai pasirodė besą gyvybingesni nei nuosavo vyro. Tačiau 10 proc. tokių atvejų vaiko biologinis tėvas pasirodė esantis moters nuolatinis meilužis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.