Aš esu geriausia meilužė, kokią jis kada nors turėjo

 (184)
„Taip, aš galiu drąsiai ir garsiai pasakyti tai, apie ką jūs kiekviena svajojate – aš savo vyrui buvau ir esu pati geriausia meilužė, kokią jis kada nors yra turėjęs“, – laišką su tokia gana įžūlia ir akiplėšiška įžanga gavo „5braškės“.
Aš esu <span style="color: #ff0000;">geriausia meilužė</span>, kokią jis kada nors turėjo
© Shutterstock nuotr.

„Visos patyliukais svajoja vyrui būti pačia geriausia ir karščiausia meiluže, kokią tik jis kada nors turėjo. Tačiau ne visos išdrįsta tai pripažinti. O aš galiu rėžti tiesiai šviesiai – tokios kaip aš, jis niekada nepamirš ir lovoje manęs nepralenks nė viena moteris“, – rašė mūsų portalo skaitytoja Simona.

Skaitykite 5braskes.lt ir savo išmaniajame telefone! Parsisiųskite programėles: „iPhone“;„Android“.

Kiekviena iš mūsų nori būti gera – pačia geriausia – miegamajame. Tai tiesa. Tik ne visos žinome, kaip tokia tapti ir ką reikia daryti.

Aš esu <span style="color: #ff0000;">geriausia meilužė</span>, kokią jis kada nors turėjo
© Fotolia nuotr.

Taigi, kaip jums tapti pačia geriausia meiluže, kokią tik jūsų vyras kada nors turėjo? Simona savo laiške pateikia keletą patarimų, kurie galbūt padės ir jums.

„Seksas prasideda ne miegamajame. Šią taisyklę turite išmokti kaip „2 kart 2“. Seksas prasideda glamonėmis iki glamonių. Tik glamonėkite vyrą ne rankomis ar liežuviu, bet žodžiais.

Žaiskite ilgą kankinantį žaidimą. Iš pat ankstyvo ryto siųskite jam žinutes su seksualiomis ir nepadoriomis užuomenomis. Katės-pelės žaidimas sujaudins jį kur kas labiau už romantiškas vakarienes ir žvakes.

Nebijokite eksperimentuoti, nes jei ne jūs, tai kita įgyvendins visas jo seksualines svajones.

Savo vyro neraišiojau grandinėmis ir antrankiais (nors jei būtų to norėjęs, tikrai padaryčiau). Jam patiko ne tokie jau sudėtingi dalykai, kokių negalėjau įgyvendinti.

Išklausykite jį. Ankstesnės jo merginos ir moterys nemėgo liesti jo kojų. O pėdos yra jautriausia mano vyro vieta. Aš jas ne tik išmasažuoju rankomis, išbučiuoju ir nulaižau liežuviu, bet ir nučiulpiu kiekvieną jo kojos pirštą.

Patikėkite, suteikusios jam tai, ko jis nori, pelnysite didžiausią pranašumą prieš kitas moteris. Tik nepamirškite, kad neturite daryti to, kas jums pačiai bus bjauru ir nepriimtina. Vaidybą vyrai greitai perkanda. O jei dar netyčia išsiduotumėte žiaukčiodama ar raukydamasi, pridarytumėte sau daugiau žalos nei naudos...

Įsidėmėkite kiekvieną detalę, net ir mažiausią smulkmeną, ko jis norėtų lovoje ir pasistenkite tai įgyvendinti.

Jei jis nori analinio, pasistenkite, kad jis turėtų tokį analinį seksą, apie kokį net negalėjo pagalvoti.

Jei jis nori pasimylėti trise, įsijunkite pornofilmą ir pasimylėkite bent jau virtualiai. O jei esate tikrai drąsi, suorganizuokite tikrą grupinį seksą.

Aš esu <span style="color: #ff0000;">geriausia meilužė</span>, kokią jis kada nors turėjo
© Shutterstock nuotr.

Geram meilės aktui būtini žaidimai. Net ir būdamos lovoje iškart nepulkite mylėtis. Pasimėgaukite valdovės vaidmeniu. Užriškit jam akis ar užkimškite ausis. Užslopinus vieną pojūtį sustiprėja kiti.

Pažaiskite su juo. Paerzinkite išsitraukusios rimbą. Kutendamos šaltu ledo gabalėliu. Su lubrikantu pamasažuokite jo tarpvietę. Vyrai labai jautriai reaguoja į prisilietimus įvairiose vietose.

Akių kontaktas. Išlaikykite jį nuo pat vilionių ir glamonių pradžios iki paskutinio atodūsio pabaigos. Susijunkite ne tik kūnais. Sujunkite savo protą, mintis ir sielas. Emocinis orgazmas yra stipresnis už fiziologinį.

Jei vyrui pabos jūsų nurodinėjimai, nesmaukit jo ir leiskit jam pasijusti tikru vyru, paimančiu savo moterį. Jei norite pasijausti jo gyvenimo karaliene, turite padaryti jį savo karaliumi.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.