Ar tavo BUVĘS vis dar tau neabejingas?

 (9)
Ar suvirpėtų širdis, jei sužinotumėte, kad jūsų EX jums neabejingas? Galbūt. Tad pakalbėkime apie tai, kas išduoda jo jausmus.
© Shutterstock nuotr.

Prisipažinsiu, kad mano ego pakutena žinojimas, jog mano buvę vaikinai vis dar man neabejingi. Kad ir ką sakytų logika (kaip byloja patirtis, sugriuvusius santykius sulipdyti sunku), vis tiek malonu būti geidžiamai bei žinoti, kad kažkas tavęs ilgisi... Taigi, kokie ženklai išduoda, kad tavo buvusi meilė vis dar kažką tau jaučia:

Tavo brangusis dažnai tau skambina. Kartais sugalvoja kvailą priežastį, kartais - tiesiog šnopuoja į ragelį. Daugelis mylimųjų taip elgiasi. Ar bent svajoja pakelti ragelį ir surinkti tavo numerį.

Jis slepia naujus santykius ir stengiasi viešumoje nesirodyti su kitomis merginomis. Jeigu vis dar tave myli, jis stengsis būti pasiekiamas ir prieinamas bet kuriuo metu, o gandai, kad jis turi kitą merginą, tikimybę judviem vėl susieiti tikrai sumažins.

Jo facebooko ar twitterio profiliuose pilna jūsų santykių pėdsakų: jis dalinasi dainomis, kurių kartu klausėtės, cituoja tavo mėgstamiausius rašytojus, gamina desertus, kuriuos valgydavote savaitgaliais... Galbūt jis neverkia prie tavęs ir apsimeta, kad jam nusispjauti ant to, kas buvo, bet kartais nebylūs ženklai pasako daug daugiau negu žodžiai. Tiesa, patarčiau kuo rečiau tikrinti jo profilį - tai lengvai gali peraugti į maniją.

Jeigu neblogai gaudaisi kompiuterių pasaulyje, nesunkiai išsiaiškinsi, kas lankosi tavo asmeniniame bloge (ir laukia naujų intymaus gyvenimo detalių) ar facebooko profilyje. Bet jei šių seklio įgūdžių neturi, patartume nesivarginti, nes tai taip pat gali tapti manija.

Jeigu jis vis dar apie tai galvoja, vaikinas ims klausinėti draugų ar pažįstamų apie tai, kaip tau sekasis, domėsis tavo asmeniniu gyvenimu. Tokie gandai bičiulių tarpe sklinda greitai, tad greitai sužinosi, kad ex'as šniukštinėja aplink. Tik nepasiduok ir laikas nuo laiko sau primink priežastis, dėl kurių judu nebe kartu.

Ar pastaruoju metu vis sutinki jį mieste? Netikėtai? Dažnai? Gali būti, kad kažkas iš tavo draugų nutekina informaciją apie tavo dienotvarkę... Žinoma, pasimatyti visada smagu, bet kai tai vyksta per dažnai, išsiskyrimo

Na, ir ką daryti, jei jis vis dėlto apie tai galvoja...
Buvusieji galvoja apie buvusiuosius. Tai natūralu ir niekur nuo to nepabėgsi. Net jeigu judviejų santykiai buvo košmariški, tokie pasvarstymai kaip „o kas, jeigu...", gali būti dažnas svečias tavo galvoje. Tačiau savo pačios gerovei reikia pasistengti užblokuoti bet kokias mintis apie buvusįjį, net ir tuomet, jei jis rodo išskirtinį dėmesį. Kad ir kaip skausminga ir žiauru tai būtų, tai yra vienintelis būdas judėti pirmyn. Ir, patikėkite manimi, už kampo laukia tikrasis princas!
Kita vertus, jeigu niekaip negalėsite paleisti buvusių santykių, užtversite kelią naujai meilei. Aš išsvaisčiau kelis mėnesius svarstydama, ar man nereiktų sugrįžti pas Gedą ir kas iš to? Taip tik pratęsiau agoniją.
Kaip sako Vaiva, žmonės nesikeičia, keičiasi jausmai. Tad šalin dvejones. Jeigu žmogus skaudino jus, jis nevertas nė mažiausios vietos jūsų galvoje, juoba širdyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.