Ar pritariate tokiam požiūriui į santuoką?

Žmonės dažnai turi susidarę neteisingą požiūrį apie sutuoktinį, partnerystę, santuoką ir apie meilę. Klaidingas suvokimas kenkia dažniausiai pakiša koją dviejų įsimylėjusių žmonių santykiams.
© Shutterstock nuotr.

Kartais nesėkmingas įsimylėjimas ir viduje likusi vis dar rusenanti nusivylimo bei netikėjimo ugnis žmogui uždaro duris sėkmingai meilei ir partnerystei ateiti. Jeigu jūs iš esmės klaidingai suvokiate santuoką, visos jūsų dedamos pastangos ir naudojamos strategijos (kai manote, kad jūsų santuoka pagerės, vos tik padarysite šitai ar pakeisite tai) pasibaigs nesėkme.

Santuoka yra dviejų partnerių veidrodinis atspindys. Gyvendami arti kito žmogaus pradedame įsivaizduoti, kas iš tikrųjų esame. Pradedame matyti ką reikia pataisyti ir pakeisti. Štai kodėl santuoka taip veiksmingai padaro žmonių gyvenimą išmintingesnį – žinoma, jeigu žmonės yra pasirengę pokyčiams. Deja, daugelis tikisi, kad santuoka padės įgyti stabilumo ir pasitikėjimo statusą prieš kitus. 

Be to, užuot matę, ką mes turėtume koreguoti ar net keisti, savo negatyvų vaizdą perkeliame į sutuoktinį ir puolame jį kaltinti bei nurodinėti, ką jis turėtų pakeisti. Mes dažniai stengiamės kaltinti partnerį, visiškai neatsižvelgdami į savyje glūdinčias ir jau seniai įsisenėjusias neigiamas savybes pvz., moteris, kuriai trūksta disciplinos, kantrybės, valios, ištvermės sau, privalo išsiugdyti šias taip svarbias savybes, o ji tiesiog siekia, kad šalia jos būtų ištvermingas, kantrus sutuoktinis. Kas atsitinka pagal visagalį traukos dėsnį, pažeidus pagrindinias gyvenimo nuostatas? Moteris pritraukia vyrą, su kuriuo kartu neįmanoma būti, bet be kurio ji negali gyventi.... Visa tai – žmogaus užsitarnautos Aukštesniųjų jėgų pamokos gyvenime.

Nuotr. Shutterstock

Sutuoktinio pareiga yra padaryti mus geresnius, o ne būti veidrodiniu atspindžiu, kuris padėtų mums pamatyti, kas iš tikrųjų esame. Savo santuoką imsime laikyti nepilnaverte, kai tik bus atskleistas vienas iš mūsų trūkumų. Ir kalbėdami pažeriame jam priekaištų: „Nebegaliu taip gyventi. Tu privalai pasikeisi. Vienas kitam sutuoktiniai nieko „neprivalo, jie tarpusavyje tik geranoriškai pagal susitarimą gali pasiskirstyti pareigas namuose.

Jei viduje esate įsitikinę, kad jūsų santuoka tiesiog nepavyko, pirmiausiai būtina pakeisti mąstymo būdą. Tavyje tvyrantis negatyvumas – tavo darnių ir harmoningų santykių nuodai. Vietoj neigiamų nuostatų, „santuoka nepavyko, „mano santuoka jau sugriauta kurti savyje pozityvumą, pavyzdžiui: „mano santykiai su vyru kasdien vis gerėja. Taip mes leidžiame atstatyti ir harmonizuoti savo santykius į pagalbą ateinant Aukščiausiajai meiles energijai.

Siekis besąlygiškai mylėti savo santuoką, atrodo lyg manipuliacija, siekiant priversti sutuoktinį elgtis pagal jūsų norus. Tai despotiškumas ir prievarta, kuri anaiptol neduoda teigiamų rezultatų, o priveda santuoką prie išsiskyrimo. Privalote puoselėti savo santuoką todėl, kad tikite, jog šeima yra vertybė, o ne bandyti dirbtinai paversti ją kažkuo labai svarbiu. 

Laikinomis, tik jums priimtinomis priemonėmis stiprios santuokos nesukursite.

www.meilesharmonija.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.