Ar pirkti Kalėdų dovaną mylimojo mamai?

 (5)
Judviejų draugystė tęsiasi jau keletą mėnesių, viskas, rodos, rimta. Tad nenuostabu, kad rimtai svarstote apie tai, kad Kalėdų dovaną reiktų nupirkti ir jo mamai.
© Shutterstock nuotr.

Tačiau šiek tiek abejojate - juk nesate artimos, be to, nežinia, kas jai patinka ir ar išties dovana pradžiugins būsimą anytą. Apsispręsti, ar turite ką nors jai dovanoti, ką reiktų dovanoti, yra nelengva. Ir nepaisant to, kad mylimasis kartoja, kad neturėtumėte imti į galvą, jūs vis tiek apie tai galvojate - vis dėlto norite su ja palaikyti gerus ir šiltus santykius. Štai, keletas faktorių, kurie padės jums nuspręsti - dovanoti dovaną ar ne:
1) Ji jums padovanojo dovaną gimtadienio ar kita proga.
Jeigu jau esate gavusios dovanų iš jos, tikriausiai sulauksite jų ir šiemet. Tad patartume pasiruošti ir neateiti tuščiomis.
2) Jeigu mylimasis užsiminė, kad mama jums žada pirkti dovaną.
Niekur neišsisuksite - teks ieškoti dovanos. Manau, ji maloniai nustebs, pamačiusi, kad ir jai paruošėte siurprizą. Taškai jūsų pusei garantuoti.
3) Lankysitės pas ją šventinei vakarienei.
Jeigu žadate kimšti jos ruoštą žąsį per Kalėdas, vaikino mamai, kaip šeimininkei, derėtų ką nors nupirkti atsidėkojimui: didelę baltų gėlių puokštę stalui papuošti ar ypatingo deserto.
4) Judvi dažnai kalbatės.
Jeigu su ja susitinkate kas savaitę ir kaskart draugiškai pasikalbate, vadinasi, draugystė tarp jūsų jau pradėjo leisti daigus. Dovana būtų puikus būdas ją dar labiau sustiprinti išreiškiant prielankumą, kurį jai jaučiate.
5. Jūs jai nepatinkate.
Jeigu mylimojo mama jūsų nemėgsta, tai dar nereiškia, kad negalite pakeisti situacijos. Paklauskite jo, kas jai patinka, ir nupirkite dovaną. Gali būti, kad ji gerokai įtakos jos požiūrį į jus.
6. Jūsų antra pusė mano, kad jai tai būtų svarbu.
Paklauskite, ką dovanų mamai nupirko mylimasis, ir kaip, jo nuomone, sureaguotų jo mama, jeigu jūs ką nors padovanotumėte: pasijustų nepatogiai ar apsidžiaugtų? Niekas taip jos gerai nepažįsta kaip sūnus.
7. Jūsų nuojauta šnibžda, kad reiktų ką nors nupirkti.
Jeigu jums nuolat kirba mintis, kad reiktų ką nors nupirkti, būtinai tai padarykite. Nuojauta dažniausiai pasiteisina ir be reikalo nekankina. Tai nebūtinai turi būti pompastiška dovana, užteks ir smulkmenos - padėkos už tai, kad galite būti su jos sūnumi.
Pabaigai. Dovanodama stenkitės neišpūsti iš to burbulo. Tiesiog įteikite ir į padėkas atsakykite "nėra, už ką". Daugiau nekalbėkite apie dovaną ir nesigirkite, o į jos komplimentus atsakykite šypsena. Taip sudarysite įspūdį, kad dovanojote iš širdies, o ne norėdama užsidirbti papildomų taškų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.