Ar bučinys – neištikimybė?

 (33)
Vakar su Tedi apturėjome, mergaitišką vakarą - antrąkart žiūrėjome „Seksą ir miestą 2“. O ką aš būčiau dariusi Carrie situacijoje?..
Ponas Šaunusis neliko abejingas žmonos nuklydimui, bet liepė jai pradėti mūvėti vestuvinį žiedą... Kažkaip per daug teisinga viskas...
© "Acmefilm"

Toms, kas nematė šios juostos, trumpai nušviesiu įvykius. Egzotiškos kelionės į Abu Dabį metu Carrie susitiko savo buvusį sužadėtinį Aidaną. Nepaisydama Charlottės perspėjimo, jog „tai žaidimas ugnimi", ji susitiko su juo išgerti taurę vyno bei pavakarieniauti. Galiausiai vakaras pasibaigė netikėtu bučiniu, nors abu herojai turėjo antrąsias puses. Ups.

Po to Carrie padarė tai, ką daro visos - analizavo tai valandų valandas su merginomis. Balsavimas buvo vieningas - visos trys pasakė, kad ji neturėtų to papasakoti Šauniajam. Juk tai tebuvo bučinys. Jis nėra vertas to skausmo, kurį jam sukeltų paaiškėjusi tiesa.

Nepaisant to fakto, kad atsitiktinis susitikimas su buvusiuoju kitoje pasaulio pusėje yra tiek pat tikėtinas, kiek ir tikimybė, jog į jus trenks žaibas (du kartus), sutelkime dėmesį į tai, pasakoti ar nepasakoti šio faktąo jam. Žiūrėdama šią filmo sceną, aš leptelėjau: „Tu ką, visai durnai?! Nesakyk jam!". O Tedi tyliai kartojo: „Ji turi pasipasakoti, ji turi...". Žinoma, šis nuomonių skirtumas buvo plačiai aptartas, kai tik pasibaigė šis filmas.

Jos nuomonė buvo, kad santykiuose visada reikia būti atviriems. Nepriklausomai nuo to, apie ką kalbama. Tačiau aš manau, kad žmonės daro klaidas, juk mes tik žmonės. Jei jūsų santykiai yra rimti ir jūs ruošiatės kartu pasenti, o ta klaida tebuvo bučinys, kuris (esate beveik ar visai tikros...) niekada daugiau nepasikartos, ir apie tai papasakojus jis padarys daugiau blogio, nei gėrio, tai tiesiog neverta to daryti. Tai suteiks daug skausmo ir sugriaus pasitikėjimą santykiuose, kurį atkurti yra labai sudėtinga. Tačiau jei jūs ir vėl pasibučiuosite su kuo kitu, nei jūsų partneris, tuomet jūs turite prisipažinti - jūs galite gauti tik vieną „nuodėmių atleidimo" kortelę.

Atsižvelgiant į tai, kad aš niekada neapgaudinėjau, nei (kiek žinau) manęs niekada neapgaudinėjo, tad man gali būti lengva susidaryti savo nuomonę, nes aš niekada to asmeniškai nepatyriau (nors labai, LABAI buvau arti to keletą kartų).

Man smalsu būtų išgirsti jūsų mintis. Ar prisipažintumėte, kad bučiavotės su kitu žmogumi, jei žinotumėte, kad tai tebuvo vienkartinis dalykas?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.