Ar bare gali užsimegzti rimti santykiai?

 (41)
Tikriausiai kiekviena mūsų eidama į pasilinksminimų vietas svajoja sutikti tą vienintelį. Bet ar pažinčiai, užsimezgusiai bare, lemta peraugti į ką nors rimtesnio?
Net patys vyrai pataria, kad rimtų pažinčių baruose ir klubuose geriau neieškoti.
© Shutterstock nuotr.

Vieną dieną pietaudama su kolegomis nusprendžiau atlikti kvotą. Kadangi Vika dabar vieniša, man šiek tiek dėl jos neramu - visi tie naktiniai barai ir restoranai, manoi nuomone tikrai jai princo nepadovanos. Sumaniau paklausti bendradarbių nuomonės apie „barinio poravimosi ypatumus".

Pamoka Nr.1: nemiegok su juo pirmą naktį
Taip, visi apklaustieji bare (nu)kabino merginas. Nė vienas jų į tokias pažintis nežiūrėjo rimtai. Anot kolegų, anksčiau ar vėliau (bet greičiausiai anksčiau) toks bendravimas baigiasi lovoje. Merginos, kurios seksui pasirašydavo pirmąjį vakarą, pasak jų, buvo „visiškos kekšės" arba „per daug apsvaigusios, kad ką nors suvoktų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei bare sutinkate vyruką ir norite su juo kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, tą naktį neikite pas jį namo. Galbūt tai ir labai gundys, tačiau jei su juo pirmąją naktį pasimylėsite, jam jūs būsite tiesiog palaida mergšė, o ne būsima mergina. Kai kuriems vyrams seksas yra kaip užkariavimas, tarsi jų jėgos patvirtinimas, todėl jų atkaklumui gali ir nebūti ribų. Kita vertus, visada yra galimybė, kad sutiksite šį vyrą dar kartą (ne išgėrusi, o tikrame gyvenime). Neskubėkite, stebėkite situaciją. Pradėkite nuo įprasto „labas", tuomet pabendraukite, galbūt nueikite į kelis pasimatymus ir, jei viskas gerai klostosi, šokite į lovą. Bet, pasikartosiu, jei ieškote rimtų santykių, pirmąją susipažinimo bare naktį neikite pas vyruką namo. Jei jūs neieškote vaikino, tuomet elkitės atsargiai ir pasikliaukite nuojauta.

Pamoka Nr.2: daugelis vaikinų baruose ieško aukos seksui
Kai paklausiau, ar vyrams bare sutiktos merginos yra tiesiog „mergšės" ar „galimas variantas, jog mes ir toliau susitikinėsime", daugelio atsakymas buvo „tiesiog mergšė". Linksmindamiesi baruose vaikinai negalvoja apie santykius, kad ir kaip mes to tikimės.
Ko vertėtų pasimokyti: kiekvienas atvejis unikalus, tačiau geriau nepamiršti, kad dauguma vaikinų, kuriuos susitinkate bare, ko gero, tiesiog ieško su kuo permiegoti. Tačiau jei jūs ieškote ko nors daugiau nei seksas, įsivaizduokite, kad kiekvienas vaikinas mąsto apie rimtus santykius ir pamėginkite jį sudominti išlaikydamos atstumą. Juk jūs atėjote į barą pasilinksminti, tad tiesiog pasimėgaukite akimirka ir gėrimu, kurį jis ką tik jums nupirko. Neskubinkite įvykių ir greitai jo ketinimai paaiškės - jei jis tiesiog ieško su kuo permiegoti, keliaukite prie kito vaikino, kuris stebi jus iš kito baro galo.

Pamoka Nr.3: pažinęs jus kaip asmenybę, jis gali atsisakyti nedorų ketinimų
Tiesiai šviesiai užklausus, ar vaikinai kada nors eina į barus ieškoti merginos ar tiesiog ieško su kuo permiegoti, atsakymai buvo tokie: „Tik permiegoti", „Noriu sekso, bet nutikti gali bet kas", „Dažniausiai tik permiegoti, tačiau kas žino, kas iš to gali išsirutulioti"., „Jei mane bare užkalbintų mergina, būtinai pasakyčiau, kad aš atėjau „ieškoti meilės", tačiau, nemeluosiu, vis gi yra nedidelė viltis pasąmonėje, kad tu sutiksi kažką, kas ne tik patrauks tavo žvilgsnį, bet kas turės ir proto".
Ko vertėtų pasimokyti: nors vyrai sako, kad jie mąsto tik apie permiegojimą, viltis yra. Tad pasinaudokite patarimu, ir parodykite jam bei kiekvienam kitam vyrukui, kad turite košės galvelėje. Jūs esate protinga, patraukli ir įdomi moteris, o kai kurie vyrukai nori pamatyti šias jūsų puses (ne tik apgirtusios vakarėlių liūtės įvaizdį). Gana nemažai vyrukų pasakė, kad jiems svarbui pajusti bendrą ryšį. Taip, jie gali turėti problemų siekdami ilgalaikių ryšių, tačiau jie bent jau gali sukurti laikiną ryšio pojūti per seksą.

Pamoka Nr.4: jie mato tik juoda ir balta
Man buvo įdomu sužinoti, ką vyrai dažniausiai galvoja apie baruose sutiktas merginas. Minčių, kaip prisipažino kolegos, nebūna daug: svarbiausia, ar „ji pasirašys". Daugelis tvirtino, kad atvirus drabužius dėvinčios ir apgirtusios merginos ar nuolat klyksmais į save dėmesį bandančios atkreipti merginos, jų manymu, garantuotai ieško sekso.
Ko vertėtų pasimokyti: jei nenorite patekti į vienos nakties nuotykio/mergšių kategoriją, nesielkite taip, net jei tik taip ir mokate elgtis. Vyrai gali apie jus galvoti gerai arba blogai. Tik jūs galite pateikti save iš gerosios pusės, jei norite, kad būtent taip jus vertintų, elkitės kaip klasiška mergina, kuri yra draugiška ir flirtuojanti", o ne: „atsijungusi girta mergina, kuri yra lengvabūdiška ir beviltiškai ieško į ką atsiremti". Tiesa, alkoholis gali suteikti jums pasitikėjimo, kai kalbatės su vaikinais. Tačiau jei vaikinas kalbasi su jumis, nes jūs esate viena iš blaivių merginų bare, tai puikiai paglostys jūsų ego, tad jums tikrai neprireiks alkoholio. Be to, jūs išsiskirsite minioje, nes galite eiti tikrai tiesiai ir kalbėti pilnais sakiniais - todėl vaikinai, ieškantys kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, negalės jums atsispirti.

Pamoka Nr.5: atsisakykite stereotipų ir apsišarvuokite kantrybe
Visi, išskyrus vieną vyruką, į mano klausimą, ar kada susitikinėjo su bare sutikta mergina, atsakė neigiamai.
Ko vertėtų pasimokyti: netikėta šeštadienio nakties pažintis su mielu vaikinu vietiniame bare, ko gero, nesukurs romantiškų santykių. 25 - 30 metų vyrai paprastai ne visada ieško „rimtų santykių", jie ieško su kuo permiegoti. Tačiau taip, kartais, jei sutinka moterį, kuri jiems patinka, visa tai virsta santykiais. Kai kurie santykių ekspertai teigia, kad vyrai emociškai subręsta apie 10 metų vėliau nei moterys. Tai paaiškintų, kodėl dauguma laiko jauni vyrai ieško su kuo permiegoti, o ne susitikinėti.
Kita vertus, baruose būna visų tipų vyrų, moteris tiesiog turi labai kruopščiai ieškoti, kad rastų jai tinkamą. Ji turi sugebėti matyti daugiau nei vyrų stereotipus ir nemanyti, kad kiekvienas su ja kalbantis nori sekso - jis tikrai gali norėti pažinti ją.

Pamoka Nr.6: jei gali, ieškok kitur
Galbūt išankstinė nuomonė, jog baruose pilna tik gašlių vyrukų, kurie nori pasinaudoti girtomis merginomis, ir formuoja neigiamą požiūrį į atsiveriančias pažinčių galimybes, bet mano nuomone, baras neturėtų būti ta vieta, kur jūs ieškotumėte rimtų santykių. Tačiau, ne visi vyrai vienodi, kai kurie (nepaisant girtumo stadijos) sugeba priimti protingus sprendimus: „Neparsivesk merginos, kuri yra visiškai girta. Tai tiesiog ne lygis."
Paklausykite vyrų balso: „Bet kurioje vietoje, kur gėrimai liejasi laisvai, yra sunku sutikti ką nors, su kuo norėtųsi kurti santykius. Geriau susitikti su ja prieš tai ir tik tada nueiti į barą išgerti keletą gėrimų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei jūs nusprendėte eiti į barą, yra svarbu suprasti žaidimą, kurį jūs ruošiatės žaisti. Susipažinti su vaikinu parduotuvėje, degalinėje, sporto varžybose, šokių pamokose yra daug patikimiau negu bokalo dugne.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.