APKLAUSA. Kokius bučinius dievina vyrai?

 (12)
Ak, tie bučiniai! Kam nepatinka bučiuotis? Kito žmogaus lūpų prisilietimo prie jūsų lūpų, kaklo, ausų jausmas… Bučinys gali būti padykęs, provokuojantis arba tyras....
© Shutterstock nuotr.

Jis gali atsidurti bet kur ant jūsų kūno, gali trukti trumpiau nei sekundę arba užsitęsti iki kelių minučių. Bučinys yra vienas universaliausių meilės aktų — beveik visi tam tikru metu tai daro. Tačiau kokie bučinių tipai labiausiai patinka vyrams? Ar jie nori sentimentalaus ar šlapio bučinio? Greito pakštelėjimo? Mes apklausėme savo pažįstamus vyrus ir išsiaiškinome 4 bučinių tipus, kurie jiems patinka. Tad dėmesio – štai kaip reikia bučiuoti savo vyrą:
 
1. Bučinys besimylint. Bučiniai besimylint ir yra būtent tokie — kai mylitės ir bučiuojatės tuo pat metu. Kodėl vyrams jie patinka?

„Apart akivaizdžios priežasties — t.y. jūs turite mylėtis, kad šis bučinys būtų tikras — jis karštas, nes jūs derinate vieną klasikinį romantišką veiksmą su vienu purviniausių – jei, žinoma, darote tai teisingai“, – 30 metų barmenas Mindaugas.

2. Lūpas čiulpiantis bučinys. Paprastai tokie bučiniai būna besiglamonėjant. Jų metu švelniai įtraukiate savo partnerio viršutinę arba apatinę lūpą. Kodėl vyrams tai patinka?

„Šis, gilus bučinys yra pats geriausias. Tai bučinys, kuris viską paskatina ir tiesiog užsimena apie begalę kitų moters talentų ir nuotykių, kurie netrukus bus ant tavęs išbandyti“, – 29 metų radijo prodiuseris Jonas.

„Aš mėgstu derinį - lengvą lūpų čiulpimą su labai lengvu, vos paliečiančiu lūpų laižymu. Man ne itin patinka, kai mano paties lūpos yra laižomos ir čiulpiamos, tačiau aš labai mėgstu tai daryti savo merginai. Tai išprovokuoja pačias geriausias reakcijas“, – 28 metų rašytojas Andrius.

3. Paprastas bučinys. Paprastas bučinys nėra įmantrus, tai paprasčiausias greitas pakštelėjimas į lūpas, skruostus, bet kur.

„Man patinka, kai bet kuriuo dienos metu mane pabučiuoja žmona – nieko nešvankaus, tiesiog paprastas bučinys. Kiekvieną kartą, kai pasibučiuojam, aš užuodžiu jos kremą ir šampūną, ir dėl to šypsausi“, – 31 metų medikas Robertas.

4. Bučinys su liežuviu. Bučinys su liežuviu yra klasikinis prancūziškas bučinys — kai jūsų liežuvis atsiduria mylimojo burnoje. Kodėl vyrams jis patinka?

„Geras prancūziškas bučinys yra toks pats intymus, kaip ir seksas. Akys užmerktos, jūs pasukate galvą į vieną pusę, ji pasuka galvą į kitą pusę, kūnai susiglaudę, žandikauliai išžioti, liežuvis sminga, rankos klaidžioja, užpakaliukas suspaustas – tai vienas saldžiausių, paprasčiausių, tikriausių gyvenimo malonumų. Gerame bučinyje yra magijos. Aistringas bučinys yra jausmų ir intuicijos išraiška, kurios negali pakeisti joks kalbėjimas ar seksas“, – 31 metų artistas Tomas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.