APKLAUSA: kas daro moterį neseksualia ir atstumia vyrus

 (28)
Ech, tos moterys. Kasdien vargsta, kad būtų pačios gražiausios ir nuostabiausios, o vyrai dažnai to nei pastebi, nei įvertina. Nors kartais maži mūsų trūkumai ir ydos yra žavūs, tačiau kai kurie dalykai tikrai ne patraukia vyrus, o juos atstumia.
© Shutterstock nuotr.

Elizabeth Taylor tvirtino, kad gali būti stora, bet vis tiek spinduliuoti seksualumą. Scarlett Johansson įsitikinusi, kad būti seksualiai gana paprasta  pakanka vilkėti gražų drabužį ir pasitikėti savimi. Na, o ką mano eilinės moterys, kurioms žvaigždiški patarimai ir spindesys toli lyg Mėnulio.

Marija, 30 m.: Kartais moterys labai nori atrodyti patrauklios, todėl persistengia. Ir jei net trimis tonais tamsesnė kreminė pudra mums atrodo tinkama, nes labai gražiai paslepia spuogus, tamsius ratilus ir kraujagysles, tai vyrai mato tik vieną  iš cirko pabėgusią artistę, nesugebėjusią nusivalyti grimo po pasirodymo. Brangiosios, vyrai labai vertina natūralų grožį. Juk anksčiau ar vėliau turėsite atskleisti, kas slepiasi po keliais makiažo sluoksniais.

Dalia, 34 m.: Itin seksuali apranga vyrus glumina. Kaip jam jaustis, jei šalia žingsniuoja prostitutę primenanti mergužėlė. Pamenu, kad mano buvęs vaikinas labai nervindavosi, jog mūviu batus su labai aukštais kulnais. Deja, jam nepasidaviau, juk ne mano bėda, kad jis kremtasi dėl savo ūgio. Greitai jį mečiau per bortą. Tačiau yra atvejų, kai moterys nebejaučia ribų, pavyzdžiui, užsisega diržą primenantį sijoną, pasipuošia bambą siekiančia iškirpte ir pan.

Irmina, 23 m.: Manau, kad kiekvienas vyras neatsigręždamas bėgs nuo tos moters, kuri skleis nemalonų kvapą. Tai gali būti smarvė iš burnos, prakaito ar kitas šlykštus kvapas.

Simona, 29 m.: Visi mano pažįstami vyrai jokiu būdu nesusidėtų su mergina, kuri turi antsvorio. Pirmiausia eikite į sporto klubą ir ten gerai padirbėkite, o tik po to žvalgykitės jaunikio!

Joana, 30 m.: Nieko negali būti blogiau už vyrišką moterį. Paradoksalu, tačiau tokių vis daugėja. Vyrui užtenka draugelių, kam jam agresyvi, kampuotų judesių, rūkanti, gerianti ir daug besikeikianti moteris? O jeigu dar ir balsas šiurkštus, storas ir grėsmingas  šansų sužavėti vyrą beveik nebelieka.

Lina, 32 m.: Sunku suvokti, ką vyrai galvoja, tačiau įtariu, kad juos erzina mamiško tipo moterys, kurios perdėtai jais rūpinasi, kontroliuoja, reikalauja ataskaitų. Kas gali būti baisiau už namų šeimininkę, kuri vyro kas valandą klausinėja, ar jis tikrai sotus, gal jam ką atnešti, tikrina jo temperatūrą ir pan. Moterys, stop! Juk mamos rūpesčiu jis jau pasidžiaugė vaikystėje, dabar jis visai kitoks  šeimos galva, kuris ir pats sugeba kažką sugalvoti.

Sandra, 24 m.: Manau, kad mažai patrauklios tos, kurios didžiuojasi, kad turėjo labai daug seksualinių partnerių. Vyrai nesižavi nusivalkiojusiomis merginomis, jie tokių neįsivaizduoja savo žmonomis...

Laura, 21 m.: Mano vaikinas sako, kad du neseksualiausi dalykai  priauginti ilgi nagai ir soliariumo įdegis. Jis į tokias moteris žiūri tik todėl, kad baisisi. Nors aš su juo 100 proc. nesutinku, nes grožio procedūros, kurios atliekamos su saiku, moteriškajai lyčiai prideda daug žavesio. Pavyzdžiui, depiliacija, pedikiūras, reguliarus apsilankymas pas kirpėją  tiesiog būtina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.