Apie superherojus fantazuoja religingos?

 (6)
Išsiaiškinau, kad mano seksualinės fantazijos apie superherojus turi religinį pagrindą. Gal vis dėlto tai - ne nuodėmė?
Šalia knarkiant Gedui kartais pasvajoju, jog mane per miegamojo langą galėtų išsinešti Supermenas.

Vieną vakarą žiūrėjau į sofoje paskendusį Gedą ir galvojau, kad jis ant manęs tikriausiai nepyktų, sužinojęs, kad savo fantazijose jam neištikima esu su superherojais. Juk visų pirma - jie ne žmonės, antra - jų jėga ir gėris atima bet kokį norą priešintis, trečia - tai realybėje nebūtų įmanoma. Na, apvilk tu Žydrūną Savicką Supermeno kostiumu... ir ką? Pakaaaa! Žodžiu, tiu tiu. Todėl ir galvoju, kad Gedutis nepyktų. Juk skraido tik su savo mašina. Ir tai... Net nuo policijos pasprukt nesugeba, ką jau apie pasaulio gelbėjimą bekalbėti.
Tiesa, mano fantazijos drauges šiek tiek nustebino. Kai aš išrėžiau, jog geidžiu vyro su Supermeno galiomis, Spidermeno judesiais ir Batmeno kostiumu visų veidai ištįso ir stojo nejauki tyla. Pasirodo, daugelis jų svajoja tiesiog (na, „tiesiog“ - per silpnai pasakyta) apie grupinį seksą ar sadomazochistinius žaidimus lovoje. Pradėjau galvoti, kad aš nenormali su savo fantazijomis. Bet mane nuramino Dr. Susan Block publikacija tinklapyje counterpunch.org, kur moterų fantazijos apie nežemiškas būtybes vadinamos tiesiog dvasinėmis.
Mokslininkė teigia, kad fantazavimas apie seksą su skraidančiais, fantastiniais padarais yra tiesioginė orgazmo metafora. Tokius vaizdinius, anot jos, sukelia religinis auklėjimas, intymius santykius perkeliantis į aukštesniąją, nežemišką kategoriją. Tai noras su mylimuoju susilieti sielomis, pakilti į nepatirtas orbitas, nieko bendra neturintis su gyvuliškais instinktais. Na, gal aš jau ne tokia ir bloga. Ir gal jau nesu tokia pasiutusi, kad laukiu šią vasarą pasirodysiančių „X-menų“...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.