Antroji santuoka moteriai – laimingiausia

 (34)
Į antrąją santuoką moteris žiūriu racionaliau ir išmintingiau, atsakingiau renkasi gyvenimo vyrą.
© Shutterstock nuotr.

Pasak psichologų, dauguma moterų, išgyvenusių skyrybas, antroje santuokoje būna žymiai laimingesnės nei pirmoje.

Tyrimo vadovo profesoriaus Michaelo Mantellos nuomone, tai aiškinama paprastai: po nevykusių asmeninių santykių tiek moterys, tiek vyrai tampa išmintingesni, brandesni, geriau įsisąmonina savo klaidas ir daro viską, kad tik jų nekartotų.

Stebėjimų rezultatai rodo, kad mąstydamos apie antrą santuoką, moterys daugiau laiko skiria savo būsimo vyro pažinimui. Jos labai tiksliai žino, kokių partnerio savybių negalės toleruoti, priimti ir atvirkščiai - labai aiškiai žino, kokio išrinktojo norėtų šalia savęs, kad galėtų juo pasitikėti ir drąsiai eiti drauge per gyvenimą.

Be to, jau antrą kartą rinkdamasi vyrą, moteris į šį svarbų gyvenimo žingsnį žiūri racionaliau, labiau viską pasveria, o nebe sprendžia, atsiremdama tik į jausmus, kaip dažnai būna pirmą kartą tekant.

Iš kitos pusės, kuo žmonės brandesni, vyresni, tuo lengviau nusileidžia ir prisitaiko prie partnerio. Nors iš tiesų žmonės mano kad yra priešingai - kad vyresniame amžiuje asmenybė būna susiformavusi ir sunkiai leidžiasi į kompromisus.

Beje, ne paskiausioje vietoje yra ir finansinis veiksnys: juk meterialinis nestabilumas labai dažnai tampa jaunos šeimos konfliktų priežastimi. O vyresni žmonės dažnai tą materialų pagrindą po kojomis jau turi.

Ir dar - susituokę vėlesniame amžiuje, vyras ir moteris dažniausiai lieka drauge iki gyvenimo pabaigos.Bet svarbiausia - tos moterys, kurios neanalizuoja pirmos nenusisekusios santuokos priežasčių, linkusios kartoti tas pačias klaidas. Dažnai tokios damos išteka už vyro, panašaus į pirmąjį, arba už visiškos jo priešingybės, kas irgi retai garantuoja sėkmingą santuoką.

Aišku, būna mėgėjų važinėti linksmaisiais kalneliais ir tekėti keturis penkis kartus, tačiau psichologai apie tokias meilės paieškas ir laimės laipsnį nieko nesako.

O jeigu rengiatės tekėti pirmą kartą, tai turbūt geriausia brandžios jaunystės sulaukus - galimybių išsiskirti sumažės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.