Aistringi savaitgaliai – pavojus širdžiai?

 (1)
Per pasaulio žiniasklaidą nuvilnijusi banga, kad aistringas seksas gali tapti širdies smūgio priežastimi, trumpam sustabdė ir manąją.
Jei norite sveikos širdies, teks lovoje pašėlti dažniau.
© Shutterstock nuotr.

Iškart pasakau, kad nei seksas, nei sportas jūsų nenudaigos, bet negalite manęs kaltinti, kad perskaičiusi įvairias „The Journal of the American Medical Association" paskelbto straipsnio interpretacijas, ne juokais sunerimau. Vienur rašė, kad „vienkartiniai ar nepastovūs intymūs santykiai gali pražudyti" (įsivaizduokite, ką turiu galvoti, kai su Nielsu matomės ne taip jau ir dažnai, o kai jau galiausiai susitinkame, tai nutrūkstame kaip reikalas).
Žurnale paskelbti 20 metų trukusio tyrimo rezultatai patvirtino mokslininkų spėjimus, kad seksualinis ir fizinis aktyvumas gali įtakoti širdies veiklos sutrikimus.


Anot tyrimo, širdies darbui pavojų kelia:
Kalėdos (dėl ryjimo ir emocijų antplūdžio (pamiršo paminėti pinigus, išleidžiamus dovanoms))
Persivalgymas ( maisto kimšimo priepuoliai tikrai nenaudingi mūsų sveikatai)
Kėlimasis anksti-(su šituo punktu tikrai sutinku, reiks Skirgailai persiųsti duomenis, gal darbo laiką pakeis)
Pirmadieniai (na, čia jau ir be mokslinių tyrimų aišku, kad juos reikia iš kalendoriaus išbraukti)
Įtampa darbe (oi, man rodos, aš pradedu jausti pirmuosius negalavimo požymius)
Žemės drebėjimas (vienas Vilniuje buvo prieš kelerius metus. Siaubas, reikės pas gydytoją nueiti)
Fizinis ir seksualinis aktyvumas
taip pat patenka į šį sąrašą. Tik su jais truputį sudėtingiau. Jeigu žmogus aktyvus visą laiką, pavojaus kaip ir nėra. Tačiau jeigu seksualiniai ir fiziniai užsiėmimai vyksta retai, bet intensyviai, rizika gauti širdies smūgį šokteli tiek veiksmų metu, tiek po jų. Kitais žodžiais tariant, bėgiko infarktas neištiks per treniruotes, tačiau jei jis pasiims atostogų ir kelias savaites nesportuos, rizika didėja. Ypač, jei tai Kalėdų metas.
Seksualiai neaktyvūs žmonės po žvėriško šėliojimo lovoje turi triskart didesnę tikimybę gauti infarktą. Tiems, kurie turi pastovų partnerį, rizika sumažėja 45 procentais.
Nors kai kurių tyrėjų seksas prilyginamas „lengvam krosui su keliais įveiktais laipteliais", tiesa ta, kad fizinis aktyvumas didina adrenalino kiekį kraujyje, taip pagreitindamas širdies plakimą - prie to nepripratusi ji gali ir neatlaikyti.
Tai ką dabar daryti? Arba išvis nesportuoti ir nesimylėti. Arba pradėti mylėtis dažniau. Ir krosiukus bėgioti. Viskas, einu pirkti kedų. Ir mokytis širdies masažo. Nes Nielsas poryt atskrenda.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.