99 proc. patikimas būdas nustatyti partnerio neištikimybę

 (25)
Santuokinės neištikimybės išaiškinimas gali būti brangus ir daug laiko reikalaujantis „malonumas“. Šiais laikais tai galima padaryti pasitelkus moderniąsias technologijas.
© Shutterstock nuotr.

Ar žinojote, kad egzistuoja toks metodas, kuris labai primena serialą „CSI kriminalistai“ – kilus įtarimų, kad jūsų išrinktasis (-oji) gali būti jums neištikimas (-a), galite tai patikrinti pasitelkę jo (jos) nešvarius apatinius. Tiesiogine prasme.

DNR patikros bendrovės siūlo išmaniąją technologiją įtariems sutuoktiniams, ieškantiems konkrečių atsakymų. Ši paslauga populiarėja ir Lietuvoje, nors dažnas lietuvis paslaugos atsisako dėl gana aukštos kainos.

„Paprastai žmonės su mumis susisiekia, kai jau būna priėję liepto galą. Jie siekia tik gauti akivaizdžius įrodymus, kad jų baimės pagrįstos“, – leidiniui „The Huffington Post“ sakė laboratorijos specialistas Kipas Charlesas.

Tad jei jūs pastebėjote akivaizdžius partnerio (-ės) neištikimybės ženklus ir norite gauti savo spėlionių patvirtinimą, galite išbandyti šį gana paprastą būdą.

„Tereikia atnešti mums kokį drabužį, geriau glaudes ar kelnaites, o mes pasirūpinsime visu kitu, – sako Charlesas. – Mes nustatome, ar drabužiuose yra spermos ar DNR pėdsakų ir viską ištiriame.“ Ši paslauga kainuoja apytikriai 250 eurų. Tai gana nedaug, palyginus su kitais metodais, pavyzdžiui, elektroniniais šnipinėjimo prietaisais, juo labiau su privačių detektyvų paslaugomis.

99 proc. patikimas būdas nustatyti partnerio neištikimybę
© Shutterstock nuotr.

Dauguma klientų vyrų nori patikrinti, ar jų merginų ar žmonų kelnaitėse nėra kito vyro spermos likučių. Klientės moterys nori sužinoti, ar jų vyrų ar vaikinų apatiniuose nėra kitos moters DNR pėdsakų, kai kurios atneša ištirti kitos moters apatinius, rastus tarp partnerio daiktų.

Jei testo rezultatas teigiamas, klientai gali žengti kitą žingsnį ir užsakyti palyginamąjį testą už papildomą sumą (apytikriai 200 EUR). Testo metu bus palyginti kliento (-ės) DNR ir rastosios DNR molekulės, kad neištikimasis (-oji) nebeturėtų jokių alibi.

„Jūsų partneris (-ė) gali sakyti, kad tai jūsų išskyrų pėdsakai, bet jei bus atliktas lyginamasis tyrimas, jūs galėsite pasakyti: „Radau spermos (moters DNR) pėdsakų, jie ne mano, štai įrodymai, – sako K. Charlesas. – Labai svarbu tai, kad kita pusė nebegalės meluoti ir išsisukinėti, nes įrodymai moksliškai pagrįsti.“

Pagrindinė DNR testus atliekančių bendrovių veikla yra tėvystės nustatymas. Neištikimybės nustatymo testas yra viena iš jų teikiamų paslaugų. Apytikriai 60 proc. į tokius centrus besikreipiančių klientų yra vyrai. Jų teigimu, įtarimus akivaizdžiai patvirtina apie 30 proc. testų.

Neištikimybės patikros koncepcija sulaukia prieštaringų vertinimų, bet, pasak K. Charleso, jei esate ištikimi savo sutuoktiniui (-ei), jums nėra ko baimintis. „Yra manančių, kad tai brovimasis į kitų žmonių gyvenimą, teisių pažeidimas. Kita vertus, jeigu jūs neapgaudinėjat partnerio (-ės), jums nėra dėl ko nerimauti, kodėl tada jaudinatės?“

Jums teko išbandyti šį neištikimybės nustatymo metodą? O gal pavyko išssiaiškinti parnerio neištikimybę kitais būdais? Papasakokite mums savo istorija! Rašykite info@braskes.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.