9 nepatogios tiesos apie vyrus ir sukimą kairėn

 (54)
Neištikimybė yra analizuojama niekada nesibaigiančiose ekspertų nuomonių srautuose ir „kodėl vyrai apgaudinėja“ knygose bei straipsniuose...
© Shutterstock nuotr.

...jų dauguma užima taip reikalingą poziciją, nes padeda moterims laikyti vyrus blogio įsikūnijimu arba įsijaučia į jų būseną tam, kad užtikrintų moteris, jog įmanoma padaryti kažką, kad užkirstumėte kelią vyro neištikimybei. Tačiau šis straipsnis yra ne toks. Tai nėra tipiškas mergaitiškas „kodėl vyrai apgaudinėja“ priežasčių sąrašas, galintis jums suteikti netikrą viltį. Mano nuomonė apie neištikimybę yra tokia – pripažįstu, kad mažiausiai 50 procentų vyrų, kurie yra priversti mylėtis tik su viena moterimi, to paprasčiausiai nedarys. Šios mano pateikiamos vyrų neištikimybės priežastys privers jus susigūžti savo kėdėje, privers akis vartytis, galvą purtytis ir komentarus lietis laisvai. Rimtai. Tiesiog šalta, kieta, nepatogi tiesa apie vyrą, prie kurio esate pripratusi arba kurį greitai pamilsite — ir kodėl, grubiai tariant, yra 1 šansas iš 2, kad jis bus neištikimas.   

"Jis nevedęs"
Kur dingo visos vienišos moterys? Jūsų vaikinas, ko gero, yra jums neištikimas su jomis. O kodėl neturėtų to daryti? Juk jūs nevedę. „Draugauju“, „Susitikinėju“ tai nėra tam tikro santykių statuso apibrėžimas, bent aš tokio nežinau. Galbūt jūs su vaikinu priklausote vienai iš šių kategorijų, nes jūs dažnai susitikinėjate, tačiau ar kada nors jis yra pasakęs, kad jis mylėsis su jumis ir tik su jumis? Skubus pranešimas: jei jūs nesate ištekėjusi arba susižadėjusi, jus su vaikinu sieja praktiški santykiai. Dauguma santuokų yra pagrįstos susitarimais, kuriuose gausu spragų ir neaiškumų, tačiau tai bent jau yra kažkas raštiško. Praktiški santykiai yra grindžiami žodiniais susitarimais, kurių dauguma porų net nesivargina aptarti. Jei jūs niekada neaptarėte monogamijos su savo vaikinu, ir jūs nesate ištekėjusi, yra didelė tikimybė, kad jis jums yra neištikimas.

„Per didelis pasirinkimas“
„Vyrai yra ištikimi tol, kol neturi pasirinkimo“. Visi esame tai girdėję. Vyrai praleidžia didelę savo egzistencijos laiko dalį kurdami turtus, raumenis ir pasitikėjimą savimi vien tam, kad juos vertintume kaip sekso partnerius. Kai tik jis pasieks bet kurį iš šių tikslų, jis trauks daugelį moterų ir bus apdovanotas už visa tai, ką darė, kad patobulintų save. Kartais gerovė ir šlovė ateina labai greitai, suteikdamos jas turinčiam vaikinui neproporcingai didelį pasirinkimą. Nėra lengva nepasinaudoti bet kuria pasitaikiusia galimybe. Žinoma, tai netaikoma visiems vyrams, tik daugumai tų, kuriais domisi daug moterų. Palyginimui, vyrai, kurie neteko pinigų ir pasididžiavimo yra labiau linkę būti ištikimi. Toks gyvenimo būdas, kai gyveni skurdžiai ir nesaugiai, nesuteikia daug pasirinkimo ar galimybių. Deja, šių vyrų mažiau geidžia ir moterys. Tad pamąstykite.

„Gyvename vyrų pasaulyje“
Norėdama padėti iliustruoti tokią vyrų mąstyseną, aš papasakosiu jums apie savo draugelį Darių. Kaip ir dauguma vyrų, kurie galvoja taip kaip jis, Darius netiki, kad monogamija yra natūrali arba tvari. Tačiau norėdamas pritapti prie visuomenės, jis gyvena du labai skirtingus gyvenimus. Iš vienos pusės, jis yra mylintis vyras bei „tiekėjas“, jis myli savo partnerę visa širdimi. Iš kitos pusės, jis turi ir kitą partnerę, su kuria nėra susituokęs. Darius ir tokie kaip jis galvoja, kad vyrai besimylintys su keletu moterų, yra natūrali vyriška tendencija – tokia, kaip moterų, kurios yra pop muzikos atlikėjų garbintojos. Tad kam tuoktis, jei tu taip manai? Aš paklausiau Dariaus to paties dalyko. Jis atsakė man: „Geriausi visuomenės dalykai nėra sukurti remiantis natūraliais žmogiškais polinkiais. Jie yra sukurti maišant juos su tvarka, struktūra ir tokiomis institucijomis kaip santuoka“. Tai labai dažna racionalizacija.

Jis nori kažko „nepažinto“
„Parodykite man gražią moterį ir aš parodysiu jums vyrą, kuriam jau nusibodo mylėtis su ja“. Tai šiurkštu, tačiau tai puikiai iliustruoja paprastą tiesą, slypinčią už nepažįstamo, nenumalšinamo troškulio, parodančio, kad vyrai turi išbandyti kažką, kas skirtųsi nuo jo pagrindinės partnerės. Moterims toks vyrų mąstymas gali pasirodyti nesąžiningas, tačiau, kaip bebūtų ironiška, tai yra vienas iš intuityviausių jų įpročių – tai ką vyrai jaučia, žino ir daro nemąstydami. Geros žinios dėl to, ar jums reikia tai priimti, yra tai, kad jo „nepatirto“ troškimas yra visiškai nesusijęs su jo jausmais jums. Vyrai gali būti ištikimi, atsidavę partneriai, mylėti jus iki pat pasaulio pabaigos ir net pulti po kulka dėl moters, kuriai priklauso jo širdis, tačiau vis tiek jie labai norės naujų nepatirtų potyrių. Tiesiog tokie jau jie yra.

„Baimė verčia vyrus būti neištikimus“
Visa draudimo sistema yra pagrįsta baime. Kiekvienas vyras ją suasmenina skirtingai ir dažnai jis net gi nesuvokia tikrų savo veiksmų priežasčių. Neištikimybė dažnai yra siejama su baime. Taip nutiko ir Mindaugui, kurio neištikimybė išsivystė palaipsniui. Būdamas jaunas, jis buvo labai romantiškas ir turėjo merginą. Tuo metu abu jie buvo skaistūs ir svajojo, kad vienas kitam bus pirmieji partneriai. Dauguma jų bendraamžių „tai“ jau darė, tačiau Mindaugas saugojo save savo sužadėtinei. Būdamas antro kurso studentas, Mindaugas išsikraustė ir ji prarado savo nekaltybę su kitu vaikinu. „Daugiau niekada“ prisiekė sau Mindaugas, turėdamas omeny visus privalumus, kuriuos praleido, nes norėjo būti „ištikimas“. Taigi prabėgo dar 15 metų, per kuriuos jis vis žadėdavo būti ištikimas vienai ar kitai merginai, tačiau niekada to nesilaikydavo. Taigi, bėgant laikui, Mindaugas laikėsi savo priesaikos ir ugdė savo baimę, kad vėl bus įskaudintas ir ką nors „praleis“, tol kol tapo įprasta, kad jis tuo pat metu susitikinėdavo su dviem –trim merginomis. Žinoma, taip šio vaikino baimė virto monogamijos blokavimu. Kiekvienas asmuo turi savo patirtį, tačiau baimė yra baimė ir ji yra tikrasis neištikimybės šaltinis.

Amžius
Vyrai keliauja per neištikimybės amžius. Vaikų darželyje, jis buvo vieną moterį mylintis vyras. Tai truko iki vėlyvos paauglystės ir pradingo vyresnėse klasėse. Monogamiški santykiai gali būti trokštami dvidešimtmečių, tačiau daugeliui vyrų įsipareigoti vienai merginai yra nerealu. Tačiau sulaukus trisdešimties, ištikimybė ir vėl atrodo priimtina. Galbūt jis daugiau galvoja apie santuoką arba jis tiesiog pavargo nuo žaidimų. Bet kokiu atveju, kartais ateina laikas, kai vyras ieško geros merginos, su kuria norėtų susieti savo ateitį. Tiesiog tam ateina tinkamas metas. Ir viskas yra susiję su laiku.

„Streso numalšinimas“
Paskola, du vaikai, bauda už automobilio parkavimą, reikli žmona ir karjera yra ganėtinai nemažas krūvis, kurį turi išlaikyti vyras. Jei santuoka yra senai netinkamai valdoma, iš santykių gali išgaruoti didelė dalis arba visa seksualinė chemija dėl kitų, rodos, labiau spaudžiančių dalykų, pavyzdžiui, paskambinimo santechnikui. Tai dažnas scenarijus, tad romaniūkštis tik ir laukia. Vyras vis dar brangina savo šeimą ir gali gailėtis dėl bet kokios išdavystės, tačiau jam vis tiek desperatiškai reikės išsilaisvinti. Net gi vienkartinis „pasismaginimas“ su kolege ar nepažįstama moterimi gali būti nepaprastai gydantis, atnaujinantis jo galią būti „vyru“ savo žmonai ir šeimai. Jei jis liks atsidavęs savo šeimai, lengvas flirtas, tarkime, kartą per metus, gali turėti ir privalumų. Ir štai todėl vyrai gali tai daryti.

„Kadaise Romoje“
Daugelis laimingai vedusių vyrų keliauja po pasaulį dėl darbo reikalų ir galvoja apie neteisėtą pasimatymą kaip apie standartą, tarsi užsisakymą maisto į viešbučio numerį. Kartais neištikimybė yra patiekiama panašiai kaip ir aptarnavimas į kambarį. Kaip visada galingasis internetas pagerina gyvenimo kokybę - neištikimybė tampa patogi. Ir kai lėktuvu jis grįžta namo, niekas nepastebi jokio skirtumo.

„Viso gero“
Kartais vyrai paprasčiausiai pavargsta nuo santykių, tačiau tai neigia arba negali prisiversti juos nutraukti. Kitais atvejais, jis galėjo pasakyti savo merginai, kad atėjo metas atsisveikinti, tačiau ji ištrynė šį pokalbį iš savo trumposios atminties arba apsiverkė, priversdama jį to atsižadėti. Kai tik vaikinas pasiekia šį tašką, nepriklausomai nuo to, ar jis tai bandė aptarti su mergina, ar ne, monogamijos viešpatavimas ima nuolat silpnėti, kol lūpdažiai ant apykaklės arba intymios tekstinės žinutės iškyla į paviršių. Tai ne tik grąžina jį ant balno, bet jo žmona ar mergina padaro jam paslaugą ir nutraukia visą šaradą, kai tai išsiaiškina. Tad, kaip matote, dauguma šių priežasčių neturi nieko bendro su jumis, kaip su moterimi. Dėl daugumos jų jūs nieko negalite padaryti! Tai reiškia, kad galite nebepirkti tų knygų apie tai, kodėl vyrai yra neištikimi. Tiesiog būkite pati geriausia ir jei jūsų vyras yra geras žmogus, kuris gali būti monogamiškas, jis toks ir bus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.