9 būdai parodyti, kad jis tau patinka

 (16)
Kaskart išvydus JĮ sulinksta keliai, pradeda kaisti skruostai ir ima trūkčioti balsas? Tai akivaizdūs ženklai, jog jis jums patinka...
Užteks kartu pakrizenti dėl tam tikros frazės ar kvailo filmo epizodo - taip tapsite artimesni.
© Shutterstock nuotr.

... tačiau ne visi vyrai moka skaityti kūno kalbą. Dažniausiai jie nesuvokia, kas vyksta tol, kol ant jų galvos neimi tašyti malkos. Tačiau ne visos mūsų yra tokios drąsios, kad griebtųsi drastiškų priemonių ar tiesiog imtų ir pakviestų savo simpatiją kavos. Vis dėlto, galiu paguosti, kad yra kitų būdų, kaip JAM parodyti, jog nesate abejinga:

1. Išnaudokite fizinį kontaktą. Pliaukštelti per užpakaliuką gal būtų kiek vulgaru, geriau pasistenkite jį ilgai apkabinti, pasisveikindama arba atsisveikindama pabučiuoti arba ištaikykite progą prisėsti jam ant kelių. Įsibrovimas į asmeninę erdvę – puiki pradžia. Tad jei jau pralaužėte ledus ir jį palietus pajuntate per kūną perbėgančius šiurpuliukus... ką gi, puikumėlis.

2. Nupirkite vaikinui gėrimą, sumuštinį su vištiena ar... Nepriklausomai nuo to, kas per pastaruosius kelis dešimtmečius nutiko uždarbio ir lyčių lygybės srityse, vyrams visada netikėta (ir malonu), kai dama nuperka išgerti (tačiau tai neturi nieko bendra su reikalavimu apmokėti savo sąskaitą).

3. Pagirkite jo išvaizdą. Jei jums pavyktų jį palyginti su kokia nors įžymybe ir taip paglostyti jo savimeilę – dar geriau.

4. Pasirūpinkite juo. Jei jo apykaklė yra kreiva, jo plaukai išsitaršę arba išlindusi jo marškinių klostė (tai vyrų manevras, kai sukišama tik priekinė jų marškinių dalis, taip pabrėžiant jo diržo sagtį ir kai ką įdomesnio), sutvarkykite jį. Juk padidinti jo seksualumą nėra savanaudiška. Be to, tai tikrai suteiks progą išnaudoti fizinį kontaktą.

5. Sukurkite judviejų slaptą juokelį. Visai nebūtina kurti kažko naujo, užteks kartu pakrizenti dėl tam tikros frazės ar kvailo filmo epizodo. Taip žmonės tampa artimesni.

6. Klauskite jo apie dalykus, kuriuos jis išmano. Bet kas jaučiasi gerai, kai gali drąsiai atsakyti apie jam puikiai žinomus dalykus. Be to, kai kalbėsite apie jo žinių gilumą ir platumą, pasitelkite lengvą pataikavimą (gal net gi pasilenkite į priekį ir išbandykite rankos ant krūtinės manevrą).

7. Padarykite begalę fotografijų, kuriuose būtumėte jūs abu. Tai tarsi instinktas. Pasitelkite jį ir iškabinėkite šias nuotraukas, kur tik įmanoma. Galite paprašyti, kad jus nufotografuotų kitas žmogus, bet galite pasidaryti ir tokių nuotraukų, kai patys fotografuosite save – tam reikės kaip reikiant susiglausti.

8. Išbandykite šokius. Žinoma, galbūt parketo šlifavimas ir nėra jūsų stiprioji pusė, tačiau jums nereikia atlikinėti ypatingų triukų, kad jis suprastų, jog šokis yra seksualu. Šokiai gali pagerinti jūsų santykius.

9. Stenkitės kalbėti būdama kuo arčiau jo ir, jei įmanoma, dviese. Jei aplink garsiai groja muzika, tai puiki priežastis susėti kuo arčiau vienas kito ir paplepėti. Audringi vakarėliai yra puiki proga išeiti į gretimą kambarį ... vieniems.

Jei visa tai nesuveiks (ko gero, susidūrėte su vaikinu, kuris yra bukas, nesidomi jumis arba ir tai, ir tai), padidinkite fizinį kontaktą. Nebandykite liežuviu surišti vyšnios kotelio į mazgą. Tik parašykite jam aiškią žinutę, kad jis jums patinka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.