8 patarimai toms, kurias traukia vyresni vyrai

 (37)
Vyresni vyrai man patinka dėl to... kad nesistengia nieko įrodyti. Jie pasitiki savimi ir žino, ko nori.
© Shutterstock nuotr.

Būnant su jais, nebaisu, kad netinkamas žodis išderins dar besiformuojantį ego, be to, už vyresnio vyro lengva jaustis kaip už tvirtos sienos.
Kita vertus, susitikinėjimas su vyresniu vyru gali būti kaip pasivaikščiojimas ant ištempto lyno. Jei jūs iš skirtingų kartų, galite atrodyti kaip „barakuda“, nepriklausomai nuo to, ar vyrukas turi pinigų, ar ne, ir galite pastebėti, kad kai kurie jūsų draugai mėgsta jus erzinti dėl susitikinėjimo su „PONU arba DĖDULE Jonaičiu“.

Štai ko niekas tikrai nežino: jei susitikinėjate su vyresniu vyru – yra keletas neabejotinų privalumų. Tačiau pradžiai - apie tai, ką turite žinoti, susitikinėdamos su vyresniu.

1) Vietoj to, kad galvotumėte apie jus skiriančius metus, žvelkite į šiuos santykius, kaip į puikią patirtį, iš kurios galite pasimokyti. Kasdien stenkitės nauju atrasti dalykų, su kuriais galėtumėte supažindinti vienas kitą (nuo muzikos iki aprangos, nuo sekso žaislų iki gyvenimo patirties).

2) Sutelkite dėmesį į tuos dalykus, kurie jus vienija, o ne į tuos, kurie jus skiria.

3) Nepamirškite, kad būti vyresniu reiškia, būti apsisprendusiu, kokiu keliu eiti, o tai reiškia, kad jei kuriate santykius su vyru, kuris yra už jus vyresnis, nesitikėkite, kad pavyks jį pakeisti. (Nors ši taisyklė galioja VISIEMS santykiams.)

4) Materialiniai turtai nepadaro žmogaus trokštamu, tokiu jį padaro asmenybė. Jei jis turi pinigų – nuostabu. Jei ne, tai neturėtų jums rūpėti labiau, nei jei susitikinėtumėte su savo amžiaus vaikinu, kuris neturėtų pinigų.

5) Vien todėl, kad jis jau nebe paauglys, šokantis ant bet ko, kas juda, tai dar nereiškia, kad jis jūsų nepatenkins. Nors vyresni vyrai gali patirti lytinio potraukio sumažėjimą, jie turi daugiau patirties, o tai gali reikšti, kad jis tikrai pasistengs, jog jumis būtų pasirūpinta...

6) Leisti laiką su jo vaikais gali būti keistoka, ypač, jei jie panašaus amžiaus kaip ir jūs. Tad pradžioje leiskite viskuo pasirūpinti savo partneriui - jis turi savo atžalas pripratinti prie minties, kad tėtis turi antrą pusę. Pati savęs jiems nebrukite.

7) Jei jau pasiryžote tokiems santykiams, atsipalaiduokite ir mėgaukitės. Vien todėl, kad jis vyresnis, tai dar nereiškia, kad jis negali būti spontaniškas arba įdomus lovoje. Pamirškite skeptiškumą, atverkite širdį meilei.

8) Išmokite atremti draugių kritiką. Jei jos jus erzina, sakydamos, jog jūs susitikinėjate su senuku, paerzinkite jas sakydama, jog jos susitikinėja su jaunais nevykėliais (arba pritaikykite jų vaikinams tinkamą apibūdinimą). O jei erzinimas taps skausmingu? Taip joms ir pasakykite. Tikri draugai džiaugsis dėl jūsų – kad ir kas benutiktų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.