7 požymiai, kad JIS niekada nesuaugs

 (129)
Turiu taisyklę – jeigu per pirmuosius 50 puslapių knyga manęs neužkabina, nebeskaitau toliau. Tas pats ir su vyrais.
Jis įpratęs, kad rūpintųsi juo, o ne jis jumis. Ir niekada nesutiks keistis vaidmenimis.
© Shutterstock nuotr.

Kiekvieni santykiai turi laiko tarpsnį, per kurį mes arba apsišlifuojame aštrius kampus, arba patraukiame skirtingais keliais. Juk būtina išsiaiškinti, be ko ar su kuo negalime gyventi, ko nepakenčiame, ką dieviname, o ką reikėtų keisti. Ir nieko bloga tame, kad pasakai savo vaikinui, jog tave purto nuo to, jog jis šlapią rankšluostį po dušo nudrebia tiesiai ant lovos - jūs abu mokotės vienas prie kito pritapti. Tačiau ne visi žmonės mokosi ir keičiasi. Pateiksiu kelis požymius, rodančius, kad jūsų antroji pusė niekada nepasikeis, o tiksliau - nesuaugs:

Jis nesivargina bendrauti
Net jeigu jūs esate pačioje nuobodžiausioje vakarienėje su tetomis ir trečios kartos pusseserėmis, jūsų antrai pusei nėra 13 metų, kad jam būtų leidžiama sėdėti kaip žemę pardavusiam bei demonstratyviai rodyti, kaip jis skaičiuoja minutes iki susitikimo pabaigos. Kiekvienas suaugęs žmogus privalo prisiversti parodyti bent mažiausią susidomėjimą tokiose situacijose. Jeigu jis neįdeda nė menkiausių pastangų, tiesiog daro gėdą jums.

Jam neįdomi preliudija
Baigėsi laikai, kai jis užmigdavo besimasturbuodamas priešais kompiuterį. Dabar jis gyvena poroje. O jūs esate žmogus, kuris turi savo poreikių. Jeigu jis skuba mylėtis, skuba sekso metu, o po to skuba užmigti, vadinasi, jis neišaugo iš gyvulio su pirminiais instinktais amžiaus, o tiksliau - paauglystės.

Jis nieko neplanuoja
Jūs esate jo kalendorius. Jūs jam turite priminti apie jo geriausio draugo gimtadienį, į kurį abu esate pakviesti, ar apie planus savaitgaliui. Jis, žinoma, dėkingas už jūsų rūpestį ir visuomet laikosi jūsų sudarytos dienotvarkės, tačiau pats niekada nerodo iniciatyvos. Matyt, jį augina pernelyg dėmesinga mamytė.

Jis nesikiša ir negina
Jeigu kas nors su jumis nemandagiai elgiasi, jis tiesiog stebi įvykius ir leidžia jiems tekėti natūralia vaga. Jis nesišypso ir nedaro iš to pramogos - tokios situacijos verčia jį jaustis nepatogiai. Jūsų garbė jam yra mažiau svarbi negu jo asmeninis komfortas.

Jis nesirūpina
Sergate gripu? Pasitempėte koją? Vienintelė jo reakcija bus: „Oi, kaip negerai...". Jis nepaskambina pasiteirauti, kaip jautiesi, nesisiūlo atvežti vaistų ar tiesiog atvažiuoti palaikyti kompanijos. Jis pripratęs, kad rūpinamasi juo, o ne jis turi rūpintis kuo nors. Ir jis niekada nesikeis vaidmenimis.

Jis neprisideda prie darbų
Kai pas jus svečiuojasi draugai ar giminės, jis nepajudina nė piršto, tarsi sakytų „ar negana to, jog aš esu čia ir visiems rodau, jog tu turi vaikiną"? Ir jam nė nedašunta, kad reiktų pagelbėti...

Jis leidžia pinigus nesusimąstydamas
Suaugusiųjų pasaulyje kartais įprasta kažką aukoti. Tarkim, nevažiuoti žvejoti į Suomiją su draugužiais, nes reikia sumokėti nuomą... arba kad skalbimo mašina yra būtinesnė negu žaidimų kompiuteris. Jeigu jūsų antroji pusė neišmoko tvarkytis su finansais iki šiol, vargu, ar kada bus kitaip.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.