7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui

 (22)
Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.
Seksas
© Shutterstock nuotr.

Valdyti - tai sustiprinti jo orgazmą, paryškinti, pratęsti malonumą. Štai keli paprasti veiksmai, kurie pakylės jūsų patnerį iki dangaus. Bet juos naudokite tik tuo atveju, kai žinote, kad vyras - tikrai tas, kurio trokštate. Kitaip galite jam taip apsukti galvą, kad jis neatlips nuo jūsų.

1. - „Nemiegančioji gražuolė". Daryk, kaip jis, daryk drauge su juo, daryk geriau nei jis! Žodžiu, JUDĖK! Net jei mylėjimosi poza yra tokia, kad esate pasyvioji pusė, nėra ko vaizduoti „lentos". Vyrui nepatinka, kai į jo veiksmus nereaguojate. Nors minimalūs judesiai privalo būti.

Ir garsas į vyro poveikį, žinoma. Tai jį jaudina. Ypač neturite būti pasyvi, kai jaučiate, jog artėja jo orgazmas. Gaudykite jo ritmą bei pasitikite malonumo bangą. Tokia maža gudrybė labai sustiprina vyro orgazmą.

2. - „Apkabink jį stipriau". Jis - tai penis. O apkabinti reikia makšties raumenimis (prisimikite Kėgelio pratimus). Ir apkabinimas turi būti stiprus, ne vienkartinis. Jei taip spaudysite penį, vyrais skraidys danguje.

3. - „Paslaptinga vietelė". Nedaugelis vyrų prisipažins, kad jiems patinka, kai moteris pirštais stimuliuoja tiltelį tarp jo kapšelio ir išangės. Jei artinantis vyro orgazmui tą ypatingą zoną švelniai paspaudinėsite, sustiprinsite ir padažninsite paspaudimus - vyro orgazmas bus įsimintinas.

4. - „Esu pasiryžusi eksperimentams". Kalbama čia apie itin subtilų veiksmą - anuso glamones pirštais. Jūs tikrai turite žinoti, kad vyrui tai patinka, kitaip jūsų mėginimas bus sutiktas audringu „NE!". Kartais vyrai į tai priešiškai reaguoja dėl nežinomybės, bet veiksmo metu pakutenusi tą vietą iš reto vyro sulauksite pasipriešinimo. Jei vyrui tai patinka, jums už drąsą bus uždėta karūna. Tikrai.

5. - „Erogeninė zona". Kad sustiprintumėte jo orgazmą, turėsite aktyviai stimuliuoti jo jautriausią erogeninę zoną. Tai gali būti ausys, speneliai, kapšelis... Žodžiu, ieškokite ir rasite. Nors vyrai nėra drovūs - dažnai patys pasako. Tik klauskite!

6. - „Ilga kelionė link O". Kuo ilgiau pratęsite švelnų kankinimą, glamones, tuo stipresnis bus vyro orgazmas. Vyrai, beje, glamones netgi vertina labiau nei moterys, anot naujausių tyrimų!
O antras kelias - spontaniškas seksas. Greituką vyrai irgi dievina, nes šis padovanoja ryškų orgazmą. Beje, įkaitintoms ir turtingos vaizduotės moterims šis mylėjimosi būdas taip pat pateikia plačią pojučių paletę. Veikite pagal savo norus. Vyras vertina iniciatyvą.

7 būdas - „Esi pats...". Tai keli paprasti žodžiai, kaip „Esi pats geriausias meilužis" arba „Man su tavim labai gera". Tai vyrą veikia kaip dopingas.

Gal esate atradę, kas ypatingai jaudina jūsų partnerį? Pasidalinkite!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.