6 scenarijai karštam Naujųjų metų vakarui

 (2)
Naujieji metai dažniausiai asocijuojasi su fejerverkais, šampanu ir, žinoma, bučiniais... tad kaip karštai sutikti Naujuosius?
Naujųjų metų sutikimas dviese? Verta pabandyti!
© Shutterstock nuotr.

Jei esate vieniša...
- Naujuosius švęskite klube arba bare. Pasidomėkite kainomis ir bilietų akcijomis bei visagaliu facebooku. Dabar beveik kiekviena pasilinksminimo vieta turi savo profilį, kuriame galima peržiūrėti net vakarėlio svečių sąrašą (galbūt tarp jų pastebėsite ir savąjį princą).
- Surenkite nostalgišką šventę. Pasikvieskite vienišų (arba "ant ledo" per šventes likusių draugių ir draugų), padarykite suneštinę vakarienę, kad nereiktų plūktis, ir prisiminkite senus gerus žaidimus: nuo "Butelio" iki "Tiesa arba drąsa".
- Pasiduokite nuotykiams: beskite pirštu į bet kurį barą, restoraną ar klubą. Su draugėmis susigalvokite vaidmenis, kurių turite laikytis iki išmuš dvylika: galbūt jūs prancūzės, atvykusios atostogų Lietuvon, o galbūt mergaitės iš kito miesto, nusprendusios pasisvečiuoti pas draugę, medikės - mokytojos - stiuardesės? Bent vienam vakarui tapkite tuo, kuo slapta svajojote būti. Ir galbūt tapsite kažkieno svajone...

Jei esate užimta...
- Užsakykite staliuką restorane, kuriame nesate buvę, įlįskite į ankštą suknelę ar nusiveskite jį pašokti ten, kur pirmąkart susipažinote. Galbūt visai smagu būtų atkartoti judviejų pirmojo pasimatymo scenarijų ir kai kuriuos dalykus padaryti kitaip?
- Savaitgalio išvyka į miestą, kurį norėjote aplankyti? Praha, Ryga, o gal Rusnė? Galbūt viešbutis gimtajame mieste? O gal tiesiog sėdimojo transformavimas į Senovės Persijos šeicho apartamentus (su daug pagalvėlių, smilkalų, žvakių ir pilvo šokiu)...Šiaip ar taip aplinkos pakeitimas dar niekam nepakenkė.
- Norite pataupyti? Putų pilna vonia, kur jūs jam ištrenkate galvą, o jis jums nulakuoja nagus. Romantiška vakarienė, kurios metu jūs abu mokotės gaminti... sušį arba sufle? Vakaras lovoje su geru filmu arba šachmatų partija iš... nusirenginėjimo?

Naujus metus visuomet patartina sutikti kitaip: kažko atsisakant, kažką pakeičiant, kažkam pasiryžtant - juk taip smagu į ateitį žengti nors ir šiek tiek, bet vis tiek pasikeitusiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.