6 požymiai, kad galite nuklysti kairėn

 (7)
Ar jūsų santykiai atsidūrė pavojingoje zonoje? Išsiaiškinkite!
© Shutterstock nuotr.

Jei susirasti meilužį yra paskutinis dalykas, kurį norite daryti, atkreipkite dėmesį į šituos šešis įspėjančius požymius. Jie parodo, kad slidžiu takeliu jūs keliaujate žemyn. Ir žengus dar vieną žingsnį gali būti per vėlu išvengti nelaimės. Neištikimybė – kodėl žmonės apgaudinėja?

1. Seno draugo skambutis. Senos meilės skambutis? Kaip rizikinga! Viena bičiulė man papasakojo tokią istoriją: „Kai jis susisiekė su manimi per LinkedIn, pajutau savotišką kutenimą, o tada jis toliau bandė su manimi susisiekti“.
Istorijos moralė: jei nenorite sudegti, stovėkite atokiau nuo kibirkštėlių. Tai yra smagu, tačiau dažnai tai pasirodo esą per daug pavojinga, kad būtų verta mažų džiaugsmų, patiriamų iš nedidelių seksualinių malonumų. Dvi didžiausios rizikos pavojingų ryšių kategorijos yra senos meilės ir dabartiniai darbo kolegos, ypatingai tie, su kuriais praleidžiate daug laiko.

2. Trapi santykių situacija. Kai santykiai ar santuoka ima nuvilti, gali būti taip, kad vis labiau gundys imti bendrauti su žmogumi, kuris atrodo esąs lengvo būdo, su kuriu lengva kalbėtis ar kuris jus supranta. Ar bandėte su partneriu veiksmingai kalbėtis apie lengvo tarpusavio bendravimo blokavimą? Jei ne, dabar pats metas pradėti tai daryti!
3. Slėpimas, kad jūs jau užimta. Jei bendraudama su mielu priešingos lyties asmeniu pastebite, kad vengiate paminėti tai, jog esate įsipareigojusi arba ištekėjusi, jūs tikrai atsidūrėte pavojingoje zonoje. Saugokitės ypatingai todėl, kad kai seksualiniai jausmai naujam asmeniui auga, jūsų prisiminimai apie tai, kaip ir kodėl pasirinkote tą asmenį kaip partnerį, ims blėsti.
Taip nutinka dėl senų ir naujų seksualinių jausmų priešpriešos, nes iš esmės naujas potencialus sekso partneris visada sužadina labiau intensyvius seksualius jausmus. Tačiau tai nepasako nieko apie tai, ar jis gerai su jumis derėtų – tai tiesiog biocheminis dalykas, parodantis kaip veikia seksualumas. Nauja pranoksta seną — tačiau tik dėl sekso. Vien tik stiprus seksualinis žavesys nėra gero derėjimo pagrindas.
 
4. Mėgautis ir tada trokšti flirtuojančių pokalbių. Jei pastebite, kad atsiranda pagunda vis labiau flirtuoti, tuomet prasideda emocinė neištikimybė. Jei ieškote meilės ir supratimo, saugokitės, nes tikėtina, kad jūs ir būsite ta žuvelė, kuri užkibs ant kabliuko. Seksualiniai jausmai naujam partneriui tampa savotišku žalingu įpročiu, kurio, tikėtina, jūs norėsite vis daugiau ir daugiau. 
5. Susitikimai privačioje aplinkoje, kalbėjimas apie asmeninius dalykus. Gundotės susitikti pietums ar vakarienei? Ar esate pasiruošusi tvirtinti, kad esate darbe, kai organizuojate pasilinksminimą? Jei taip, beveik garantuota, kad galiausiai jūs krisite, tad atsisakykite to dabar arba nesakykite, kad aš jūsų neperspėjau!
Jaudinantys bendravimai gali atrodyti smagūs ir nekenksmingi, tačiau jie tokie nėra. Iš monogamijos laukų slidžiu takeliu nučiuožus į neištikimybės kalvas, tai baigiasi tuo, kad tai tampa save žlugdančiu ir ypatingai skausmingu jūsų mylimiesiems dalyku.  

6. Įpilkite alkoholio į kokteilį. Upsss! Panašu, kad tai yra paskutinė didelė klaida prieš tai, kai emocinis romanas virs paprasčiausiu fiziniu ryšiu.
Geriau būkite kuo toliau nuo skardžio! Padarykite taip, kad jūsų santuoka būtų pati geriausia ir venkite klaidų, kurios gali ją sugriauti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.