6 populiariausi vyrų flirto tipai

 (23)
Taip, taip! Flirtas – ne tik moterų privilegija. Vyrai koketuoja ne mažiau nei mes, tik daro jie tai savaip – juokingai, graudžiai, protingai, o kartais - netgi labai keistai.
Intelektualas gali bandyti jus priblokšti žiniomis iš siaurų sferų.
© Shutterstock nuotr.

Peržvelgsime dažniausiai pasitaikančius, tačiau labai subtilius vyriškus įvaizdžius, už kurių slepiasi jų koketavimas.

Mačo

Moterims patinka, kai santykiuose vyras demonstruoja atkaklumą, ypač romano pradžioje. Tačiau kai kuriems vyrams yra sudėtinga neperžengti ribos tarp atkaklių dėmesio ženklų ir vulgaraus kabinėjimosi. Todėl jei jūsų kavalierius demonstruoja nepadorius gestus, laido įžeidžias frazes arba užuominas - nuo pat pradžių užkirskite tokiam elgesiui kelią. Paaiškinkite savo gerbėjui, kad jo flirto manieros greičiau atstumia, nei padeda jums suartėti. 

Patikėkite: vyrui, kurio ketinimai rimti, neprireiks du kartus nurodyti jo klaidos. Ir, ko gero, mačo įvaizdį skubiai pakeis klasikinis princo įvaizdis, kurį per pirmo ir dažnai klaidingo įspūdžio prizmę yra itin sudėtinga įžvelgti. Ypač, jei po keistais vyriško flirto būdais slepiasi tikrai gilūs jausmai.

Intelektualas

Įsivaizduokite, kad pačiame triukšmingo vakarėlio įkarštyje prie jūsų prieina simpatiškas vaikinas ir pradeda pokalbį apie politinę šalies padėtį. Graikijos problemas arba fizikos dėsnius ir vynų derinimą su maistu. Jis iškalbingai šneka, logiškai dėsto mintis, tačiau yra pernelyg rimtas. Ką jis galvoja - jums nežinoma. Kaip bebūtų keista, tačiau būtent taip kai kurie stipriosios lyties atstovai su mumis flirtuoja.

Esmė ta, kad daugelis vyrų yra įsitikinę, kad elegantiško, kultūringo, išsilavinusio džentelmeno įvaizdis geba sušildyti net pačią šalčiausią moterišką širdį. Todėl viename iš vakarėlių pamatęs potencialią savo širdies damą, jis akimirksniu iš linksmuolio virsta intelektualu.

Juokdarys

Kolega, kaimynas arba vaikinas iš draugų kompanijos kiekvieno susitikimo metu pasakoja jums anekdotą, juokelį ir kitokias komiškas istorijas? Kodėl būtent jus jis pasirinko tapti jo geriausia klausytoja? Nejaugi jam paprasčiausiai nėra su kuo daugiau pasidalinti įspūdžiais, pažiūrėjus dar vieną „Griūk negyvas" laidą? Greičiausiai jūs jam patinkate ir jis taip atvirai su jumis flirtuoja. O humoras - tai tik sėkminga apsauginė linksmuolio kaukė, už kurios gali slėptis labai rimtas ir dvasingas žmogus.

Šeimininkas

Ne visi vyrai dosniai žarsto komplimentus ir panašias verbalines jausmų išraiškas. Kai kurie savo simpatijas moteriai išreiškia tik tam tikrais poelgiais pirmojo pasimatymo metu. Todėl jei jūs pirmą kartą savo mylimąjį pakvietėte vakarienės pas save ir vietoj romantiškų dėmesio ženklų jis imasi viską taisyti jūsų namuose, neverta iš karto nuliūsti. Įsidėmėkite: taip jis išraiškingiau nei žodžiais gali parodyti ne tik savo simpatiją, bet ir savo rimtus ketinimus.

Pagyrūnas

Jis valandų valandas pasakoja jums apie savo keliones egzotiškose šalyse, įsigilindamas į pirmos klasės aptarnavimo smulkmenas? Arba nuolat giria aukščiausios klasės restoraną, kuriame vieną kartą pietavo? Daugelis moterų mano, kad tokie vyriškiai yra savanaudiški arba save įsimylėję kavalieriai, tad greitai jais atsikrato.

Tačiau nereikia visų vyrų kirpti pagal tą patį kurpalių. Juk kai kurie jų tokiu būdu bando pademonstruoti savo galią mylimos moters akyse. Todėl tarp eilučių pamėginkite perskaityti tikrąją jo ditirambų prasmę, už kurių gali slėptis savotiška flirto maniera.

Kurstytojas

Ar prisimenate, kaip mokykloje berniukai tampė mus už kasyčių, kaip pakišdavo mums kojas, laidydavo kandžias pastabas? Vienu žodžiu, visaip bandė parodyti, kad jie nėra mums abejingi. Ką gi, suaugę išdykę berniūkščiai daugeliu atveju renkasi šiek tiek kitokius būdus, kad patrauktų moterų dėmesį. Tačiau kiekvieno vyro širdyje gyvena vaikas, kuris gali ištrūkti į paviršių pačiu netinkamiausiu metu, pavyzdžiui, flirtuojant su moterimi.

Taigi, jei potencialus kavalierius pradeda su jumis diskusiją, ginčijasi, užgauna jūsų jausmus ir netgi pašiepia jus kitiems girdint, tačiau paslapčia žvelgia į jus švelniai ir meiliai, vadinasi, kad jis jums neabejingas. Tiesiog jo flirtavimo maniera šiek tiek prieštaringa ir akivaizdžiai netinkama jo amžiui. Jis - dar nesubrendęs vyras-vaikas, kuris tik tokiu būdu temoka parodyti jums savo jausmus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.