6 pasimatymo taisyklės: kada (ne)naudoti Google ir Facebook?

 (9)
Tarp jūsų 2012-iesiems numatytų tikslų yra ir mylimas žmogus? Tuomet siūlytume susipažinti su šiuolaikinėmis pirmojo pasimatymo taisyklėmis, kurias diktuoja ne tik Google ir Facebook...
Pirmas pasimatymas skirtas vienas kito pažinimui, o ne gąsdinimui.
© Shutterstock nuotr.

Jau seniai baigėsi tie laikai, kai iš vaikino sulaukdavai raštelio "Susitinkam už mokyklos po pamokų". Dabartinis jaunimas "papokina" Facebooke, tuomet pakviečia į draugus, o galiausiai - ir į pasimatymą. Tačiau ne tik internetas diktuoja šiuolaikinio pirmojo pasimatymo taisykles (vis dėlto pradėsim nuo Google):

1) Tyrinėk, bet nekalbėk.
Žinoma, kad jūs jį googlinote. Ir jis googlino jus. Tačiau net jei jūs ir matėte nuotraukas, kuriose jis prie piramidžių pozuoja su savo ex, ar žinote, kad su pagyrimu baigė VU Ekonomiką, nebūtina to išrėžti prie vakarienės stalo. Tad vietoj to, jog šokiruotumėte jį paklausdama, kaip sekėsi 2008-aisiais bėgti Vilniaus maratone, sužaiskite gudriau: "Matyti, kad sportuoji. Kokios šakos gerbėjas esi?".

2) Atidėk išbandymus.
Šiais laikais galima prisigaudyti pačių įvairiausių idėjų pirmajam pasimatymui: lenktynės kartingomis, keramikos pamokos, skrydis oro balionu, baidarių turas, pasivažinėjimas šunų kinkiniais ir t.t. Tačiau mes patartume tokius pasimatymus atidėti kiek gilesnei pažinčiai. Visų pirma, pasiūliusi tokią idėją galite atbaidyti vaikiną, mat pasimatymas jau ir taip kainuoja nervų, o jei dar jam teks kovoti su baime pralaimėti, skristi, kristi ar panašiai, tuomet nieko gero nelauk. Be to, į aktyvų pasimatymą tikrai nesivilksi seksualios suknelės...

3) Atsijunk.
Pamiršk mobilų telefoną ir nė negalvok postinti nuotraukų iš pasimatymo "Mmm... koks skanumėlis!" arba "Vika ką tik prisijungė prie baro-restorano %*44=$$". Jam tu pasirodysi mažų mažiausiai keista, nes iš rankų nepaleidi mobilaus, o ir tavo draugai nepatikės, kad puikiai leidi laiką, jei dar norisi landžioti po internetą.

4) Nemokėk, bet pasiūlyk.
Šitas klausimas yra gan opus. Dar prieš dešimtmetį, kai bujojo feminizmas, mokėti už save turėjo kiekviena save gerbianti moteris. O dabar... kodėl turėtum leisti pinigus, kai tavo mylimiausioje parduotuvėje - kaip tik rankinių išpardavimas? Vaikinus sąskaitos klausimas gąsdina iki šiol - jie bijo, jog įžeis jus tiek  pasiūlę, tiek nepasiūlę užmokėti. Tad mūsų verdiktas būtų toks: leisk jam mokėti, bet nors išsitrauk piniginę ar pasiūlyk palikti arbatpinigių tam, jog jis negalvotų, kad esi išlaikytinė.

5) Nesijaudink, jei jis neužsuks "arbatos".
Kadangi "Seksas ir miestas" jau baigėsi, nebeliko kelrodės žvaigždės, kuri paaiškintų - gerai ar ne miegoti per pirmąjį pasimatymą. Bet kokiu atveju patariame pamiršti seną taisyklę "jeigu permiegosi su juo po pirmo pasimatymo, jis nebepaskambins". Tiesą pasakius, paskutinės apklausos rodo, kad dabar būtent vyrai, o ne merginos bijo pasirodyti lengvai prieinami. Tad išnaudok tai savo naudai.

6) Popasimatyminis laikotarpis - NE
facebookui
Laukti jo skambučio? Žinutės? Elektroninio laiško? Tai taaaaip senamadiška! Dabar visos laukia pakvietimo į draugus facebooke. Stop. Jeigu jūs jau esate draugai, jokiu būdu nerašyk nieko ant jo profilio sienos po pirmojo pasimatymo. Jeigu ne, tuomet palauk antrojo pasimatymo ir tik tuomet pakviesk jį į draugus. Juk nenori, kad jis per anksti pamatytų nuotraukas, kuriose tu vilki tik maudymosi kostiumėlį?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.