6 mitai apie meilę

 (6)
Kai kas, kas mums buvo pasakyta ir išmokta apie meilę, yra tiesa, tačiau kiti dalykai yra akivaizdžiai klaidingi.
© Shutterstock nuotr.

1) "Tik iškrypėliai ir keistuoliai naudojasi internetinėmis pažinčių svetainėmis".
Nors kadaise buvomanoma, kad tai yra vienintelė terpėiškrypėliams, keistuoliams ir serijiniams žudikams, dabar internetas tapo viena pagrindinių vietų susipažinti žmonėms. Kartais jis net palengvina ir pagreitina partnerio paiešką.

2) "Visi „gerieji“ vyrai jau užimti".
Šis dažnai girdimas įsitikinimas padeda toms mūsų, kurios esame vienišos, jausti gerai, kad esame vienišos. Tačiau tiesa tokia, kad puikus partneris gali būti tiesiog jums po nosimi!

3) "Jūs patirsite tik vieną „tikrą meilę“". |
Tai dažnai parodoma filmuose, pasakojama pasakose ir iš tiesų padaro daugiau žalos, nei suteikia naudos, nes priverčia mus tikėti, kad mes turime laukti savo tikrosios meilės. Ir kur tada atsiduria tie iš mūsų, kurie ruošiasi skirtis?

4) "Geriems santykiams su žmogumi, kurį mylite, sekso nereikia."
Seksas yra svarbi ir neatsiejama intymumo dalis. Tai nėra kažkas, dėl ko reikia skubėti, tačiau norint pasiekti intymumą, mes turime sugebėti būti atviri savo partneriams.

5) "Vaikai suartins jus su partneriu."
Nors vaikai yra nuostabiausia gyvenimo dovana, jie taip pat gali ir komplikuoti situaciją. Vaikams reikia meilės, dėmesio, laiko ir stabilumo, o bendras jų auklėjimas gali pareikalauti visų jūsų jėgų, kurias galėtumėte skirti savo ir vyro santykių stiprinimui.

6) "Tikra meilė nugali viską."
Tai romantiškas požiūris, kuris dažnai vartojamas peršantis ar duodant santuokos įžadus. Tačiau santykiai nėra vien tik meilė – jie yra kur kas daugiau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.