5 SMS išvesti JĮ iš proto

 (82)
Niekada nebus antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį, kaip ir nuspaudus „siųsti“, neįmanoma sugrąžinti SMS'o...
© Shutterstock nuotr.

... o jeigu dar žinutės tekstas saldus, ašaringas ar toks seilėtas, kad vaikino mobilaus telefono ekranas rasoja, galima sakyti, kad tavo šansai sulaukti atsakymo gerokai sumažėja. Bet jeigu tavo SMS bus rašomos užsiėmusios, svarbios, geidžiamos, valiūkiškos, šiek tiek atsainios merginos (taip, turiu omenyje tave), tuomet jo hormonai tikrai užkunkuliuos. Taigi, kokios tos 5 žinutės?

1. „Kas čia rašo?"
Patikėkit manimi, toks atsakymas jį tikrai išmuš iš vėžių ar bent jau trumpam privers susvyruoti bačką, ant kurios jis stovi. Žinoma, po to jūs galite nusiųsti trumpą atsiprašymą dėl seno/naujo mobilaus ar kažką panašaus, bet viena aišku - vadelės nuo šiol jūsų rankose.

2. „Atleisk, nėra ryšio. Pasuksiu rytoj."
Ši žinutė itin veiksminga santykių pradžioje, kai dar žaidžiami katės-pelės žaidimai, tačiau niekas netrukdo ja pasinaudoti, kai taviškis nusipelnys bausmės už blogą elgesį. Jam bus įdomu, kur tu, su kuo tu, ką veikti... Todėl labai svarbu neatsirasti ten, kur ryšys yra. Ir neskambink jam. Jis pats pasuks.

3. „Gerai." arba „OK".
Šis atsakymas puikiai suveiks, jei jis tave kur nors kviečia ir tikisi, kad būsi sužavėta ypatingo jo pasimatymo plano (tikriausiai pirmąkart keps vištą ar eis į operą). Jeigu jis parašo kažką panašaus į „Rytoj veduosi tave į gyvo garso koncertą, o po to užsuksime pavakarieniauti prie žvakių", užgniaužk savyje norą klykti iš laimės ir išlaikyk atstumą atsakydama tiesiog: „Gerai".

4. „Kaip smagu, kad parašei!"
Ši žinutė yra skirta vaikinui, kuri užtruko ne vieną ir ne dvi dienas, kol sugebėjo tau parašyti. Ir ji neturi būti parašyta su sarkazmu. Tai, kad tu nepuoli priekaištauti, jį gerokai sutrikdys - vadinasi, kad kol jis buvo dingęs, tu puikiai leidai laiką, susipažinai su begale įdomių žmonių... ir jis tau atrodo tooookia praeitis, kad sunkiai ir vardą beprisimintum. Tokia žinutė gali jį motyvuoti rašyti dažniau, kad iš tavo atminties neišsitrintų jo veidas.

5. „Ačiū, seksiuk. X"
Ar kada nors teko susitikinėti su vaikinu, iš kurio lūpų nuolat skambėjo „sveika mažule", „kaip sekasi, zuiki", ir suvokti, kad tu tikrai nesi vienintelė mergina, kurią jis apibūdina tokiais epitetais? Taigi, kaskart, kai jis parašys, pavartok kokį nuvalkiotą mažybinį žodelį: zuikis, pupsikas, mažylis ir t.t. Nors iš pradžių jis bus pamalonintas, po kurio laiko vaikiną gali apimti abejonės, ką dar tu vadini seksiuku...

Pabaigai...
Pasistenk, kad jo, o ne tavo žinutė dialoge būtų paskutinė. Jeigu, kad ir kaip besistengiant, tai sunkiai pavyksta ir jis visada tave palieka kabėti ant ragelio, tuomet kitąkart, kai judu susirašinėsite, vidury pokalbio imk ir nieko neatrašyk tol, kol jis neatsiųs antros žinutės. O ji tikrai bus.
Stenkis rašyti kuo trumpiau. Juk tikrai nenori sukalti knygos ir negauti jokio atsakymo... Nebijok kartais atsakyti ir vienu žodžiu: „puikuma!", „super!", „valio", nes tie, kurie įdeda mažiausiai pastangų, šioje situacijoje dažniausiai laimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.