5 požymiai, kad jis tavęs nemyli

 (16)
Susitikinėjate su vaikinu ir net gi mylitės su juo, tačiau klausiate savęs, ar jis TIKRAI jus myli. Meilės ir sekso ekspertai sako, jog yra penki ženklai, parodantys ar jis APSIMETINĖJA meilės reikaluose:
© Shutterstock nuotr.

 1. Jei jis sako jums „Aš noriu būti tik su tavimi“, būkite dėmesinga. Klausimas, kuris jums turėtų kilti „Na, o su kuo dar? Su kuo dar tu norėtum būti? Kodėl aš esu ta vienintelė?“ Ką apskritai tai reiškia?

2. Jis sako „Aš noriu, kad tu susilauktum mano kūdikio“. Patikėkite manimi, kad tai yra labai dažnai sakoma aistros akimirką ir taip jis tikrai galvoja tą akimirką, tačiau taip jis nesijaus kitą rytą.
3. Jis NĖRA prieraišus ir/arba jei jūs jį bučiuojate ir jis bučiuoja jus atsakydamas, tačiau jūs pastebite, kad jo akys yra atmerktos ir jis dairosi aplinkui, turėtumėte žinoti, jog šį ženklą verta apsvarstyti.
4. Jis pažada IR neištesi pažadų. Jei jis visada žada jums, kad „Mes eisime į vakarėlį“ arba „Mes susitiksime su mano šeima“, tačiau tai nenutinka, matyt, yra priežastis, kodėl jis neištęsi pažadų.
5. Jis visada kalba apie ateitį, tačiau ta ateitis taip niekada ir neateina. Visada apie tai, kas nutiks ateityje, kas visada priešakyje... tačiau jums tenka taikstytis su tuo, kas NENUTIKO. Svarbiausias dalykas: jei pastebite, kad laukiate, jog tarp judviejų nutiks kažkas daugiau, o vienintelis dalykas, kuris, rodos, kad vyksta yra tai, jog mėgaujatės tik puikiu seksu, jis gali apsimetinėti jus MYLĮS. Jums verta pradėti kreipti dėmesį į tai, kad neįsijaustumėte ir nepasijustumėte nedalyvaujanti likusiame jo gyvenime ir negalėtumėte įsileisti jo į savo gyvenimą labiau pilnavertišku būdu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.