5 populiariausi stereotipai apie moteris

 (5)
Kad ir ką besakytumėte, tiek vyrai, tiek moterys vieni apie kitus yra sukūrę sąrašą stereotipų. Šįkart pakalbėsime apie pasakas, kuriomis vis dar tiki dalis stipriosios lyties atstovų...
Viena iš populiariausių klišių - moteris traukia pinigingi vyrai.
© Shutterstock nuotr.

Dar lapkričio mėnesį bandėme apžvelgti mitus apie vyrus, kuriais vis dar tiki moterys. Kadangi skaitytojų atsakas buvo nemenkas, nusprendėme, kad reikia lygybės. Pabandėme įvardinti TOP 5 stereotipus apie moteris, kuriais vis dar tiki vyrai (o teisybė tai, ar ne  - spręsti jums):

1. Geriausias afrodiziakas yra jo stora piniginė. Norite sužinoti, kaip iš nuobodos virsti karštu vaikinu? Jums padės dideli pinigai. Pinigai yra puikus balanso lygintojas. Moterys, kurios sako, kad taip nėra, yra labai nenuoširdžios. Aš nesakau, kad tik TAI ir yra svarbu, tačiau TAI kaip reikiant keičia žaidimą. Būkime sąžiningos, gerai? Pop muzikos superžvaigždė Seal‘as skiriasi su supermodeliu Heidi Klum, ar ne? Seal‘as visada bendravo su pačiomis gražiausiomis moterimis. Seal‘as nėra ponas Gražuoliukas. Tad kaip jam tai pavyksta? Na, jis gali pasigirti viena iš PUIKIAUSIŲ merginų kabinimo frazių: „Labukas, aš Seal‘as, pop muzikos superžvaigždė“. Ir viskas.
Aš nesakau, kad jis nėra labai mielas vaikinas. Aš jo nepažįstu. Tačiau sakau, kad Heidi Klum kur kas labiau norėtų susipažinti su Seal‘u pop žvaigžde, nei su Seal‘u picerijos pamainos viršininku.

2. Pavydas - būtinas meilės atributas. Nenorėjau tikėti šiuo mitu, tačiau po to, kai kelios moterys man apie tai papasakojo, aš esu linkusi prisijungti prie juo tikinčiųjų. Akivaizdu, kad moterims tikrai nuobodu, jei jų vyras nėra pavydus. Viena draugė man yra prasitarusi: „Jei aš visa išsipusčiusi eičiau vakare į miestą pasilinksminti su draugėmis, tai šiek tiek susierzinčiau, jei mano vaikinas nė trupučio nepavyduliautų“. Man tai buvo sukrėtimas, nes aš manau, kad pavydas yra iš vidaus naikinanti emocija. Tačiau akivaizdžiai klydau, nes kai pabandžiau apie tai padiskutuoti su ja, kaip mat prisijungė ir jos dvi draugės, sakydamos: „Jeigu jis nerodo pavydo, vadinasi, nemyli“. Jos papasakojo, kad slapta mėgaujasi mintimi, jog jų vaikinas kankinasi iš pavydo, kai kitas vaikinas jas apžiūrinėja.

3. Galite drąsiai dauginti moters mylimųjų skaičių iš 2. Vaikinai yra linkę meluoti apie savo sekso partnerių skaičių, suapvalindami jį į didesnę pusę, o moterys linkusios klastoti tiesą į mažesnę pusę. Jos paprastai pagrindžia skaičius įvairiais apibūdinimais, pavyzdžiui, kokio amžiaus jie buvo tuo metu, kokie rimti tie santykiai buvo, kaip ilgai užtruko tas susitikimas… ir ką pagalvos apie ją žmonės, jei ji pasakytų TIKRĄJĮ skaičių. Beje, apie tai, KODĖL mes vyrams neišduodame (ir niekada neišduosime) tikrojo meilužių skaičiaus, jau yra rašiusi Liucija.

4. Bloguosi berniukai visada laimi. Žinoma, moterys sako, kad jos nori gerų vaikinų. Tačiau, iš tiesų, moterys nenori gerų vaikinų. Kiekvienas vaikinas patvirtins, kad kiek jie prisimena, vyras, kuris labiausiai stengėsi būti didžiausiu šunsnukiu, buvo būtent tas, kuris nuolat keitė žavingas moteris. Blogiausias vyrukas turėjo visokiausių moterų. Gerų mergaičių, nelabai gerų mergaičių, vėplų mergaičių, studenčių draugijai priklausančių merginų, profesionalių moterų, drovių moterų – šis vaikinas sugeba gauti jas visas! Ir net gi kai damos suvokia, kad šis vaikinas iš tiesų yra pašlemėkas, jos VIS TIEK lieka su juo, nes tikisi „jį pakeisti“. Priežastis, kodėl mes nepastebime gerų vyrų, kažkada įvardino Tedi. O ir aš pati, prisipažinsiu, žinau, kodėl mums patinka blogiukai...

5. Moterys kairėn suka profesionaliau. Moterys, paprasčiausiai, šiame žaidime yra labiau patyrusios nei vyrai. Iš dalies todėl, kad jos sugeba planuoti ir režisuoti savo slaptuosius susitikimus, ir iš dalies todėl, kad dauguma vaikinų visiškai neišprusę šiuose dalykuose, nes vyrukai tiesiog neturi tam tikrų kvailinimo detektorių, kuriuos, rodos, turi moterys. Dauguma vaikinų tiesiog netiki, kad JŲ partnerė gali juos apgauti.
Pagalvokite apie tai... jūs visada girdite, kaip buvo PRIČIUPTI vyrai, nors statistika sako mums, kad apie 54 procentai moterų prisipažįsta buvusios neištikimos savo partneriui.

Parengta pagal StraightMaleFriend.com informaciją

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.